Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#18781 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2010 - 06:02 PM

Štiri do pet zvezdic. Blizu plaže, čim bolj poceni smile.gif
  • 0

#18782 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 August 2010 - 06:05 PM


Jaz sem zdaj malo pogledala in našla tole :

28.8.2010 - 5*, all in., 639,00 EUR
28.8.2010 - 4*, all in., 549,00 EUR

Zdaj nevem kaj je za vaju poceni biggrin.gif, ampak pomojem za 4* pod 500 ne bosta prišla.
  • 0
Viens, reste ici!

#18783 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2010 - 06:08 PM

Katera agencija pa je to, da še js malo pogledam


Aja ti gledaš za konec avgusta... Je ena ponudba za 480 prek sončka... samo midva greva konec septembra.
  • 0

#18784 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 August 2010 - 06:20 PM

Ajoj, ups. Malo sem se zmotila. biggrin.gif

http://www.lastminutecenter.si/

Tukaj sem gledala. Najboljše je, da gresta na vse agencije in rečeta, da vama vse ponudbe dajo.
  • 0
Viens, reste ici!

#18785 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2010 - 06:26 PM

Ja, upam da bova našla kaj ugodnega. Sovražim to iskanje... evil.gif
  • 0

#18786 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 August 2010 - 06:28 PM

Jaz tut!
(Ampak če gresta v Egiptu, Turčijo ali Tunizijo, vzamita NUJNO all in. )
  • 0
Viens, reste ici!

#18787 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19004 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 17 August 2010 - 06:33 PM

Midva sva hotla čakat na last minute, bi mela odhod jutri. 14 dni prej so spustili ceno za 5€!!! (ja, 5 faking evrov), plus izbranega datuma ni blo več na voljo. Tko da sva že zdaj rezervirala za septembra, ker za 5€ mi je pa po pravici povedano čist vseen. Aja, gledala sva pa na agenciji Odisej za Mallorco.
  • 0

After all this time?

Always.


#18788 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 August 2010 - 06:42 PM

Slišala sem, da baje ne moreš it na grad v grajsko kavarno, razen, če ne plačaš vstopnice za kino pod zvezdami. Je to res?

Kolegica dela gor in bi se zapeljale do gradu, pa baje ne moreš, če ne plačaš..


  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#18789 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 33967 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 August 2010 - 06:58 PM

Glede dopusta - jaz sem ful vesela, da sva rezervirala že First minute varianto, ker zdaj ni nobene primeljive ponudbe za tako ceno, ampak je vse dražje ermm.gif .
pa še mirna sva od februarja laugh.gif , hahaha in sam čakava, da greva.
  • 0

#18790 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2010 - 07:16 PM

Fouš... Midva greva na počitnice in bi blo kar fajn, če bi bil hotel tudi zgleden. Za last minute ponudbe pa je omejena izbira hotelov... saj imam prav?
  • 0

#18791 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30629 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 August 2010 - 07:20 PM

LOL, jaz sem danes izbrala idealni datum potovanja - 14. al pa 21. januar. se bom spravila kasneje malo s cenami letalskih spogledovat. naredila bom pa isto kot lani - ko bodo karte plačane, bom nesla podpisat dopust. oops.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#18792 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46728 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 August 2010 - 10:26 AM

Ne vem sicer kako je v zadnjih dveh letih, ampak midva sva do zdaj ko sva čakala na last minute še vedno našla nekaj ugodnega. Ko sva imela namen it, sva se podala na turo po mestnih agencijah, povedala, da bi rada šla na morje od naslednjega dne naprej in so nama vedno našli nekaj. Je pa res, da je ogromno odvisno od tistega na agenciji koliko truda je pripravljen vložit v iskanje. Nekateri so nama dali le sprintan list ponudb, ki si ga lahko pogledal že na internetu, s katerim si itak nisva mogla nič pomagat. Drugi so nama brskali po računalniku in iskali res zadnje last minute ponudbe v njihovem sistemu. Na koncu naju je last minute vedno prišla ceneje kot če bi plačala iste hotele v redni ceni oz. v predprodaji. Je pa res, da zadnji dve leti več nisva potovala v teh terminih, tako da ponudb več ne spremljam in zato ne vem kakšni trendi zdaj prevladujejo.

Last minute hoteli so lahko le taki hoteli, ki imajo v tistem času proste kapacitete. Itak. laugh.gif Lahko so prosti zaradi tega, ker pač niso dobri in jih ljudje niso rezervirali, lahko so prosti zato, ker je v redni ponudbi cena previsoka, lahko tudi zato ker je pač nekdo zaradi kdo ve kakšnega razloga odpovedal rezervacijo in se je sprostilo mesto. Tako da so v ponudbi dobri in slabi hoteli. Če veš ime hotela, tako lahko preveriš mnenja ljudi, ki so tam že bivali in če so ta slaba, veš, da tja ne boš šel. En tak portal ne npr. trip advisor, kjer si med drugim lahko pogledaš tudi slike hotelov, ki so jih posneli potniki.

ananas, glej, če je ponudba cenovno ugodna, če ima hotel dobre kritike in če bi res ful rada šla tja, rezerviraj.
  • 0

#18793 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 18 August 2010 - 10:47 AM

Ja danes gre fant v agencijo se pozanimat in rezervirat. Na koncu sva se odločila za Tunizijo ermm.gif Ful bi raje šla v Egipt, ampak fant "nima" denarja, oz. ga noče preveč zapravit, tako da greva v Tunizijo. Js res upam, da bo v redu. Upam, da ga bom uspela prepričat da bi vzela paket potovanja po celinskem delu.
  • 0

#18794 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 18 August 2010 - 11:48 AM

Izabela, Ananas, na NTF bo en intenziven tečaj, od 13.9. -23.9., 320€, blago dobiš tam, učiš se na vse stroje šivat, pa krojit, pa vse kar gre zraven. smile.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#18795 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 18 August 2010 - 12:07 PM

v tistih šivalnicah smo mi pisali kolokvij iz fizikalne kemije. Ful dobr se je dal plonkiče pod pokrivala od strojev skrit twisted.gif
  • 0

#18796 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 18 August 2010 - 12:13 PM

Oho, hvala za info. laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#18797 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 18 August 2010 - 12:33 PM

laugh.gif
Hvala
  • 0

#18798 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15672 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 August 2010 - 12:51 PM

A se da zamenjat že zamenjano blago?


V H&M-u si je pob vzel hlače, zamenjal za manjše, pa je cifra spet sfaljena. Na računu piše, da so bile že enkrat zamenjane. bi šlo vseeno?
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#18799 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 18 August 2010 - 12:54 PM

po moje ja,probaj biggrin.gif
neki si zmisli, da je brat šel menjat, pa po nerodi spet zaj+ebal
jaz bi ziher še enkrat probala biggrin.gif
  • 0

#18800 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46728 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 August 2010 - 12:55 PM

tako kot je Lo-Fi rekla. Poskusit ni greh.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users