Simsi mi ne delajo, katastrofa! Iz čistega ljubega miru so nehali delat, zdej mi vedno napiše tole:

Naredila sem backup shranjenih iger, vse odinštalirala, inštalirala nazaj in ugotovila, da samo zadnji dodatek ne dela. Problem je pa v tem, da tut shraanjene igre ne bodo delale, če ne bo zadnjega dodatka. Torej mi more nujno delat, sicer sem brez simsov.
Probala sem že VSE, ta DirectX sem namestila že 50x, problem je pa v tem, da nikjer ne morem pogledat, a je to res nameščeno al ne. Piše da je nameščeno in pripravljeno na uporabo, potem pa tega nikjer več ne najdem.
Pa sploh en razumem, kako je do tega prišlo, ker nisem ničesar spreminjala, odinštalirala, KARKOLI! Čist NIČ nisem naredila, samo en dan so se odločil in niso več delal.
Prosim, naj nekdo pomaga žalostnemu g33ku.










