Hvala
vprašanja (zanima me, ...)
#18521
Posted 27 July 2010 - 03:12 PM
The only thing standing between you and your goal
is the bullshit story you keep telling yourself
as to why you can't achieve it.
Jordan Belfort
#18522
Posted 27 July 2010 - 04:02 PM
Pablo Picasso
#18523
Posted 27 July 2010 - 04:13 PM
#18524
Posted 27 July 2010 - 05:12 PM
če se nanaša strogo na objekt in nima veze s tem, da je v tem objektu (če je) tut firma Pekarna Grosuplje, potem pekarna Grosuplje. dej še mal konetksta povej, bo mogoče lažje.
Pekarna Grosuplje je naziv podjetja. Saj ni pekarna, ki se imenuje Grosuplje, ampak pekarna, ki pač v svojem imenu vsebuje ime kraja, celotno ime pa je Pekarna Grosuplje.
Sicer pa je tudi na njihovi spletni strani napisano z veliko, če si še vedno v dilemi.
Podobno je tudi z Gledališčem Koper.
Ime gostilne pa je lahko oboje, odvisno od uradnega poimenovanja. Večinoma, mislim, da gostilne nosijo ime zgolj svojega lastnika, torej v tem primeru se piše gostilna z malo.
Špela in Žajbelj, sta mi razjasnila obzorja. : ) Hvala za pomoč!
Celoten tekst je sicer taksen: "Zaračunavam vam opravljene storitve po ponudbi št. 007/10, z dne 31. 5. 2010 - objekt: Pekarna Grosuplje - sprememba namembnosti dela poslovne stavbe, investitorja Podjetje d.d.."
#18525
Posted 27 July 2010 - 06:23 PM
#18526
Posted 27 July 2010 - 06:25 PM
#18527
Posted 27 July 2010 - 06:37 PM
Če smo že pri tem.. Tudi ti mene že ves čas spominjaš na prijateljico. Prijazna punca drugače.
#18528
Posted 28 July 2010 - 07:32 AM
“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)
“Point of view is everything.“ (Kathleen Winter: Annabel.)
LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.
#18529
Posted 28 July 2010 - 08:32 AM
#18530
Posted 28 July 2010 - 10:03 AM
Če smo že pri tem.. Tudi ti mene že ves čas spominjaš na prijateljico. Prijazna punca drugače.
Ja, kompliment je, ceprav morda na prvi pogled ni videti.
Se zahvaljujem tudi jaz.
#18531
Posted 28 July 2010 - 12:15 PM
#18532
Posted 28 July 2010 - 01:14 PM
Pablo Picasso
#18533
Posted 28 July 2010 - 01:22 PM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#18535
Posted 28 July 2010 - 01:42 PM
Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.
#18536
Posted 28 July 2010 - 01:46 PM
Me je Sarah prehitela, ja.
Pablo Picasso
#18538
Posted 28 July 2010 - 04:34 PM
Pablo Picasso
#18539
Posted 28 July 2010 - 05:14 PM
Jaz bi si šla jutri po novi telefon na simobil, ampak nevem, če ga imajo na zalogi. Kaj če zjutraj tja pokličem in vprašam mi bodo najbrž povedali a ?
#18540
Posted 28 July 2010 - 05:26 PM
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users










