Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#19141 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 13 September 2010 - 01:19 PM

QUOTE(žabica @ 13. 9. 2010 - 14:12) View Post
Zdravo, zanima me koliko morajo biti dolge-kratke dlake za brazilsko depilacijo?
hvala




0,3 do 0,5cm


  • 0

#19142 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 13 September 2010 - 01:34 PM

Prav slike za dokumente (ne za kako študentsko, avtobusno, bla) so ble? To si pa res super prišla skozi! Jaz sem zdaj skočla nasproti tržnice Moste, ker čas je dnar. Dala 10 za 4. 8 slik je 13,5.
Malo sem se še pogajala, da mi je za isto ceno odrezal 2 šopa las (vsi dodatni popravki se kasirajo ermm.gif), ki sta grdo štrlela, in dobla ven zelo lepe slike.

Hvala še 1x vsem za pomoč.

(Zdaj sem že na troli. Šibam do WTC štop placa in domov. yahoo.gif Btw. Rea, tvoj uhan je na slikah, a se ga žal ne vidi biggrin.gif)

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#19143 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19004 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 13 September 2010 - 01:42 PM

^^Men dela tam najlepše slike, samo je pa ta tip malo prizadet, en tak starejši gospod.. Nazadnje, ko sem se šla slikat k njemu, sem mu lepo povedala, da rabim sliko za VOZNIŠKO. 3x sem ga vprašala, če se lahko smejim, on me je še usmerjal tako, da nisem gledala direkt v kamero, ampak od strani, pa smejala sem se (kazala zobe), potem pa pridem na UE in mi rečejo, da slika ni u redu, da bi mogla bit ista k za osebno ali pasoš. Ma deeej biggrin.gif Sicer so jo pol hvalabogu vseen sprejel, če je pa ne bi, bi pa ziher šla nazaj pa mu rekla, da nej me zdej še enkrat zastonj slika. rolleyes.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#19144 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 13 September 2010 - 01:46 PM

QUOTE(Adriane @ 13. 9. 2010 - 14:34) View Post

Prav slike za dokumente (ne za kako študentsko, avtobusno, bla) so ble? To si pa res super prišla skozi! Jaz sem zdaj skočla nasproti tržnice Moste, ker čas je dnar. Dala 10 za 4. 8 slik je 13,5.
Malo sem se še pogajala, da mi je za isto ceno odrezal 2 šopa las (vsi dodatni popravki se kasirajo ermm.gif), ki sta grdo štrlela, in dobla ven zelo lepe slike.


Ja, za potni list sem rekla, da bi se slikala, pa je potem še rekel: "No, pa še ena vesela!" Pa se nasmejim, v glavi pa razmišljam, zakaj vesela, če ne rabim + več bom mogla plačat. Ampak, ja... kot že rečeno- poceni!

Pa da ti odreže dva čopka las moraš doplačat??? Fak kako so oderuški!

  • 0

#19145 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 September 2010 - 02:03 PM

Ja, to je super, da najdeš fotografa za tok slik za 7 eur... vsi so res precej dražji.
Sj avtomati so ok, če se ok slikaš, jaz sem se v supernovi precej čudn, ... plačaš pa manj, sma ne vem več kok.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#19146 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 September 2010 - 05:41 PM

Jaz sem se tko v avtomatu v LeClercu. Pa ni bila ok slika.



Hodim se pa slikat samo še v Foto Tivoli.

Pri enem drugem fotografu so mi v OŠ dvakrat zajebali slike in nisem pravočasno imela pasoša, da bi lahko šla z razredom v Italijo. down.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19147 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 13 September 2010 - 08:04 PM

QUOTE(ananas @ 13. 9. 2010 - 14:46) View Post


Pa da ti odreže dva čopka las moraš doplačat??? Fak kako so oderuški!
"To je prec 15 min dela" laugh.gif Jah, tak je. Dokler ne morem sama doma nardit slik, si lahko zmišljujejo.

Hvala za info glede tega gospoda. Grem naslednjič k njemu.
E, boga BK, unlol




Ima katera pole za CPP v e-obliki?
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#19148 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 13 September 2010 - 09:00 PM

Jaz bi jih morala nekje imeti! Dej mejl. smile.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#19149 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 13 September 2010 - 09:03 PM

Ful si špon stara, ej! woot.gif
Fb zs

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#19150 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 September 2010 - 11:48 PM

biggrin.gif adriane, sem spregledala kaj si napisala ;d
a so ga smai odrezali ven iz slike, prasci.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#19151 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 13 September 2010 - 11:53 PM

Nosim ga v kombinaciji z onimi kot zadnjič. Lasje so ga zakrili.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#19152 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14563 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2010 - 06:33 AM

Kaj pomeni frčafela?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#19153 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2010 - 06:49 AM

jst to uporabljam kot izraz za "nagajivo punco", oziroma "navihano dekle".
  • 0

#19154 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14563 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2010 - 07:54 AM

ja, jst tud sam me zanima če dejansko pomeni isto.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#19155 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 14 September 2010 - 11:56 AM

Zloadala sem SATC 2 in mi ne dela zvok v BSplayerju. A se da kaj naredit glede tega, al naj si kaksen drug predvajalnik zloadam?
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#19156 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26483 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 14 September 2010 - 04:20 PM

hmm, probaj z VLC playerjem: KLIK
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#19157 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33967 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 September 2010 - 05:13 PM

A me lahk prosim ena spomni, kje je križišče z Jadransko ulico, ko se pelješ po Tržaški iz smeri Viča proti centru? Mislim, na kaj naj bom pozorna, da bom pravočasno zavila dol, a je tam kakšna taka stavba?
  • 0

#19158 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 14 September 2010 - 05:43 PM

na levi strani so bloki, malenkost pred križiščem je na desni strani merkator (mali) in pa lokal, EGOIST, naprej od egoista pa MANA...potem je en visok blok in si na križišču.na levi strani malenkost nazaj od križišča je pa PETROL.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#19159

  • Guests

Posted 14 September 2010 - 07:32 PM

M, a prides v moje konce? smile.gif

Kera je zadnjic neki govorila o tem, da ne rabis vec pripravnistva za solo? A ma kak link alpa kaj vec podrobnosti za tole (fanta zanima)?
  • 0

#19160 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33967 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 September 2010 - 07:41 PM

Pridem v LJ; pripeljem še mati in v.d. tašče, to bo veselo, hahaha laugh.gif

p.s. Sally, ful ful hvala, sej zdej mi je že jasno, kje je to smile.gif

še neki me zanima - tisti kuponi za popust v Müllerju; jst imam 2, a jih lahko oba uveljavljam pri enem nakupu? Nikjer namreč ne piše, da se ne seštevajo, hmm...??
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users