Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#18561 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 29 July 2010 - 07:48 AM

URŠKA, eve hvala za pomoč smile.gif Mi je pol mami vse povedala kje je, ker je ona tam 25 let nazaj žurala smile.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#18562 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 July 2010 - 11:19 PM

A še velja, da so smsi na Hrvaškem v omrežju VIP, če maš simobil, med 18. in 19. uro brezplačni?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#18563 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4844 posts
  • Gender:Male

Posted 30 July 2010 - 07:17 AM

Ja, če odgovoriš na sms, ki ti ga pošlejo. Jaz sem sicer na računu ugotovila,da so mi jih zaračunavali tak da čakam, da mi reklamacijo odobrijo.
  • 0

#18564 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 30 July 2010 - 07:20 AM

A katera ve, kje so najbol natančne napovedi za hrvaško? Jst sm par strani pogledala prov za Pag in je nekje pisalo za vse dni nekje maksimalno do 25 stopinj, a pol spet na drugi strani pa 30, 31, 33.... rolleyes.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#18565 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4844 posts
  • Gender:Male

Posted 30 July 2010 - 07:51 AM

Hrvaški meteorološki zavod: http://meteo.hr/
  • 0

#18566 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 30 July 2010 - 08:46 AM

Hvala. Ne kaže glih na neko lepo vreme... pa še kampirala bom.. Bom šla pa še enkrat, če bo zdej bol porazno smile.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#18567 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2010 - 11:37 AM

te lahko svoj lastni profesor inštruira?
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#18568 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2010 - 11:46 AM

QUOTE(bellini @ 30. 7. 2010 - 8:17) View Post

Ja, če odgovoriš na sms, ki ti ga pošlejo. Jaz sem sicer na računu ugotovila,da so mi jih zaračunavali tak da čakam, da mi reklamacijo odobrijo.


U, kriza. Hvala.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#18569 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28093 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 July 2010 - 11:53 AM

QUOTE(Šuša @ 30. 7. 2010 - 12:37) View Post

te lahko svoj lastni profesor inštruira?


Ne sme.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#18570 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2010 - 12:04 PM

ne? huh.gif
  • 0

#18571 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12196 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2010 - 12:14 PM

Nope, ne sme.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#18572 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2010 - 12:17 PM

zakaj pa ne? sej uradno ni več njen učitelj, če je zaključila s šolo. sam mature pač ni dovolj uspešno nardila. ermm.gif
  • 0

#18573 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12196 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2010 - 12:20 PM

Ja tega nisem vedla laugh.gif Pač, medtem ko te uči, te ne sme inštruirat, glede takih situacij pa nisem informirana. Pomojem te lahko.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#18574 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 31 July 2010 - 01:11 PM

exam želim potegnit dol iz moj blink-a
pa ne gre, ko piše Potegni ga in potem odpri, ga potem ne da v vuze dol vlečt
ermm.gif ermm.gif ermm.gif
  • 0

#18575 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18509 posts
  • Gender:Male

Posted 01 August 2010 - 10:21 AM

Ali lahko na eno Urbana kartico potujeta 2 potnika? Da jo dvakrat odčitaš smile.gif LPP stran se mi nikakor ne odpre in ne morem preveriti. Koliko približno stane kartica? Hvala.

Edit: Sem že našla smile.gif Lahko in stane 2€+kolikor naložiš. Skrajni čas, da si to kupim.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#18576 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 August 2010 - 07:49 PM

Če si zaposlen ne kot študent ampak pač normalno na pogodbo 1 leto, ne moreš bit redni študent, ane?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#18577 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 August 2010 - 09:46 AM

Hmmm... Jaz pa mislim, da si lahko. Kaj ti bi začela nov študij al bi nadaljevala nedokončan študij?


Če nisi že prej izkoristila možnosti ponavljanja ali prepisa bi se dalo komot it kot redni. Vsaj mislim.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#18578 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 August 2010 - 09:57 AM

Jaz normalno, redno študiram, se mi bo pa najverjetneje ponudila možnost zaposlitve na pogodbo (tam kjer sem zdaj kot študent, ker gre ena na porodniško) pa nevem če bi sprejela ali ne.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#18579 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 August 2010 - 10:03 AM

Uf, jaz bi sprejela. biggrin.gif Sam sem pač v drugačni situaciji kot ti, tko da ti zase raje dobro premisli.


Aha, zdej sem pogruntala, kaj misliš. Sem razumela, da zdaj delaš na pogodbo in da bi jeseni prenehala, pa šla študirat redno naprej.

Ti bi pa, kot razumem, hotela in delat in študirat? To pa ne bo šlo redno, lahko greš le izredno.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#18580 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 August 2010 - 10:06 AM

Jaja, delat in študirat skupaj. A pa sploh preverjajo? Sej sam ob vpisu moreš povedat če si zaposlen ali ne, kasneje med letom pa nikogar to ne briga.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users