Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#19561 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19004 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 20 October 2010 - 07:32 PM

Okej, ogromen problem. cry.gif

Simsi mi ne delajo, katastrofa! Iz čistega ljubega miru so nehali delat, zdej mi vedno napiše tole:

IPB Image

Naredila sem backup shranjenih iger, vse odinštalirala, inštalirala nazaj in ugotovila, da samo zadnji dodatek ne dela. Problem je pa v tem, da tut shraanjene igre ne bodo delale, če ne bo zadnjega dodatka. Torej mi more nujno delat, sicer sem brez simsov.

Probala sem že VSE, ta DirectX sem namestila že 50x, problem je pa v tem, da nikjer ne morem pogledat, a je to res nameščeno al ne. Piše da je nameščeno in pripravljeno na uporabo, potem pa tega nikjer več ne najdem.

Pa sploh en razumem, kako je do tega prišlo, ker nisem ničesar spreminjala, odinštalirala, KARKOLI! Čist NIČ nisem naredila, samo en dan so se odločil in niso več delal.

Prosim, naj nekdo pomaga žalostnemu g33ku. cry.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#19562 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19004 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 20 October 2010 - 10:07 PM

Okej, drugo vprašanje, kako povečam Display memory? Vem, da moram v BIOS ( BIOS: Default System BIOS), ampak vsi pišejo, da naj bi to zgledalo takole:

"Advanced Chipset Features"
"AGP/P2P Bridge Control"
"VGA Share Memory Size"

Jst tega nimam, očitno mam drugačen BIOS sistem, dejmo no, a je kakšen fant, da mi pomaga? biggrin.gif

cry.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#19563 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 21 October 2010 - 04:39 PM

A še zaračunavajo provizijo za dvig na drugih bankomatih odkrar je ta odločba postala pravnomočna?
  • 0
Biti to kar smo, in postati to, kar smo zmožni postati, to je edini cilj življenja.

#19564 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 October 2010 - 08:09 PM

Pomoje še vedno zaračunavajo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19565 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17849 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 21 October 2010 - 08:42 PM

V nemčiji imajo eno podobno zadevo kot je Facebook, pač je ta njihova zadevščina bolj popularna. Mogoče katera ve kako se imenuje?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#19566 _vrtnca_

_vrtnca_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1372 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2010 - 08:46 PM

StudiVZ
  • 0
Earth provides enough to satisfy every man's need, but not every man's greed.

Mahatma Gandhi

#19567 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 October 2010 - 08:46 PM

Gesichtsbuch? biggrin.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19568 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90084 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 October 2010 - 08:49 PM


lol1.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#19569 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17849 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 October 2010 - 02:39 PM

lol at BK

za fax morem ustvarit en blog, in pri objavi novega posta, sem kopirala določene podatke iz ene spletne strani zdaj pa jih ne morem pilepit v post. Desna tipka na miški + prilepi, mi samo eno vrstico da, ctrl+p, je print, kaj bi še lahko druga dala?

tudi ctrl+c ne gre, to mi samo poveča font.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#19570 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12196 posts
  • Gender:Female

Posted 22 October 2010 - 04:10 PM

ctrl+v
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#19571 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 23 October 2010 - 12:47 PM

A katera ve, če so Garnier Total fresh umaknili iz prodaje? Sem jo že ene 2x iskala v DM in Müllerju, pa je nisem našla.

Če je odgovor pozitiven, pozna katera kako kul nadomestilo? Zdaj en teden uporabljam izmenično L'occitane honey&lemon kremo in Garnier Essentials z aloe-vero, pa so se mi naredili 3je taki mozolji, kakršnih že od ene 15. leta nisem imela. cry.gif
  • 0

#19572

  • Guests

Posted 23 October 2010 - 01:35 PM

A ima katera kaj angleško-matematičnega znanja? Kako bi se v angleščini prebralo oznako z 'apostrofom' - npr. a'. Pri nas se to bere kar kot "a črtica".
Edit: Dash? A to zveni v redu? smile.gif
  • 0

#19573 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17849 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 October 2010 - 02:08 PM

QUOTE(Freya_ @ 23. 10. 2010 - 13:47) View Post

A katera ve, če so Garnier Total fresh umaknili iz prodaje? Sem jo že ene 2x iskala v DM in Müllerju, pa je nisem našla.
Če je odgovor pozitiven, pozna katera kako kul nadomestilo?

Bože ne daj. Zakaj bi ukinli to fantastično zadevo? cry.gif Mene bi potem tudi zanimalo dobro nadomestilo. A Nutritionist bi bila kul?
Tukaj ful ni kaj dosti Garnier kozmetike za dobit. down.gif

  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#19574 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26483 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 23 October 2010 - 02:12 PM

QUOTE(PurePoison @ 23. 10. 2010 - 14:35) View Post

A ima katera kaj angleško-matematičnega znanja? Kako bi se v angleščini prebralo oznako z 'apostrofom' - npr. a'. Pri nas se to bere kar kot "a črtica".
Edit: Dash? A to zveni v redu? smile.gif



a-a, dash je črtica (-). js bi rekla A prime, ziher pa nisem.


iz Wiki:

The prime symbol ( ′ ), double prime symbol ( ″ ), triple prime symbol ( ‴ ) etc. are used to designate several different units, and for various other purposes in mathematics, the sciences and linguistics. The prime symbol should not be confused with the apostrophe, single quotation mark, acute accent or grave accent

In mathematics, the prime is generally used to generate more variable names for things which are similar, without resorting to subscripts—x′ generally means something related to or derived from x. For example, if a point is represented by the Cartesian coordinates (x, y), then that point rotated, translated or reflected might be represented as (x′, y′). The prime symbol is not related to prime numbers.
Usually, the meaning of x′ is defined when it is first used, but sometimes its meaning is assumed to be understood:
A derivative or derived function: f′(x) and f″(x) are the first and second derivatives of f(x) with respect to x. Similarly, if y = f(x) then y′ and y″ are the first and second derivatives of y with respect to x. (Other notation exists.)
Set complement: A′ is the complement of the set A (other notation exists)
The negation of an event in probability theory: Pr(A′) = 1 − Pr(A) (other notation exists)
The result of a transformation: Tx = x′
The prime is said to “decorate” the letter to which it applies.


http://en.wikipedia..../Prime_(symbol)
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#19575 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5292 posts
  • Gender:Female

Posted 23 October 2010 - 02:32 PM

QUOTE(Nincha @ 20. 10. 2010 - 23:07) View Post

Okej, drugo vprašanje, kako povečam Display memory? Vem, da moram v BIOS ( BIOS: Default System BIOS), ampak vsi pišejo, da naj bi to zgledalo takole:

"Advanced Chipset Features"
"AGP/P2P Bridge Control"
"VGA Share Memory Size"

Jst tega nimam, očitno mam drugačen BIOS sistem, dejmo no, a je kakšen fant, da mi pomaga? biggrin.gif

cry.gif

A si že zrihtala? Jz bi na tvojem mestu probala najprej še enkrat inštalirat driver za grafično. Lohk da ti je crknla, če niti v biosu ne najdeš tega. Tko da probi najprej z driverjem. smile.gif
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#19576

  • Guests

Posted 23 October 2010 - 02:39 PM

Fenks, Nika, jaz sem pa tole našla Klik.
Edit: Je pa res, da na tem linku govorijo tudi o stopnijah kelvina rolleyes.gif tako da nisem več ziher, če jim je za verjet. laugh.gif
Malo mi je zoprno, ker je možno da se simbolu reče nekako, potem, ko pa v stavku poveš, je pa drugače. No, bom že zrihtala nekaj. smile.gif

  • 0

#19577 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19004 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 23 October 2010 - 09:48 PM

QUOTE(Buggy @ 23. 10. 2010 - 15:32) View Post

A si že zrihtala? Jz bi na tvojem mestu probala najprej še enkrat inštalirat driver za grafično. Lohk da ti je crknla, če niti v biosu ne najdeš tega. Tko da probi najprej z driverjem. smile.gif



Sem naredila tut to, pa še vedno nič. cry.gif Vseeno hvala za nasvet!
  • 0

After all this time?

Always.


#19578 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17849 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 October 2010 - 03:03 PM

QUOTE(Hevea @ 22. 10. 2010 - 17:10) View Post

ctrl+v

Ne funkcionira, še vedno mi samo eno vrstico kopira.
Kak je pa ukaz za kopiraj? ctrl+c mi sam poveča font hmm.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#19579 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 25 October 2010 - 10:02 AM

Katera mehiška restavracija je v Ljubljani in okolici odlična in kaj naročiti, če greš prvič, da se ne bom kej preveč oštela... nekaj preprostega in ne preveč pekočega.

Zanima me pa še, če je katera že jedla v restavraciji na Ljubljanskem gradu? Kakšno vrsto hrane imajo in ali je dobra ter kakšne so cene?
  • 0
Biti to kar smo, in postati to, kar smo zmožni postati, to je edini cilj življenja.

#19580 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 October 2010 - 10:08 AM

Nikoli še nisem slišala, da bi šel kdo jest gor na Grad, tudi med ocenami restavracij nisem nikoli naletela na kakršnokoli omembo te restavracije - ergo, ni vredna obiska.


Glede mehiške restavracije bi ti pa za prvič priporočila Penjasa, se ti bodo najbolj posvetili in najbolj pomagali pri izbiri, če ne poznaš te kuhinje.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users