vprašanja (zanima me, ...)
#19321
Posted 28 September 2010 - 05:22 PM
#19322
Posted 28 September 2010 - 05:37 PM
Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

opera_volgae_malek
#19323
Posted 28 September 2010 - 06:59 PM
Pozna katera kaj dobre zumba muske?
Jaz imam par pesmi. Jih poiščem in ti jih napišem kasneje, zdajle glih na zumbo hitim.
A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.
(taoistična modrost)
#19324
Posted 28 September 2010 - 08:02 PM
Ne, sem tudi jaz mislila, da je to. Ni tega o čokoladnih namazih med seznamom oddaj. Pa piše na videu, da bo naslednja oddaja megastructures, ki je na national geograficu, ne na discoveryju.
Rabim pa nujno za citat v diplomi, ker linka na youtube pač ne morem/smem dat.
#19325
Posted 28 September 2010 - 09:51 PM
edit: Sem bla pa 99%, da ni pravi link, ker bi najbrž to tudi sama ugotovla
Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

opera_volgae_malek
#19326
Posted 28 September 2010 - 10:01 PM
meni se zdi nekak logično in fer, da če si moderator (in maš neko "odgovornost"), pač nekomu poveš, da te ne bo, in da naj kdo drug žezlo prevzame. oh well.
Kim in callista sta bili nazadnje aktivni februarja LANI. Morda res ne bi bilo slabo razmisliti, da se
jima odvzame status moderatork. Prav tako Vilma.
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
#19327
Posted 28 September 2010 - 11:29 PM
#19328
Posted 29 September 2010 - 07:16 AM
---------------------------------------------------------------------------------------------
When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.
#19330
Posted 29 September 2010 - 10:12 AM
#19331
Posted 29 September 2010 - 10:20 AM
Mene pa zanima, če je dvopičje levostično , al je potreben vmes presledek???
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19332
Posted 29 September 2010 - 10:26 AM
#19333
Posted 29 September 2010 - 10:28 AM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19334
Posted 29 September 2010 - 12:20 PM
Načeloma naj bi se delal lahko tudi le presledek za dvopičjem, ampak naj bi bila slovenska bibliografska praksa taka, da se dela presledek na obeh straneh...vsaj tko nekak so nam razložil.
#19335
Posted 29 September 2010 - 02:02 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19336
Posted 29 September 2010 - 03:43 PM
#19337
Posted 29 September 2010 - 04:24 PM
#19338
Posted 29 September 2010 - 04:38 PM
#19339
Posted 29 September 2010 - 05:57 PM
N resno, luftaj čimveč. Pa mogoče pojdi z vodo mal čez površino, kjer je bilo čistilo, bi znalo morda zredčit morebitne ostanke.
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19340
Posted 29 September 2010 - 06:09 PM
kam se greš testirat za spolno prenosljive bolezni?
moraš it h ginekolgu po napotnico al kako?
huala
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users











