Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#18541 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 July 2010 - 05:35 PM


Saj ta ni v akciji se mi zdi ..
HTC Tattoo
  • 0
Viens, reste ici!

#18542 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 28 July 2010 - 07:25 PM

A mogoče katera ve, kje natančno je diskoteka Byblos v Poreču??
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#18543 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 July 2010 - 07:31 PM

Greš na Ghettota hahahahahahaha ?
  • 0
Viens, reste ici!

#18544 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2010 - 08:04 PM

ana, meni so ravno na SiMobilu ful odsvetovali HTC Tatoo - prvi izmed androidov, si "testni zajček", ful slaba povezljivost z BT, Wireless zajebava, imaš lahko poln signal pa si nedosegljiv, niti klicat ne moreš v tem primeru (na lastne oči videla pri kolegici) pa še lahko kaj naštejem...

Guetta je tongue.gif
  • 0

#18545 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 28 July 2010 - 08:08 PM

QUOTE(Ana @ 28. 7. 2010 - 20:31) View Post

Greš na Ghettota hahahahahahaha ?


Ja in, maš kej proti? tongue.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#18546 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 July 2010 - 08:22 PM

Ne, samo smešno je. tongue.gif

Ančka, ne zajebavaj. biggrin.gif Saj majo vsi z vsemi telefoni različne izkušnje. Jaz se ful požvižgam na njih.
  • 0
Viens, reste ici!

#18547 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2010 - 08:24 PM

ne zajebavam, sem čist resna mellow.gif

jst sem ga hotla tud kupit pa sem potem raje vzela enega drugega.
  • 0

#18548 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 July 2010 - 08:30 PM


Jaz bom kr tega vzela. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#18549 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2010 - 08:39 PM

ti kar biggrin.gif
  • 0

#18550 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 28 July 2010 - 08:45 PM

QUOTE(Ana @ 28. 7. 2010 - 21:22) View Post

Ne, samo smešno je. tongue.gif

Ja no pač bom pol še 3 dni tam na morju in ja, vmes skočim še na koncert biggrin.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#18551 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 July 2010 - 08:49 PM


Saj jih dosti gre ja. Meni pa tupci tupci ful ne paše no, pač grooozno mi je to!
  • 0
Viens, reste ici!

#18552 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2010 - 08:58 PM

Vidim, da so hrvatje naredili ultra pameten zemljevid kako do njih... dejansko se ta reč ne nahaja v mestu Poreč, temveč je izven, nekje globoko zakopan v zeleni laguni. Kaj več ti na žalost ne vem povedati, je že dolgo od tega, sledi črni tabli z velikim B-jem na sredi in bodi pozorna na desno stran. Peš iz kempa je prb- 20 minut, če me spomin ne vara... Pa potem povej koliko je bila karta. Drugače je zelo drag, odtšeješ lahko tudi 60€ za karto, vendar dvomim za ta plac da bo toliko... pa uživajte =)


=) zna bit tut ta komad
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#18553 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 28 July 2010 - 09:12 PM

Ja, Byblos je v bistvu tam ko je tisti velik kamp. Jst sem šla lani, ampak pol nisem šla notri, je bla tok gužva. Tud v kampu nismo dobili več placa za en šotor, ker je blo nabito. Upam, da vam bo kul.

Sej se vidi že od daleč, majo veliko tablo, ja. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#18554 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30086 posts
  • Gender:Female

Posted 29 July 2010 - 12:25 AM

QUOTE(žajbelj @ 28. 7. 2010 - 13:15) View Post

Žajbelj je lahko tudi nadležen, če je treba. laugh.gif ph34r.gif


In jaz neprijazna, ce je treba. ninja.gif

biggrin.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#18555 žajbelj

žajbelj

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 410 posts
  • Gender:Female

Posted 29 July 2010 - 12:59 AM

biggrin.gif
  • 0
Salvia officinalis

#18556 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30086 posts
  • Gender:Female

Posted 29 July 2010 - 01:02 AM

wink.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#18557 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 29 July 2010 - 06:27 AM

Ancka, help needed!!! biggrin.gif Analgin si rekla, da lahko 3x na dan vzameš a ne ? Koliko mora bit ur med dvema?

In še to, sej ni možno, da se ti tablet zatakne nekje v grlu tko, za uro in pol, a ne? biggrin.gif
  • 0

#18558 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 29 July 2010 - 06:30 AM

med dvema naj bo vsaj 4-5 ur....

Ne, ni možno, še posebej, če si vodo spil...sej ta analgin se ful hitr raztopi...skor tko k lekadol.

te spet spodn štuk matra? ermm.gif
  • 0

#18559 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 29 July 2010 - 06:32 AM

Wooow, ti si k Spidi Gonzales, hvala ti!

Ok sej se mi je zdelo rahlo nemogoče, ampak sem ga še kar čutila, pa še prehlajena sem... ok nevermind biggrin.gif

Oh ja cry.gif Joj fakof res, ob pol 4h sem šla spat, namesto da bi spala vsaj nekaj urc skup, me je ob 6h začel bolet trebuh, sem šla vzet tablet, zdaj sem se spet kar sama od sebe zbudila, čeprav bi lahko spala do 8. Screw thiiis cry.gif Si grem pa lase umit, vsaj neki dobrega :-)
  • 0

#18560 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 29 July 2010 - 06:33 AM

pa 3 kofete v rit pa bo wink.gif

Spi(z)di Gonzales....moj idol ninja.gif
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users


    Google (1)