vprašanja (zanima me, ...)
#19161
Posted 14 September 2010 - 08:50 PM
#19162
Posted 14 September 2010 - 09:24 PM
#19163
Posted 14 September 2010 - 09:30 PM
M, a prides v moje konce?
Kera je zadnjic neki govorila o tem, da ne rabis vec pripravnistva za solo? A ma kak link alpa kaj vec podrobnosti za tole (fanta zanima)?
Izabela, jaz samo vem da ni treba, to je vse. Imaš pa seveda potem strokovni izpit.
Najbolje je da na strani ministrstva najdeš zakon, ker more sigurno kaj pisat.
Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)
#19165
Posted 15 September 2010 - 11:12 AM
Upam, da bo JINA to videla : Kako so ti bli všeč izdelki Anatomicals, ki si jih naročila preko asosa ?
#19166
Posted 15 September 2010 - 12:02 PM
Pablo Picasso
#19167
Posted 15 September 2010 - 12:05 PM
Em, imela sem dva gela za tuširanje - v redu, nič posebnega, fajn sta dišala, krema za roke je dobra, piling za telo pa nikakav, niti P od pilinga. Sem ga vrgla stran. So pa ful poceni stvari in embalaže so mi ful posrečene.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#19168
Posted 15 September 2010 - 12:14 PM
No saj niti ne pričakujem čudežev ja, ker je tak poceni. Si bom naročila par stvari iz Asosa, pa da vidimo. Hvala.
#19169
Posted 15 September 2010 - 01:34 PM
Pinga, you are ALIVE!!!
#19170
Posted 15 September 2010 - 03:02 PM
Se nekaj: a je mogoce v nekaterih drzavah prepovedano downloadanje? Ok, vem, da je povsod, ampak a mogoce v nekaterih drzavah to bolj preverjajo kot v drugih? In da ti pridejo na dom pregledat komp in moras pol fuuul placat?
#19171
Posted 15 September 2010 - 03:03 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19172
Posted 15 September 2010 - 03:04 PM
Nika, hvala za odgovor.
Se nekaj: a je mogoce v nekaterih drzavah prepovedano downloadanje? Ok, vem, da je povsod, ampak a mogoce v nekaterih drzavah to bolj preverjajo kot v drugih? In da ti pridejo na dom pregledat komp in moras pol fuuul placat?
yw, a je delalo potem?
#19173
Posted 15 September 2010 - 03:10 PM
There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.
#19174
Posted 15 September 2010 - 04:07 PM
Mene zanima, ker tukaj na Finskem nisem se srecala koga, ki bi downloadal, vsi kupujejo vse original. Jaz sem zdaj potegnila torrente dol in vlece, dol filme in me fuuul skrbi, da bo enkrat kdo potrkal na vrata in nam vzel komp. Groza!
#19175
Posted 15 September 2010 - 04:56 PM
Ima kdo Krkine delnice? Dividende so začeli nakazovat 16. avgusta, pa jaz še kar nisem dobila.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#19176
Posted 15 September 2010 - 05:03 PM
#19177
Posted 15 September 2010 - 05:27 PM
Hm, čudno. Jaz jih tudi ponavadi dobiš še isti dan. Najboljše, da jih pokličem in jim JM.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#19178
Posted 15 September 2010 - 05:50 PM
Jina tisti keš, ki so ti ga takrat nakazali preko študenta, pa v bistvu ni bil tvoj ti je ostal na računu ?
#19179
Posted 15 September 2010 - 05:59 PM
Ja!
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#19180
Posted 15 September 2010 - 05:59 PM
Najssssssssssssssss !
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users










