vprašanja (zanima me, ...)
#19061
Posted 06 September 2010 - 03:09 PM
#19062
Posted 06 September 2010 - 03:19 PM
Z busi je pa tako, da so nekateri ukinjeni, ko je konec poletja.
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19063
Posted 06 September 2010 - 03:30 PM
Jebeno je, ker kolikor sem gledala vsi vlaki iz Kopra peljejo do Zadra preko Zagreba, kar časovno znese preveč. Še kombinacija Pula - Zadar gre preko Ljubljane. Sicer ne vem kako je to mogoče, ampak v glavnem edino to opcijo mi da med iskanjem na spletni strani hrvaških železnic. Je pa ful debilna spletna stran in ene stvari sploh ne delujejo. Kar nekaj v glavnem. Če katera najde ažurno spletno stran z avtobusnimi prevozi ali ladijskimi linijami bi bila hvaležna.
#19064
Posted 06 September 2010 - 03:44 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19065
Posted 06 September 2010 - 05:14 PM
#19067
Posted 06 September 2010 - 05:23 PM

#19068
Posted 06 September 2010 - 05:23 PM
#19069
Posted 06 September 2010 - 05:30 PM
#19070
Posted 06 September 2010 - 05:50 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19071
Posted 06 September 2010 - 10:13 PM
Pablo Picasso
#19072
Posted 06 September 2010 - 10:20 PM
Izberi si sam je res bedno.
#19073
Posted 06 September 2010 - 10:23 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19074
Posted 06 September 2010 - 10:25 PM
[Prevod: hvala
#19075
Posted 06 September 2010 - 11:34 PM
Če mi slučajno manjka kako dokazilo ali pa vloga za Zoisovo ni 100% popolno izpolnjena, mi oni z Javnega sklada RS za razvoj kadrov in štipendije (ali kdorkoli ima to že čez) pišejo, naj pošljem še topato ali pa me avtomatsko vržejo ven? Me je strah, da kaj zajebem.
Ja, baje ti rečejo, da pošlji. Sicer pa nimaš kej zajebat, sej ni za oddat kile papirovja.
#19077
Posted 06 September 2010 - 11:39 PM
Sestra kašlja neverjetno, mislim sploh zvečer je "o moj bog". se mi zdi da ji bo pljuča ven fuknilo. Je pa suh kašelj.
Če sem iskrena, mogoče ma lažjo obliko oslovskega....Upam da se ostali ne bomo okužili, čeprav vsi nekaj smrkamo....
Kako gre že tista z madom in mlekom in žajbljem?
drugače pa pije Prospan.
Jaz pa se nažiram z neverjetnimi dozami c-vitamina in upam da se razen lažjega prehlada ne zbudim še s tem sranjem za povrh :S*tok tok tok*
#19078
Posted 06 September 2010 - 11:51 PM
Coco, ne paničari!
#19079
Posted 07 September 2010 - 01:11 AM
Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.
#19080
Posted 07 September 2010 - 08:07 AM
Kaj vse rabiš za vpis??
[Napoleon]
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users










