Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#19061

  • Guests

Posted 06 September 2010 - 03:09 PM

Z avtobusom alpa vlak Koper-Zadar, sam zna bit, da gre na Zagreb, pa je to nepotreben ovinek.
  • 0

#19062 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 September 2010 - 03:19 PM

Mislim, da vlak iz Zadra ne gre do Zagreba, tako mi je vsaj ena Hrvatica razlagala. Ne vem pa, če gre do Kp.


Z busi je pa tako, da so nekateri ukinjeni, ko je konec poletja.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19063 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46728 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 September 2010 - 03:30 PM

In kdaj je datum, ko se šteje konec poletja? hmm.gif

Jebeno je, ker kolikor sem gledala vsi vlaki iz Kopra peljejo do Zadra preko Zagreba, kar časovno znese preveč. Še kombinacija Pula - Zadar gre preko Ljubljane. Sicer ne vem kako je to mogoče, ampak v glavnem edino to opcijo mi da med iskanjem na spletni strani hrvaških železnic. Je pa ful debilna spletna stran in ene stvari sploh ne delujejo. Kar nekaj v glavnem. Če katera najde ažurno spletno stran z avtobusnimi prevozi ali ladijskimi linijami bi bila hvaležna.
  • 0

#19064 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 September 2010 - 03:44 PM

Mah s temi njihovimi povezavami je cel kaos, ja.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19065

  • Guests

Posted 06 September 2010 - 05:14 PM

Iscem eno temo o Angliji, ko so se punce menle neki o pocitnicah/delu tam, pa je ena napisala da je malo severno od Brightona eno lustno malo mestece, ful neturisticno. Iscem, iscem, pa ne najdem. sad.gif
  • 0

#19066 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46728 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 September 2010 - 05:18 PM

http://www2.cudovita...?showtopic=9579 morda?
  • 0

#19067

  • Guests

Posted 06 September 2010 - 05:23 PM

aaaaaa, to je to! Hvala, Kalypso.

IPB Image


  • 0

#19068 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46728 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 September 2010 - 05:23 PM

Ni zakaj. wink.gif biggrin.gif
  • 0

#19069 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 06 September 2010 - 05:30 PM

Če grem z Easyjetom v obe smeri, moram prtljago na bookingu obkljukati in plačati 2x (enkrat za v eno smer, drugič za drugo)?
  • 0

#19070 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 September 2010 - 05:50 PM

Hmmm sem šla gledat, samo ne vem, ni čisto jasno, kako poteka. Piši jim mejl, ali pa jih pokliči.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19071 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 06 September 2010 - 10:13 PM

Če mi slučajno manjka kako dokazilo ali pa vloga za Zoisovo ni 100% popolno izpolnjena, mi oni z Javnega sklada RS za razvoj kadrov in štipendije (ali kdorkoli ima to že čez) pišejo, naj pošljem še topato ali pa me avtomatsko vržejo ven? Me je strah, da kaj zajebem. ohmy.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#19072 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 06 September 2010 - 10:20 PM

Zanima me kje v profilu si lahka zdej končno, ko sem naklepala 5000 postov (nominee for the g33k award hooray.gif ) zberem kaj mi spod pod slikco piše? biggrin.gif

Izberi si sam je res bedno.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#19073 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 September 2010 - 10:23 PM

Sajku potrkaj na vest. biggrin.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19074 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 06 September 2010 - 10:25 PM

Danka bosanka biggrin.gif

[Prevod: hvala tongue.gif ]
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#19075 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2010 - 11:34 PM

QUOTE(Coco* @ 6. 9. 2010 - 23:13) View Post

Če mi slučajno manjka kako dokazilo ali pa vloga za Zoisovo ni 100% popolno izpolnjena, mi oni z Javnega sklada RS za razvoj kadrov in štipendije (ali kdorkoli ima to že čez) pišejo, naj pošljem še topato ali pa me avtomatsko vržejo ven? Me je strah, da kaj zajebem. ohmy.gif


Ja, baje ti rečejo, da pošlji. Sicer pa nimaš kej zajebat, sej ni za oddat kile papirovja. tongue.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#19076 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 06 September 2010 - 11:38 PM

QUOTE(redkvica @ 7. 9. 2010 - 0:34) View Post

Sicer pa nimaš kej zajebat


Am, govora je o meni, meni vse rata. laugh.gif Pa hvala drugače (:

  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#19077 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 06 September 2010 - 11:39 PM

Ma kera kakšen dober nasvet kaj jemat proti suhemu kašlju?

Sestra kašlja neverjetno, mislim sploh zvečer je "o moj bog". se mi zdi da ji bo pljuča ven fuknilo. Je pa suh kašelj.

Če sem iskrena, mogoče ma lažjo obliko oslovskega....Upam da se ostali ne bomo okužili, čeprav vsi nekaj smrkamo....

Kako gre že tista z madom in mlekom in žajbljem?
drugače pa pije Prospan.
Jaz pa se nažiram z neverjetnimi dozami c-vitamina in upam da se razen lažjega prehlada ne zbudim še s tem sranjem za povrh :S*tok tok tok*
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#19078 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2010 - 11:51 PM

Tantum verde sirup. Meni vedno pomaga.

Coco, ne paničari! smile.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#19079 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15672 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 07 September 2010 - 01:11 AM

Pa aspirin plus c šumeče tablete. Za imunski sistem, odpornost. Kot preventiva, da se vi ne okužite za njo pa da se pozdravi in no time, res.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#19080 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17849 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 07 September 2010 - 08:07 AM

NUJNO!!!!

Kaj vse rabiš za vpis??
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users