A pa ti si svojo diplomo dala lektorirat al ne? Js moje pomoje, ne bom dala, ker se mi zdi, da tud nikjer ne piše, da jo je treba dat. Plus to, da ne mislm celga premoženja za to dajat, in uni ki se prov z lektoriranjem ukvarjajo so ponavad prov dragi. Bi prej enmu k ma dokaj dobro znanje iz slo jezika dala. Zato sprašujem, če je kje kdo ki to počne in da ni prav drag?
Aja pa še to, kam si ti nesla vezat, a dol v uno fotokopirnico pod FDV-jem, al kam drugam?? Pa kok to kej stane? Zihr ke okol 80 EUR
Jaz sem jo dala v hiter ogled prijateljici, ki je slavistka. Sem imela zgolj par mini popravkov, ampak je
vseeno bil občutek boljši.
Vezat in printat sem nesla v Foro, ja, a se zdaj pri najboljši volji ne spomnim, koliko me je vse prišlo
(sem dala ene 5 izvodov), je pa res, da ni bilo drago (zdaj ni več onih trdih platnic), pa neki popust so dali.











