Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#18761 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2010 - 09:15 AM

QUOTE(izabela @ 16. 8. 2010 - 10:59) View Post

A ve katera za kak pameten siviljski tecaj v lj? Enostavno sem se vdala v usodo, ker kar se tice cot v trgovinah - ajde, saj ko neki rabim, scasoma najdem in kupim, sam ne najdem pa vec nic, kar bi rada mela. Alpa da bi vidla in rekla uuuaaaaaauuuu!!! In zdaj bi si nekak rada kaj sama zasila, sam se morm naucit in sivat in risat in vse. biggrin.gif A je to sploh izvedljivo?

Js se tudi zanimam za tečaj. Malo sem brskala po netu in nism nič pametnega našla. Našla sem edino tečaj krojenja in šivanja, ki ga vodi Sonja Plut. Obsega tam okol 50 ur in pride 290 evrov. Začne se 5. in 6. oktobra. Js ne bom šla, ker mi je predrago. Trenutno imam denarja še za ta špas. Grem na eno potovanje, pa še na en tečaj hodim, tako da bom počakala s tem. Mogoče naslednje leto... se bom pa zagotovo enkrat naučila šivat!
  • 0

#18762 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 17 August 2010 - 09:44 AM

Enkrat sem brala, da ŠOU ponuja tečaj šivanja, na njihovi spletni strani bi moralo pisat kaj več.

Eto, tukaj je nekaj. Ni pa tok obsežen, kot npr. ta od Ananas.

KLIK
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#18763

  • Guests

Posted 17 August 2010 - 10:01 AM

O, tole pa izgleda super. Saj to verjetno ni enkratna zadeva ampak bo še čez leto kdaj, ane?
  • 0

#18764 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 17 August 2010 - 10:05 AM

Ja, mislim, da je večkrat na leto. Malo spremljaj, kdaj bodo objavljeni naslednji datumi. smile.gif

Majo pa tudi potem še nadaljevalni tečaj šivanja (verjetno, ko zaključiš tega osnovnega, greš pa še na nadaljevanje).
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#18765 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 17 August 2010 - 10:07 AM

QUOTE(sade @ 16. 8. 2010 - 21:19) View Post

Če se jaz zdaj vpišem na kr en fax samo zaradi statusa, moram izpite na mojem faxu plačevat al kak je s tem? Jih lahko sploh delam? Meni se sanja nene, kak je s tem...

Nobena ne ve? sad.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#18766 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 August 2010 - 10:08 AM

Mislim da ne, zakaj bi mogla? ermm.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#18767 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14563 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2010 - 10:11 AM

Ker na svojem faksu nima več statusa. Po moje da jih plačuješ. Koliko jih pa še imaš?

Pa vpišeš lahko višjo šolo, ne faksa.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#18768 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 17 August 2010 - 10:15 AM

Imam še 4 izpite. Bom šla prvo k zdravnici zagnjavit, če pa ne bo šlo, pa se bom vpisala na neko višjo.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#18769 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 August 2010 - 10:18 AM

Aja, nimaš statusa, pardon, ja pol pa moreš menda plačevat, itak, v vsakem primeru, a ni tako.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#18770 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2010 - 10:22 AM

QUOTE(eve @ 17. 8. 2010 - 10:44) View Post

Enkrat sem brala, da ŠOU ponuja tečaj šivanja, na njihovi spletni strani bi moralo pisat kaj več.

Eto, tukaj je nekaj. Ni pa tok obsežen, kot npr. ta od Ananas.

KLIK

Ja to tudi mora bit kul. Sam bi blo dobr preračunat kaj te pride dražje. Obsežen tečaj v enem, ali po stopnjah prek ŠOUa...
Bom po novem letu začela spet to spremljat... zdej res nimam denarja sad.gif
  • 0

#18771 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2010 - 11:24 AM

Glede šivanja, tle je spletna stran http://www.lmit.org/, kjer mate ustvarjalne delavnice... vsako leto nekje 2x-3x ponujajo tečaj šivanja in je brezplačen. Naročite se na e-namig in spremljajte, ker se je ponavadi treba hitro prijavit, mest je omejeno!
Sicer pa vem, da če kupite šivalni stroj od Elne, dobite zastonj tečaj.

Pa Šolt ma tudi: http://www.zavod-sol...&...tails&ID=42
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#18772 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90088 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 August 2010 - 12:53 PM



Ali Word šteje znake, ali samo besede, se da kje nastavit?


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#18773 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46728 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 August 2010 - 12:56 PM

oboje šteje. To funkcijo pa najdeš pod Pregled > Štetje besed (v novem Wordu)
  • 0

#18774 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 17 August 2010 - 12:59 PM

Jina, tam imaš pod orodja - štetje besed in ti sproti šteje besede, znake itd.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#18775 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2010 - 01:02 PM

QUOTE(Princeska @ 17. 8. 2010 - 12:24) View Post

Glede šivanja, tle je spletna stran http://www.lmit.org/, kjer mate ustvarjalne delavnice... vsako leto nekje 2x-3x ponujajo tečaj šivanja in je brezplačen. Naročite se na e-namig in spremljajte, ker se je ponavadi treba hitro prijavit, mest je omejeno!
Sicer pa vem, da če kupite šivalni stroj od Elne, dobite zastonj tečaj.

Pa Šolt ma tudi: http://www.zavod-sol...&...tails&ID=42

sem se že naročila za e namig biggrin.gif Hvala ;) Če pa boš še za kakšnega izvedela, pa prosim sporoči wink.gif
  • 0

#18776 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90088 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 August 2010 - 01:04 PM



Kalypso in eve, najlepša hvala! -)


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#18777 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2010 - 05:53 PM

A se bolj splača čakat na last minute, al izkoristit kakšno akcijo zdaj?
Konec septembra nameravava s fantom it v egipt na počitnice, pa me zanima kaj ve menite... Počakava na last minute?
  • 0

#18778 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 August 2010 - 05:55 PM

Konec septembra bi se dalo kaj, ampak po mojih izkušnjah - če imata zdaj kako poceni varijanto naštudirano kr vzamita.
  • 0
Viens, reste ici!

#18779 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2010 - 05:58 PM

Ja sj ful ne veva. Če greš 1. oktobra je cena že dosti višja. Samo ne vem pa, če bo takrat še nižja kakršne so trenutne ponudbe...
  • 0

#18780 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 August 2010 - 05:59 PM

Kaj pa hočeta (zvezdice, all in. ?) in za koliko ?
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users