vprašanja (zanima me, ...)
#19181
Posted 15 September 2010 - 06:16 PM
#19182
Posted 15 September 2010 - 08:23 PM
sama sem od Castanede brala le prvo The Teachings of Don Juan: A Yaqui Way of Knowledge in nimam izkušenj z nadaljnjimi deli.
Kupujem darilo in me zanima, katera od teh je boljša:
- Drugi krog moči
- Orlovo darilo
- Moč tišine (vse tri KLIK)
- Aktivna stran neskončnosti (KLIK)
Možnost imam kupiti tudi katerokoli iz zbirke, a v angleščini. Se mi pa pri njemu vendarle zdi, da ga je fajn brat v materiščini. Kakšno mnenje?
Menite, da se lahko začne s katerokoli izmed knjig, brez da se prebere uvodno?
Hvala!
Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

opera_volgae_malek
#19183
Posted 15 September 2010 - 09:13 PM
Pri "Aktivna stran neskoncnosti" "KLIK" ne dela.
Hočem objavt novo temo, pa sploh noče. Že vse napišem pa to. Kr ven meče. Kako to?
Tudi mene je vceraj metalo iz vseh tem, ne da bi objavilo post.
Se nekaj: a je mogoce v nekaterih drzavah prepovedano downloadanje? Ok, vem, da je povsod, ampak a mogoce v nekaterih drzavah to bolj preverjajo kot v drugih? In da ti pridejo na dom pregledat komp in moras pol fuuul placat?
Ni Olivija nekje pisala, da je pri njenem pobu v ZDA v studentskem naselju zelo strogo in nihce nicesar ne dlja?
Ima kdo Krkine delnice? Dividende so začeli nakazovat 16. avgusta, pa jaz še kar nisem dobila.
Imam, dobila nakazano. Ves kaj se je zgodilo - ti imas studentski denar od nekoga drugega, nekdo drug ima pa tvoje dividende.
#19184
Posted 15 September 2010 - 09:42 PM
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#19185
Posted 15 September 2010 - 09:50 PM
Rečeno je bilo, da bodo vsi, ki niso občani občine Ljubljana, plačevali za mesečno vozovnico polno ceno (34eur). Zdaj pa gledam na netu in nič ne piše o tem. Imajo samo zastarele informacije, ali se je ta sklep kaj spremenil ?
http://www.jh-lj.si/...ing/?k=1972#120
#19187
Posted 15 September 2010 - 09:56 PM
Uuuuu, to pa je LEPA novica.
Hvala Adriane
#19188
Posted 15 September 2010 - 10:05 PM
Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

opera_volgae_malek
#19190
Posted 16 September 2010 - 09:57 PM
Super, hvala še enkrat.
Aja, še eno vprašanje - kdaj se na FFju dobi urnik ? Ker ogromno faksov že ima urnike ...
#19191
Posted 16 September 2010 - 10:00 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19192
Posted 16 September 2010 - 10:03 PM
Ja saj sem pogledala že ene dvajsetkrat
#19193
Posted 16 September 2010 - 10:10 PM
#19194
Posted 16 September 2010 - 10:12 PM
#19195
Posted 16 September 2010 - 10:13 PM
#19196
Posted 16 September 2010 - 10:18 PM
Nekateri na FF ga že imajo. Sem zdaj ravno gledala...
#19197
Posted 16 September 2010 - 10:27 PM
#19198
Posted 16 September 2010 - 10:34 PM
#19199
Posted 17 September 2010 - 06:36 AM
Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users











