Se je skrival v enem predalu, ki ga nisem dobro pregledala.
vprašanja (zanima me, ...)
#19261
Posted 21 September 2010 - 06:30 PM
Se je skrival v enem predalu, ki ga nisem dobro pregledala.
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19262
Posted 21 September 2010 - 06:59 PM
There are some things I may not know
There are some places, dear Lord, I may not go.
But there's one thing of which I'm sure
My God is real for I can feel him in my soul.
I have found a way to live
in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram
Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram
#19263
Posted 21 September 2010 - 07:08 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19264
Posted 22 September 2010 - 12:54 PM
#19265
Posted 22 September 2010 - 01:07 PM
Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)
#19266
Posted 22 September 2010 - 01:08 PM
#19268
Posted 22 September 2010 - 10:53 PM
Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila,
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo.
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene,
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.
#19269
Posted 22 September 2010 - 10:54 PM
#19270
Posted 22 September 2010 - 11:09 PM
Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila,
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo.
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene,
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.
#19271
Posted 22 September 2010 - 11:12 PM
Nevem kaj si ti mela v mislih ???
#19272
Posted 22 September 2010 - 11:27 PM
Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila,
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo.
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene,
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.
#19273
Posted 23 September 2010 - 05:55 AM
http://194.249.188.7...ps/samoizob.htm
#19274
Posted 23 September 2010 - 10:43 AM
Pa potrdila o vpisu pošljejo res ekspresno - poslala sem v torek, dobila danes.
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19276
Posted 24 September 2010 - 11:37 AM
#19277
Posted 24 September 2010 - 11:45 AM
Pablo Picasso
#19278
Posted 24 September 2010 - 12:16 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19279
Posted 24 September 2010 - 12:18 PM
Pablo Picasso
#19280
Posted 24 September 2010 - 02:16 PM
So CK gate velike ali majhne številke? Ne vem, ali naj vzamem S ali M.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
3 user(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users










