Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#19041 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 September 2010 - 08:46 AM

Jaz imam očitno duplega, ker imam 2 "mehurčka", na vsaki strani zgornje ustnice enega. cry.gif

Sikapur imam pa mi nikol ne pomagajo tele žavbe. Hvala punce smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19042 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 03 September 2010 - 08:49 AM

Čudno, da ti ne pomaga. hmm.gif Obstajajo še tisti obliži, samo če je herpes velik, niso ravno v pomoč... Vseeno se namaži z nečim, da se ne bo še razširil (čeprav ti npr. Sikapur ne pomaga, ti bo vsaj ustavil širjenje).
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#19043 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 03 September 2010 - 08:51 AM

men tudi sikapur nič ne pomaga, sam izsušil mi je ustnice.
Meni pomaga sam virolex na recept, te lekarniške zadeve pa čist nič, pa sm že vse probala.

  • 0

#19044 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 03 September 2010 - 09:08 AM

kolegica je imela tako otečeno ustnico. 100% je bil herpes.
  • 0

#19045 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 September 2010 - 11:27 AM

Bla pri zdravnici. Zelo obsezen herpes, LOL. Sem dobila tablete, upam da bo kej prej zginu zaradi tega.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19046 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 03 September 2010 - 12:37 PM

sad.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19047 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 04 September 2010 - 11:25 AM

A na študenstki bon se lahko študent Univerze v LJ futra po celi Sloveniji, tudi v Mariboru, npr.?
  • 0

#19048 _vrtnca_

_vrtnca_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1372 posts
  • Gender:Female

Posted 04 September 2010 - 12:41 PM

S starim (papirnatim) bonom ne, z novim sistemom subvencij (kartica, telefon) pa ja.
  • 0
Earth provides enough to satisfy every man's need, but not every man's greed.

Mahatma Gandhi

#19049 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 04 September 2010 - 12:54 PM

Hvala.
  • 0

#19050 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 04 September 2010 - 01:18 PM

kšna dobra stran za pregled najemniških stanovanj? Gorenjska me zanima.

Ne vem al sem lolek al se na gorenjskem dejansko tko malo stanovanj oddaja v najem.
aja, prioritetna so taka brez opreme....Če je tu kaj fore.
Strani ala gohome, nepremičnine21,nepremičnine.net,bolha in salomon poznam.


Sem kej zgrešila biggrin.gif ?
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#19051

  • Guests

Posted 04 September 2010 - 01:29 PM

Se bojim, da si izčrpala vse taglavno. smile.gif
  • 0

#19052 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 04 September 2010 - 03:09 PM

hehe ok, samtolko da vem ;)

tnx
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#19053 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26485 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 04 September 2010 - 07:34 PM

iščem en komad - iz Tracy Anderson Mat workout, tam pri prvih vajah za trebuh, 22:15 ->). (i'm goin crazy, i'm going out of my mind ...). sem nekaj googlala, pa ne pridem do nje ...
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#19054 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 September 2010 - 08:24 PM

Prilimaš še link do posnetka?
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#19055 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26485 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 04 September 2010 - 08:33 PM

hm, ne vem, če je to kje na netu, se pa da dol potegnit cel workout. nekaj forumašic ma to že dol, pa morda katera ve, kaj je to zaena pesem.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#19056 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 September 2010 - 07:54 AM

Aha ok, potem pa počakaj na njihov odgovor wink.gif Sem na youtube iskala, da vidim, katero imaš v mislim, samo ni tako dolgega posnetka gor...
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#19057 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 05 September 2010 - 10:16 AM

Nika, bereš mi misli tongue.gif tud jaz sem se že spršavala...sporoči če najdeš.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#19058 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 06 September 2010 - 11:06 AM

Veste za kakšne modne filme, kjer je ful lepih oblek notri ipd. ? Naprimer Devil wears Prada ...
  • 0
Viens, reste ici!

#19059 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 26485 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 06 September 2010 - 11:22 AM

gledam razpis za republiške štipendije in poskušam izračunat mesečni dohodek na družinskega člana.

(citiram)

Državne štipendije se dodelijo upravičencem, ki izpolnjujejo splošne pogoje iz Zakona o štipendiranju (9. člen) in pri katerih povprečni mesečni dohodek na družinskega člana v preteklem koledarskem letu pred vložitvijo vloge ne presega 65 % minimalne plače v istem obdobju za tiste upravičence, ki se šolajo ali študirajo v kraju svojega stalnega prebivališča in od 66 do 68 % minimalne plače za tiste upravičence, ki se šolajo ali študirajo izven kraja svojega stalnega prebivališča ter 70 % minimalne plače na družinskega člana, če gre za kandidate iz enostarševskih družin, kandidate s posebnimi potrebami oziroma kandidate, katerih sorojenci so osebe s posebnimi potrebami.

Kateri dohodki in prejemki štejejo v skupni dohodek družine ter izračun in ugotavljanje dohodka na družinskega člana, ureja Zakon o štipendiranju v členih od 15 do 18. Katere osebe štejejo za družinske člane oziroma ne štejejo za družinske člane pa ureja v 19. in 20. členu.

Pri ugotavljanju dohodka se upoštevajo podatki iz dokončne odločbe o odmeri dohodnine, uradnih evidenc centrov za socialno delo ter drugih upravljavcev zbirk podatkov, ki vodijo uradne evidence o izplačanih dohodkih oziroma pravicah iz javnih sredstev, in iz drugih dokazov v skladu z zakonom, ki ureja splošni upravni postopek.





jaz imam pri sebi oba informativna izračuna dohodnine (od staršev), ampak nimam pojma, katere številke naj uporabim. any ideas? mogoče točka 6. (osnova za izračun dohodnine)? ermm.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#19060 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46730 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 September 2010 - 02:09 PM

Kako najhitreje in najceneje z javnim prevozom priti iz Portoroža do Biograda na moru (Hrvaška)? Najem avtomobila ali pa taksi odpadeta, ker sta predraga. Kolegica bi potrbovala to informacijo in res ji ne znam svetovat, ker na internetu ne najdem uporabnih informacij...
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users