A ve katera za kak pameten siviljski tecaj v lj? Enostavno sem se vdala v usodo, ker kar se tice cot v trgovinah - ajde, saj ko neki rabim, scasoma najdem in kupim, sam ne najdem pa vec nic, kar bi rada mela. Alpa da bi vidla in rekla uuuaaaaaauuuu!!! In zdaj bi si nekak rada kaj sama zasila, sam se morm naucit in sivat in risat in vse.
Js se tudi zanimam za tečaj. Malo sem brskala po netu in nism nič pametnega našla. Našla sem edino tečaj krojenja in šivanja, ki ga vodi Sonja Plut. Obsega tam okol 50 ur in pride 290 evrov. Začne se 5. in 6. oktobra. Js ne bom šla, ker mi je predrago. Trenutno imam denarja še za ta špas. Grem na eno potovanje, pa še na en tečaj hodim, tako da bom počakala s tem. Mogoče naslednje leto... se bom pa zagotovo enkrat naučila šivat!










