Jump to content


Photo

Facebook


  • Please log in to reply
1917 replies to this topic

#1861 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 April 2014 - 12:09 AM

Hmm, ne. Ni javno, tisto kar si objavil kot zasebno, še vedno ostaja zasebno. Res pa je, da lažje poiskat vse stare poste - to pomeni tudi tiste, ki si jih samo skril iz timeline-a, a jih nisi zbrisal ali jim posebej omejil zasebnosti. Vsaj pri meni je tako ko sem na hitro preverila zasebnost svojega profila iz tujih profilov (profila s katerim ne prijateljujem in profila s katerim sem prijatelj).
  • 0

#1862 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 10 April 2014 - 06:02 AM

Potem še po mojem nimaš najnovejše različice, pa FB mora biti v angleškem jeziku (US). Saj je po spletu krožil članek na to temo. Jaz lahko vidim vse, prav tako vidim s fantovega profila celoten svoj profil, vse slike, objave, vse kar sem lajkala, pa lahko skrivam kolikor hočem. Dejansko se vidi vse. Predvsem je zoprno, da se vidi tiste fotografije, do katerih sam več nimaš dostopa. 


  • 0

#1863 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 April 2014 - 06:37 AM

Kaj pa ce si poste in slike zbrísal, ne samo skril, se tudi spet vidijo?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1864 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 April 2014 - 11:27 AM

Imam novo različico. In ko sem prestavila jezik v US English verzijo, je bilo tako kot sem opisala. 


  • 0

#1865 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 10 April 2014 - 12:16 PM

Kako najdeš katere fotke je kdo skril s timlina?
  • 0

After all this time?

Always.


#1866 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 10 April 2014 - 08:56 PM

Kaj pa ce si poste in slike zbrísal, ne samo skril, se tudi spet vidijo?

 

Pojma nimam, po logiki se jih ne bi smelo videt. 

 

Imam novo različico. In ko sem prestavila jezik v US English verzijo, je bilo tako kot sem opisala. 

 

Jaz pri tebi res ne vidim fotk, ki jih sama deliš, tak da to se očitno da skrit, zato pa vidim tiste, ki so jih delili tvoji prijatelji in si na njih označena. To je še bolj bedno, če mene vprašaš. 


  • 0

#1867 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 April 2014 - 12:08 AM

Ja, je bedno ja. Konkretno na mojem profilu potem vidiš samo ene 4 fotke na katerih sem bila taggana, a ne? 

 

Je pa ful butasto in bedno, da je prek prijateljev in javnih strani, ki imajo javno dostopne poste in slike še vedno moč dostopati do tvojih informacij, kljub temu, da imaš svoje nastavitve zasebnosti dobro nastavljene. Zdaj je res treba še bolj dobro kot prej pomislit preden kaj objaviš... :down:


  • 0

#1868 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 April 2014 - 07:30 AM

Znanka napisala na FB:

 

"Sistematski pregled za vstop v solo...odlicno opravljeno...PONOSNA...♥♥♥"

 

Kako za vraga pa lahko padeš na sistematskem oz. če bi se pa izkazalo, da ni odlično opravljen, bi pa zatajila svoje otroke, jih dala v posvojitev???


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1869 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15464 posts
  • Gender:Female

Posted 25 April 2014 - 08:34 AM

Ponosna je, ker ima ravno pravo kilazo za svojo velikost. =)
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#1870 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 25 April 2014 - 09:51 AM

Mene sta v zadnjem času šokirali 2 objavi na FB, prva je bila " Noseča sem!" (potem pa plaz čestitk) naslenja, ki pa premaga vse, pa je bila, ko je nek MOŠKI objavil fotografijo testa za nosečnost, zraven pa, "ker mi niste verjeli". 


  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#1871 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15464 posts
  • Gender:Female

Posted 25 April 2014 - 10:37 AM

Pa kake frende mate to, porka mizerija.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#1872 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 April 2014 - 10:46 AM

mah, vse živo - sošolci iz OŠ, SŠ, sosedi, prijatelji iz mladosti ... in nekaj pravih prijateljev :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1873 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 25 April 2014 - 10:51 AM

Ta dva sploh nista bila moja frenda, samo se je post pojavil na moje news feedu, kar je še toliko bolj strašljivo. 


  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#1874 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 May 2014 - 07:26 PM

Sem ravno razmišljala, da res puščamo ogromno zasebnosti na spletu, pa me je prešinila misel kaj se zgodi s profili umrlih ljudi? Ali jih facebook pobriše ali ostanejo taki kot so in so pač neaktivni? 


  • 0

#1875 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 30 May 2014 - 08:01 PM

Bolj drugo. In folk jim na wall piše sožalja. True story.


  • 0

#1876 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 May 2014 - 08:45 PM

^ Moj prijatelj, ki je leta 2010 preminil ima še vedno profil in ljudje mu še vedno pišejo sožalja...


  • 0
Viens, reste ici!

#1877 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 May 2014 - 08:48 PM

Lahko prijaviš profil, in označiš, da je ta oseba umrla, nato ukinejo (vem za en primer).


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#1878 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 05 June 2014 - 11:16 AM

marsikomu v razmislek

 

Žena izve, da jo mož že nekaj časa vara, da ima drugo, mlajšo zensko. S solzami v očeh ga vpraša, zakaj.
On odgovori. " Vedno si v trenirki, nenaličena, vonj imaš po hrani. Ko ti rečem, da greva skupaj ven, nikoli nimaš časa. Nisi več ista, kot takrat ko sva se spoznala, v postelji si vedno utrujena, enostavno si me prisilila v to..
Žena povesi pogled in mu tiho odgovori. " V trenirki sem, ker mi je tako udobneje, ko se igram z najinima otrokoma, in ličila si izbrišem ko brišem njune čokoladne poljubčke s svoji lic, vonj po hrani imam najbrž zato, ker te vedno ko prideš iz službe čaka skuhan obrok in ko ti počivaš, da greš lahko potem ven s prijatelji, jaz skrbim za nas dom, pomagam malima pri nalogah in se trudim urediti stvari v službi, potem pomagam tvoji mami na vrtu, ker če se ne ves, jo noro boli kriz..oprosti dragi, ker sme zvečer utrujena. In ja, nisem ista kot takrat kot sva se spoznala, ker sem dozorela, ker poznam svoje prioritete in to je družina,...najini otroci...ti. Nisem te hotela prisiliti v prevaro, vendar je bila to tvoja odločitev..
Čez nekaj časa, po ločitvi, pride mož na njen nov dom obiskat otroke. Ona mu odpre vrata, lepša kot kadarkoli. Fit, naličena, do pike urejena, odišavljena z nežnim parfumom.. Mož je očaran, povesi pogled in jo vpraša. " kako si sedaj taksna, kakršno sem si te vedno želel.. Ona ga pogleda, mu nežno dvigne obraz k svojemu in z mirnim glasom pove. " Sedaj imam nekoga, ki mi pomaga, nekoga, ki mu je čas z menoj dragocen, nekoga, ki pomaga otrokoma pri nalogi, da grem jaz lahko teči, da si lahko v miru operem lase, nekoga, ki je izbral mene, ki me občuduje in osrečuje. Mož skesano umakne pogled in ko opazuje nekaj, kar je bilo njegovo, pa je izgubil, ker mu je bilo samoumevno, mu po licu spolzi hladna solza..Izgubil je zensko, ki ga je ljubila, ki ga je skušala osrečit on pa jo je zavračal...izgubil je mater svojih otrok...Nikoli se ni počutil tako samega, kot sedaj, ko je spoznal, da se ONA nikoli več ne bo vrnila..

 

:wallbash: :wallbash: :wallbash:


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1879 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25757 posts
  • Gender:Female

Posted 05 June 2014 - 11:41 AM

Srce me boli....

 

 

....zaradi idiotizma  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:


  • 2

#1880 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 05 June 2014 - 01:03 PM

Utrnila se mi je solza!


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users