Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#19181 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 15 September 2010 - 06:16 PM

Men so tud nakazal že, isto 16.8.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#19182 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 15 September 2010 - 08:23 PM

Bralke,

sama sem od Castanede brala le prvo The Teachings of Don Juan: A Yaqui Way of Knowledge in nimam izkušenj z nadaljnjimi deli.
Kupujem darilo in me zanima, katera od teh je boljša:
- Drugi krog moči
- Orlovo darilo

- Moč tišine (vse tri KLIK)
- Aktivna stran neskončnosti (KLIK)

Možnost imam kupiti tudi katerokoli iz zbirke, a v angleščini. Se mi pa pri njemu vendarle zdi, da ga je fajn brat v materiščini. Kakšno mnenje?

Menite, da se lahko začne s katerokoli izmed knjig, brez da se prebere uvodno?

Hvala!
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#19183 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30077 posts
  • Gender:Female

Posted 15 September 2010 - 09:13 PM

^^

Pri "Aktivna stran neskoncnosti" "KLIK" ne dela. ;) Ne poznam pa teh knjig, tako da si z mano nimas kaj pomagati; se samo izobrazujem preko tvojega posta. : )



QUOTE(Princeska @ 14. 9. 2010 - 22:24) View Post

Hočem objavt novo temo, pa sploh noče. Že vse napišem pa to. Kr ven meče. Kako to?


Tudi mene je vceraj metalo iz vseh tem, ne da bi objavilo post. ;)


QUOTE(Parvinder @ 15. 9. 2010 - 16:02) View Post

Se nekaj: a je mogoce v nekaterih drzavah prepovedano downloadanje? Ok, vem, da je povsod, ampak a mogoce v nekaterih drzavah to bolj preverjajo kot v drugih? In da ti pridejo na dom pregledat komp in moras pol fuuul placat?


Ni Olivija nekje pisala, da je pri njenem pobu v ZDA v studentskem naselju zelo strogo in nihce nicesar ne dlja?

QUOTE(Jinadaze @ 15. 9. 2010 - 17:56) View Post

Ima kdo Krkine delnice? Dividende so začeli nakazovat 16. avgusta, pa jaz še kar nisem dobila. ermm.gif


Imam, dobila nakazano. Ves kaj se je zgodilo - ti imas studentski denar od nekoga drugega, nekdo drug ima pa tvoje dividende. ninja.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#19184 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90085 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 September 2010 - 09:42 PM



laugh.gif Še vedno sem v plusu.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#19185 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 15 September 2010 - 09:50 PM


Rečeno je bilo, da bodo vsi, ki niso občani občine Ljubljana, plačevali za mesečno vozovnico polno ceno (34eur). Zdaj pa gledam na netu in nič ne piše o tem. Imajo samo zastarele informacije, ali se je ta sklep kaj spremenil ?

http://www.jh-lj.si/...ing/?k=1972#120
  • 0
Viens, reste ici!

#19186 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 15 September 2010 - 09:53 PM

Pred mesecem dni sem od Lpp dobla na mail, da vozovnice ostajajo subvencionirane za VSE.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#19187 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 15 September 2010 - 09:56 PM


Uuuuu, to pa je LEPA novica.
Hvala Adriane smile.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#19188 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 15 September 2010 - 10:05 PM

Ja, res lepa biggrin.gif

Še uradna potrditev: http://www.jh-lj.si/...php?m=3&id=1548
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#19189 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30077 posts
  • Gender:Female

Posted 15 September 2010 - 11:23 PM

QUOTE(Jinadaze @ 15. 9. 2010 - 22:42) View Post

laugh.gif Še vedno sem v plusu.



Odlicno! happy.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#19190 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 September 2010 - 09:57 PM

QUOTE(Adriane @ 15. 9. 2010 - 23:05) View Post

Ja, res lepa biggrin.gif

Še uradna potrditev: http://www.jh-lj.si/...php?m=3&id=1548


Super, hvala še enkrat.

Aja, še eno vprašanje - kdaj se na FFju dobi urnik ? Ker ogromno faksov že ima urnike ... ph34r.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#19191 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 September 2010 - 10:00 PM

Tik pred zdajci. Malo glej na spletni strani, ampak pred zadnjimi dnevi septembra, oz. začetkom oktobra ziher ne.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19192 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 September 2010 - 10:03 PM


Ja saj sem pogledala že ene dvajsetkrat smile.gif smile.gif laugh.gif pa ga še ni. No ok, hvala. Jaz bi ga ful mela že. cry.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#19193 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 16 September 2010 - 10:10 PM

Uf, Ana, na urnik boš še mal čakala. Mi na zgodovini ga ponavadi dobimo šele prvi teden v oktobru oz. res zadnje dni v septembru.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#19194 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26483 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 16 September 2010 - 10:12 PM

a ni povsod tko? biggrin.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#19195 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 16 September 2010 - 10:13 PM

Ja, vrjetno res. biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#19196 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 September 2010 - 10:18 PM


Nekateri na FF ga že imajo. Sem zdaj ravno gledala...
  • 0
Viens, reste ici!

#19197 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26483 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 16 September 2010 - 10:27 PM

da ni še lanski? laugh.gif pri nas že 2 meseca piše, da bodo urniki objavljeni "v kratkem".
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#19198 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 September 2010 - 10:34 PM

Nene, letošnji je. biggrin.gif 2010/2011
  • 0
Viens, reste ici!

#19199 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14563 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2010 - 06:36 AM

Na kateri strani gledate spored kdaj se začnejo nadaljevanke?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#19200 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2010 - 06:48 AM

http://eztv.it/countdown/
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users