vprašanja (zanima me, ...)
#19021
Posted 02 September 2010 - 08:23 PM
#19022
Posted 02 September 2010 - 08:24 PM
Kolk časa jo smem pustit na čupi_ jo lahko imam čez noč gor? Ker men se je kar pigmentirana zdela, prejšnja je bila ena mešanica rastlinskih pigmentov-ponavadi sem jo imela čez noč, se pravi okoli 8-9 ur.
Ma js bom kr pustila čez noč, na netu piše 4-5 ur.
Imam pa caca marron, upam, da mi ne po preveč potemnila barve.
Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.
#19023
Posted 02 September 2010 - 08:24 PM
#19024
Posted 02 September 2010 - 08:27 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19025
Posted 02 September 2010 - 08:28 PM
#19026
Posted 02 September 2010 - 08:32 PM
Daj jaz skor ne vem, kaj to je.
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19028
Posted 02 September 2010 - 08:46 PM
#19029
Posted 02 September 2010 - 08:48 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19030
Posted 02 September 2010 - 08:49 PM
#19031
Posted 02 September 2010 - 08:50 PM
#19032
Posted 02 September 2010 - 08:55 PM
#19033
Posted 02 September 2010 - 08:56 PM
Ulomke sem pa sovražila pa "imaginarna števila"
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#19034
Posted 03 September 2010 - 08:14 AM
Jaz sem že včeraj na ustnicah čutila nekaj čudnega, malo me je ščemelo, peklo, danes pa se zbudim z zgornjo ustnico ki je tako natekla, da je groza. (zatekla na trikratno velikost, ne pretiravam)
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#19035
Posted 03 September 2010 - 08:16 AM
#19036
Posted 03 September 2010 - 08:27 AM
#19037
Posted 03 September 2010 - 08:32 AM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#19038
Posted 03 September 2010 - 08:35 AM
#19039
Posted 03 September 2010 - 08:42 AM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#19040
Posted 03 September 2010 - 08:43 AM
In ne, ne bo izginilo v parih dneh. Dober teden, sigurno.
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users










