Jump to content


Photo

Spovednica


  • Please log in to reply
19531 replies to this topic

#19441 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16477 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 April 2013 - 10:13 PM

S fantom nisva ravno v briljantnih odnosih zadnji čas. Ful sva se oddaljila in sva vedno bolj tečna in nasikana. Upam, da je to samo takšno obdobje, ki bo kmalu minilo.


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#19442 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 03 June 2013 - 12:56 PM

Nekaj bi morala danes izdelat. In ne najdem materiala, ker sem zadnjic tako briljantno pospravila svoje delovne povrsine, da sedaj ne najdem. Aaaagrh!


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#19443 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18401 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 07 June 2013 - 06:45 PM

Sovražim svoje cunje, vse bi vrgla v smeti. :down:


  • 0

After all this time?

Always.


#19444 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 08 June 2013 - 08:27 AM

^^ OH, kako te razumem. Groza, kakšne 'probleme' imamo. Jaz tudi stojim pred polno omaro, in mi nič ni všeč.  :wacko:

 

Tak musklfibr imam, da ne morem niti normalno sedeti na školjki. :( :D


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#19445 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17186 posts
  • Gender:Female

Posted 08 June 2013 - 11:24 AM

Meni pa ni jasno... Kaj se hitro naveličate oblačil?


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#19446 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83957 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 June 2013 - 12:00 PM

Saj večina (žensk) ne zna kupovat in potem stoji pred polno omaro, pa nič za oblečt.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#19447 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 08 June 2013 - 12:01 PM

Jaz imam sedaj obešene kratke majice, ki so stare nekaj sezon, in sem se jih naveličala. Stran jih pa tudi ne bom še vrgla, ker so še ohranjene.


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#19448 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83957 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 June 2013 - 12:07 PM

Saj nisem mislila tebe, zate vem, da ne kupuješ kar nekaj. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#19449 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 08 June 2013 - 12:09 PM

Včasih me zanese, ampak se trudim. :D


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#19450 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18401 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 08 June 2013 - 05:40 PM

Jaz imam celo omaro oblek, ki so mi premajhne oz. niso več moj stil, ampak kot je rekla Kinky - so lepe in ohranjene in mi jih je škoda dat stran. Še vedno mam tak srednješolski stil oblačenja, ki bi ga rada spremenila, ampak potem vedno ko grem v trgovino prinesem domov iste stvari, ker mi nekaj "elegantnejšega" ne bo nikamor pasalo, in se vrtim v začaranem krogu. Nimam pa toliko keša, da bi naredila en velik shopping trip in si nabavila par osnovnih kosov, da bi potem samo dokupovala, ker so ravno osnovni kosi ponavadi dražji. Kar nekaj.


  • 0

After all this time?

Always.


#19451 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17186 posts
  • Gender:Female

Posted 08 June 2013 - 10:39 PM

Jaz tisto, kar sem se naveličala ali pa ful malo nosila+da je lepo ohranjeno, poskušam prodat na ebayu, precej sem že prodala,

nekaj še ostaja, kar pa kupim na novo, pa res premislim, če rabim in če bom lahko kombinirala. :)

Včasih sem bila pripravljena za znižan top dat 35€, ki sem ga enkrat oblekla :wacko:


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#19452 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 09 June 2013 - 02:08 PM

Sovražim vročino&poletje.


  • 0

#19453 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 20 June 2013 - 10:24 PM

SOVRAZIM folk, ki se javi, da bo nekaj naredil, potem pa 12 ur pred zadevo odpove.

Od zdaj naprej bom morala eksplicitno rect, ali bodo pa sami placali za povzrocene stroske. Pismo no.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#19454 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 20 June 2013 - 11:41 PM

Šefica mi gre na živce.


  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#19455 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 21 June 2013 - 10:42 PM

Spet kadim.


  • 0

#19456 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18401 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 22 June 2013 - 11:09 AM

Kok sem slaba mamicaaa. :cry: Gali sem pozabila dat za jest zjutraj, zdaj pa gledam, zakaj že eno uro sedi zraven mene in se pritožuje.

 

I suck. :(


  • 0

After all this time?

Always.


#19457 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 22 June 2013 - 11:36 AM

Včeraj sem parkirala avto sredi LJ, brez da bi zaprla šipo na sopotnikovi strani. Še dobro, da ni nihče opazil. 


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#19458 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 13 July 2013 - 10:55 PM

Slovenska malo meščanskost in zaprtost me dušita. Totalno druga valovna dolžina in očarljivost na nuli za moj okus.

 

In ne morem razumet, da lahko ženske lahko rečejo za drugo žensko, da je ogabna (ne rečem za pedofile ali pa da je nekdo žleht za umret). Ampak pazi, imajo visoko izobrazbo in so videle že nekaj sveta.


  • 3

#19459 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18401 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 10 August 2013 - 08:13 PM

Ponoči nisem mogla spat in sem pojedla celo jagodno milko, v službi pa še oreo milko in milko z jogurtom in krispiji. Chocolate overdose. :surrender:


  • 0

After all this time?

Always.


#19460 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 August 2013 - 10:12 AM

ODLOČNO preveč kadim. x(


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users