vprašanja (zanima me, ...)
#18681
Posted 08 August 2010 - 09:58 AM
Ali je tole slovnično pravilno?
#18682
Posted 08 August 2010 - 10:01 AM
#18683
Posted 08 August 2010 - 10:33 AM
#18684
Posted 08 August 2010 - 06:26 PM
Če v oglasu piše, da je stanovanje 4 sobno, je mogoče da s tem mislijo še naprimer kuhinjo (ki ni povezana z dnevno sobo) ? Ker potem meni to ni 4 sobno. Je tak, da se kao kopalnica in kuhinja ne štejejo ostalo pa se šteje kot sobe ? Torej je štirisobno stanovanje, stanovanje z kuhinjo, kopalnico in štirimi sobami ?
#18686
Posted 08 August 2010 - 06:28 PM
No meni je tut tak logično, ampak v primeru, pa da je kuhinja povezana z dnevno sobo, pa je še tisto "ena soba" a ?
#18687
Posted 08 August 2010 - 06:35 PM
#18688
Posted 08 August 2010 - 06:51 PM
Ok, hvala.
Pač to mi je vse jasno ja, ampak nekateri štejejo za sobo še predprostor al pa kaka taka scena. :/
#18689
Posted 08 August 2010 - 07:57 PM
#18690
Posted 09 August 2010 - 07:24 AM
Jst mam eno tako ogromno usnjeno torbo na kolesih in z izvlečnim ročajem za prenosnika; a mislite, da bi to kdo kupil? Je nerabljena čist, drgač jo imam pa kake 2 leti.
M, nalimi v male oglase sliko, js bi mogoce mela. Ce je res dost velika.
#18691
Posted 09 August 2010 - 03:33 PM
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.
#18692
Posted 09 August 2010 - 06:28 PM
Sem mislila, da je ogromna torba + izvlecni rocaj za prenosnika.
#18693
Posted 10 August 2010 - 07:25 AM
A je to še uporabno ali raje kar stran vržem?
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
#18694
Posted 10 August 2010 - 07:27 AM
There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.
#18695
Posted 10 August 2010 - 07:35 AM
Če v oglasu piše, da je stanovanje 4 sobno, je mogoče da s tem mislijo še naprimer kuhinjo (ki ni povezana z dnevno sobo) ? Ker potem meni to ni 4 sobno. Je tak, da se kao kopalnica in kuhinja ne štejejo ostalo pa se šteje kot sobe ? Torej je štirisobno stanovanje, stanovanje z kuhinjo, kopalnico in štirimi sobami ?
To je pa zadnje čase "marketinški nateg" in moraš točno opredelit koliko SPALNIC hočeš imet in ne koliko sobno stanovanje. Če je kuhinja fizično ločena od ostalih prostorov, potem to ni soba. Novogradnje zadnje čase pa dajejo kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo v en prostor in to štejejo kot eno sobo. In če ti v tem primeru piše dvosobno, pomeni da ima poleg zgoraj naštetega samo še spalnico.
Ko sva še kupovala sem se vedno kregala z nepremičninarji da rabim DVE SPALNICI in ne dvosobno stanovanje. In žalostno je, da če hočeš kupit dve spalnici, po novem pristaneš na 75m2 ali več, da imaš tako kot želiš.
Trenutno sem v fazi, ko bi vse arhitekte oz. njihove naročnike pobila (se opravičujem vsem užaljenim, ampak je res tako). Včasih so na 55m2 bili sposobni spravit pravo dvosobno stanovanje (kot sem ga prilimala v razdelek), zdaj pa na isti kvadraturi spi vsa družina v eni sobi. Očitno bodo res samo še polno zaposleni managerji kupovali stanovanja.
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
#18696
Posted 10 August 2010 - 07:44 AM
“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)
“Point of view is everything.“ (Kathleen Winter: Annabel.)
LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.
#18697
Posted 10 August 2010 - 10:03 AM
Nincha, a si bla okol šestih učer pri magistratu s fantom?
Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)
#18698
Posted 10 August 2010 - 01:20 PM
After all this time?
Always.
#18699
Posted 10 August 2010 - 01:33 PM
Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)
#18700
Posted 14 August 2010 - 11:50 AM
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users









