vprašanja (zanima me, ...)
#19521
Posted 15 October 2010 - 08:48 PM
Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.
#19522
Posted 15 October 2010 - 09:01 PM
#19523
Posted 15 October 2010 - 09:51 PM
Preko KLIKa bi rada plačala položnico, ki pa je napisana na mami. POložnico je dobila na dom z napisano referenco, št. računa itd... Ko jaz napišem vse te podatke (vendar v mojem imenu, ker drugače ne gre?), mi javi, da je napačen sklic... A je možno, da ne morem v njenem imenu plačati te položnice???
#19524
Posted 16 October 2010 - 12:43 AM
---------------------------------------------------------------------------------------------
When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.
#19525
Posted 16 October 2010 - 08:54 AM
#19526
Posted 16 October 2010 - 10:02 AM
No za to pa nisem vedela, da moraš 12 napisat
Drugače sm pa šla kar na pošto plačat danes zjutraj.
#19527
Posted 16 October 2010 - 10:55 AM
#19528
Posted 16 October 2010 - 12:53 PM
Ja, nikjer ne najdem, no!
http://www.kolosej.s...ored/ljubljana/
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#19529
Posted 17 October 2010 - 09:00 AM
Vprašanje; kako dolgo potrebujejo Telemahovci, da pridejo internet naštimat ?
#19530
Posted 17 October 2010 - 09:01 AM
#19531
Posted 17 October 2010 - 09:02 AM
Ja fakkkkkk no. Jaz rabim internet nujno, zdaj!
#19532
Posted 17 October 2010 - 09:35 AM
#19533
Posted 17 October 2010 - 09:40 AM
#19534
Posted 17 October 2010 - 10:38 AM
#19535
Posted 17 October 2010 - 04:44 PM
No še eno vprašanje, bolj prošnja;
Mi lahko naštejete par party pesmi ? Takih, ki se zdaj vrtijo po diskotekah ipd ? Jaz nimam nič nič nič takega na računalniku, ker mam same francoske šansone in Carlo Bruni
Pwety please ;=)
#19536
Posted 17 October 2010 - 04:51 PM
Ana, če imaš kakšno drugo možnost, jo izberi, samo ne Telemacha. :s
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#19537
Posted 17 October 2010 - 04:54 PM
#19538
Posted 17 October 2010 - 04:59 PM
Nam se internet že vsa leta stalno sesuva, vedno so neki problemi s povezavo, ki so ponavadi nerešljivi preko telefona. In potem najavijo "mojstra" za naslednji dan, na koncu pa smo brez neta en teden, ali več. Lani so nam na novo postavljali kable, preden smo se karkoli konkretnega zmenili, je minil en teden, na koncu pa smo bili brez neta več kot tri tedne. Da o ignorantskem odnosu ne govorim, premaknejo rit šele, ko jih konkretno napizdiš.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#19539
Posted 17 October 2010 - 05:01 PM
Zdej dela vse (trkam).
#19540
Posted 17 October 2010 - 05:07 PM
Ker to glede teh kvazi mojstorov je isto na siolu in na t2-ju, rabijo sto let da pridejo, na koncu pa še nič ne popravijo.
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users









