Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#19381 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 October 2010 - 09:50 AM

Ja, saj to sem htela, pa še nimam interneta sad.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#19382 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 03 October 2010 - 09:52 AM

Ana, za 6B moraš pogledati pod 6-ko - odhodi avtobusov iz Vnanjih Goric. 6 in 6B sta skupaj pod vozni red za 6 napisana. Gre pa 6B vsake pol ure.
Jaz sem tudi živela v prvem letniku tukaj, sem hodila na isti postaji gor kot boš ti sedaj. biggrin.gif

Eto, vozni red:

KLIK
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#19383 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 03 October 2010 - 09:55 AM

Omg se vid da se ne vozim z busi že 4 leta :S

Sem misla da vsi vozijo tko pogosto kot 6 biggrin.gif In da je 6B pač isti drek tongue.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#19384 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 03 October 2010 - 09:56 AM

Ne, 6B vozi malo dlje kot 6 in ne tako pogosto kot 6. Pa zmerej je nabito polna. rolleyes.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#19385 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 October 2010 - 09:57 AM

O hvala ! smile.gif Ampak ne gre na vsake pol ure, ker piše 7:00, 7:15, 7:35, 8:00 .. potem gre na vsake pol ure naprej. Te tri pa gre vsakih 15 min. (Počutim se kot Rea laugh.gif ). Kolko časa pa približno rabi do Aškerčeve ? (ti si se dosti vozla, pa ziher veš biggrin.gif ).
  • 0
Viens, reste ici!

#19386 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 03 October 2010 - 10:03 AM

Ja, zjutraj gre malo večkrat. Drugače pa rabi od Vnanjih Goric pa do Rotarja približno 10 minut, vsaj ko sem jaz hodila, je zjutraj prišel npr. 9.10 (ob 9h je šel iz Vnanjih). Vožnja traja približno 15 min, je pa vse odvisno od prometa. Včasih je trajalo tudi 20min, včasih pa samo 10min. Največja gužva je od treh pa do štirih, pol petih in kolone ratajo hitro na križišču, kjer zaviješ na Aškerčevo (Mirje). Ampak vožnja hitro mine, vsaj meni je vedno. Drugače pa tudi do 6ke ni dolgo, če pač 6B zamudiš, lahko komot greš do parkirišča na 6ko. Manj kot 10min peš, sploh če greš po "bližnjici" in ne ravno po glavni cesti.

Če te še kaj zanima, kar vpraši, poznam tiste kraje. biggrin.gif

  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#19387 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 October 2010 - 10:05 AM

Kul, to je zaenkrat vse. Hvala ti.
  • 0
Viens, reste ici!

#19388 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 October 2010 - 03:35 PM

Koliko znaša poštnina pri Orci?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19389 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33967 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 October 2010 - 04:28 PM

4 €, sem preverila na njihovi strani, ker sem že pozabila....
  • 0

#19390 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 October 2010 - 05:12 PM

A se morda keri da na hitro razložit kako zdej funkcionira tole s študentskimi boni? Meni čist nič jasno.. edino kar vem je da baje zdej lahko bone kupuješ po celi Slo, ne glede na to kje študiraš..

EDTI: Ni treba, vse jasno biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19391 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 October 2010 - 06:23 PM

QUOTE(_M_ @ 4. 10. 2010 - 17:28) View Post

4 €, sem preverila na njihovi strani, ker sem že pozabila....

Hvala! smile.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19392 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 October 2010 - 06:51 PM

Katera je najcenejša kopirnica (v Lj.)? smile.gif
  • 0

#19393 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90084 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 October 2010 - 06:52 PM



Printam.si, v Trnovem. ;)


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#19394 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 October 2010 - 06:53 PM

Thx!
  • 0

#19395 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12196 posts
  • Gender:Female

Posted 05 October 2010 - 02:23 AM

Na cem lahko likam, ce nimam likalne deske? Sem probala kar direktno na mizi, pa ne gre.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#19396 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 05 October 2010 - 05:28 AM

Hevea, jst likam na mizi, ampak položim čez mizo še eno deko oz. pač eno prevleko, da ne likam direkt na mizi. In gre čisto normalno kot na likalni deski. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#19397 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30627 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 October 2010 - 07:56 AM

staro deko pa rjuho čez daš na mizo in peglaš.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#19398 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12196 posts
  • Gender:Female

Posted 05 October 2010 - 08:00 AM

Hvala, staro deko celo imam biggrin.gif Rjuha bo pa pac nova, bog pomagaj.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#19399 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 05 October 2010 - 10:35 AM

Hevea IPB Image

Kje izstopim, če grem za OŠ Ivana Cankarja na Vrhniki?

edit: Mam že. Hvala.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#19400 žajbelj

žajbelj

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 410 posts
  • Gender:Female

Posted 05 October 2010 - 12:29 PM

Hevea, kupi se lahko tudi podlaga za likanje. Takšna, kot je na likalni deski. Spodaj pa daš deko, kot že rečeno. Ne vem pa, kje to prodajajo.
  • 0
Salvia officinalis




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users