Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#19341 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2010 - 06:27 PM

QUOTE(Braunkopf @ 29. 9. 2010 - 18:57) View Post

Umazanija. biggrin.gif

N resno, luftaj čimveč. Pa mogoče pojdi z vodo mal čez površino, kjer je bilo čistilo, bi znalo morda zredčit morebitne ostanke.

Okej, super, sej je dost logično! Hvala! smile.gif
  • 0

#19342 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30627 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 September 2010 - 07:09 PM

paradajzz, na infekcijsko kliniko na Japljevi 2 v LJ, telefonska je na www. sicer sem se jaz nazadnje kar na dermavenerološki, če sem že bla tam, sem rekla, naj me še špikne. smile.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#19343 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 29 September 2010 - 09:32 PM

hvala Špela.
Sem iskala direktno za to številko, pa ne obstaja več tista stran (www.testiraj.si al nekaj takega).
najbrž moram poklicati na infekcijsko in tam vprašat. pa je to zastonj?
  • 0
mačka figa.

#19344 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30627 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 September 2010 - 09:48 PM

ne vem, pokliči na kliniko pa ti bodo povedali. jaz sem mela za dermo napotnico, ja in sem bla zastonj testirana.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#19345 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18974 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 30 September 2010 - 07:21 AM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 29. 9. 2010 - 11:26) View Post

levostično

ohmy.gif Tega izraza nisem poznal.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#19346 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 30 September 2010 - 07:30 AM


STIČNOST LOČIL
Ločila so lahko:
o stična (vezaj, poševnica): 50-letnica, ½,
o levostična (pika, klicaj, vprašaj, vejica): itd., Pridi!,
o desnostična (uklepaj, prvi del narekovaja),
o nestična (pomišljaj, tri pike): Da – pridem.

  • 0

#19347 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 30 September 2010 - 09:18 AM

A lahko en moderator potrdi mojo temo ocenjevanju? Hvala smile.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#19348 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 September 2010 - 09:22 AM

QUOTE(Errol @ 30. 9. 2010 - 8:21) View Post

ohmy.gif Tega izraza nisem poznal.

Sedi, cvek. sleep.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19349 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 30 September 2010 - 10:47 AM

QUOTE(fifa @ 28. 9. 2010 - 19:59) View Post

Jaz imam par pesmi. Jih poiščem in ti jih napišem kasneje, zdajle glih na zumbo hitim. biggrin.gif


QUOTE(Parvinder @ 29. 9. 2010 - 8:44) View Post

Ja, prosiiim smile.gif


Sem malo pogledala in ugotovila, da imam ubistvu naslove pesmi. Izvajalcev ni, ker je to pač prav od Zumbe kolikor razumem. No, tole imam oz. poznam:

Pal' Charco (Cumbia)
Zumbando Al Son (Salsa)
El Marciano (Merengue)
Baila Pa's emociona
Chismosita
Bla Bla Bla (reggeton)
Muevelo El Regreso
Que Te Pica

Shakira - Waka Waka

Drugače pa vtipkaj na YouTube "zumba", pa najdeš na kaj kaj plešejo, ker itak jo lahko plešeš na ogromno različne muske. wink.gif
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#19350 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90084 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 September 2010 - 01:57 PM



Se da Urbano za oktober (šolsko mesečno) napolnit brez potrdila o vpisu?


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#19351 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 September 2010 - 02:38 PM

Pomoje, ja. ermm.gif
Al je pa treba spet v Šiško lest


Mene pa zanima, kam točno (kateri službi) moram poslat potrdilo o šolanju za to študeijsko leto, za podaljšanje zdr. zavarovanja?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19352 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33967 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 September 2010 - 02:56 PM

Kolikor se spomnim, smo v času šolanja (bili laugh.gif ) zavarovani po starših in jst sm vedno dala potrdilo mami za v službo, hmm... ermm.gif
  • 0

#19353 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 September 2010 - 02:58 PM

Jst nisem več.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19354 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 30 September 2010 - 03:04 PM

Braunkopf, za osnovno zdr. zavarovanje (sklepam, da si že 26 če ne več) je treba it na občino, za Lj. je to na Dalmatinovi 2 (kopija davčne št. in kopija osebnega dokumenta, tam izpolniš obrazec in ti občina plačuje osnovno zavarovanje), za dodatno greš pa recimo na Vzajemno, karkoli, in mesečno znese okoli 23€.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#19355 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33967 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 September 2010 - 03:04 PM

Kaj nisi več - zavarovana po starših?
Hmm, a bi si ga morala slučajno sama plačevat?
  • 0

#19356 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46728 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 September 2010 - 03:04 PM

Obvezno zdravstveno zavarovanje si urejaš na Zavodu za zdravstveno zavarovanje.
http://www.zzzs.si/zzzs/imenik.nsf

Ni nujno, da ti občina plačuje obvezno zdravstveno zavarovanje. Imajo svoje pogoje, da ti ga krijejo. Sicer stane 14 al 15€ na mesec.

BK še ni 26 let.
  • 0

#19357 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 30 September 2010 - 03:06 PM

QUOTE(_M_ @ 30. 9. 2010 - 16:04) View Post

Kaj nisi več - zavarovana po starših?
Hmm, a bi si ga morala slučajno sama plačevat?

Dokler ima status študenta, naj bi občina krila osnovnega. Tudi odvisno od občine, v Loki npr. ne krije in si morajo študentje sami tudi to plačat...

edit- a da ni 26? hm...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#19358 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33967 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 September 2010 - 03:09 PM

ja, saj pravim, da sem bila jaz zavarovana po starših in je vedno mama oddala moje potrdilo v oddelek za kadre, oni so pa vse uredili z ZZZS
  • 0

#19359 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 September 2010 - 03:13 PM

O kok ste zakomplicirale. Ne nisem 26, po starših pa tudi nisem zavarovana, ker sta v pokoju. Ergo moram podaljšat sama. Pa prejšnje leto, ko sem šla osebno, je rekla ena zaposlena tam, da lahko naslednjič samo pošljem potrdilo k njim, pa je. In bi raje tako, kot pa osebno.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19360 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46728 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 September 2010 - 03:43 PM

laugh.gif Samo smo res. laugh.gif Na tistem mojem zgornjem linku si poišči tvojo poslovalnico in njen naslov. wink.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users