Jump to content


Photo

vprašanja (zanima me, ...)


  • Please log in to reply
36431 replies to this topic

#18501 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 July 2010 - 12:58 PM

Ja, saj tebe isto stane če pošiljaš SMS znotraj Slovenije ali pa v Kambođo.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#18502 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 July 2010 - 12:59 PM

Nekaj me zanima v zvezi z Leclercom... in sicer, gledala sem katalog, ki smo ga dobili, pa so cene vse znižane. A moraš met kartico Leclerc za to, da maš znižane izdelke?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#18503 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 26 July 2010 - 01:05 PM

odvisno od izdelka, mislim, da piše, če dobiš na kartico več bonusa al nekej....
  • 0

#18504 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 July 2010 - 01:26 PM

Ja nek bonus je zraven napisan, sam sploh ne razumem. V glavnem nekaj bi kupila, pa nimam kartice, ker ne hodimo v Leclerca, saj nam je predaleč.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#18505 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 26 July 2010 - 01:31 PM

ja tist bonus je tko, da ti ga dajo na leclerc kartico in potem lahko ta bonus koristiš pri naslednjih nakupih, ali pa se ti bonus pač izpiše na računu in moraš met potem naslednjič tist listek s sabo...pol je pa še razlika, da ti včasih lahko dajo na kartico leclerc več, kot bi dobil na listku.
  • 0

#18506 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 26 July 2010 - 01:38 PM

kartico ti pa naredijo takoj smile.gif
  • 0

#18507 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28093 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 26 July 2010 - 02:02 PM

Aja, do kdaj trajajo letos razprodaje?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#18508 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18975 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 26 July 2010 - 05:37 PM

Kje v Ljubljani se da kupiti navaden predpražnik iz špage, ne maram plastičnega.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#18509 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20104 posts

Posted 26 July 2010 - 07:23 PM

Kateri ti čopasti "čopiči" za moško britje so kvalitetni? Za okoli 30€... hmm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#18510 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18975 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 26 July 2010 - 07:53 PM

Ne vem, koliko stanejo čopiči za moško britje, videl sem jih v L'Occitanu, po moje jih imajo ziher tud v DM.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#18511 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90089 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 July 2010 - 07:56 PM



Mi smo dedku za rojstni dan kupili tistega v L'Occitane-u, in je srečen.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#18512 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30089 posts
  • Gender:Female

Posted 27 July 2010 - 11:59 AM

Kaj je slovnicno pravilno (gre za pripis na racunu):


"Objekt: pekarna Grosuplje" ali "Objekt: Pekarna Grosuplje"?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#18513 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 27 July 2010 - 12:02 PM

Prvo.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#18514 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26409 posts
  • Gender:Female

Posted 27 July 2010 - 12:20 PM

če gre za naziv podjetja je drugo

tko k recimo poimenovanje osebe: dedek Mraz pa .... knjige: Županova Micka
  • 0

#18515 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20104 posts

Posted 27 July 2010 - 12:26 PM

QUOTE(Jinadaze @ 26. 7. 2010 - 20:56) View Post

Mi smo dedku za rojstni dan kupili tistega v L'Occitane-u, in je srečen.


Hvala, verjetno tam res ne morem faliti. smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#18516 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30089 posts
  • Gender:Female

Posted 27 July 2010 - 02:26 PM

QUOTE(Sarah @ 27. 7. 2010 - 13:02) View Post

Prvo.



QUOTE(Ancka Pomarancka @ 27. 7. 2010 - 13:20) View Post

če gre za naziv podjetja je drugo



Sej ravno to je moja dilema. : ) Ne vem ali so to nazivi podjetij ali ne: npr. Gledališče Koper, Pekarna Grosuplje, Gostilna Kogoj. Dosedaj sem vedno pisala drugo, danes me je pa zgrabil dvom. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#18517 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30632 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 July 2010 - 02:50 PM

če se nanaša strogo na objekt in nima veze s tem, da je v tem objektu (če je) tut firma Pekarna Grosuplje, potem pekarna Grosuplje. dej še mal konetksta povej, bo mogoče lažje. wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#18518 žajbelj

žajbelj

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 410 posts
  • Gender:Female

Posted 27 July 2010 - 02:56 PM

Pekarna Grosuplje je naziv podjetja. Saj ni pekarna, ki se imenuje Grosuplje, ampak pekarna, ki pač v svojem imenu vsebuje ime kraja, celotno ime pa je Pekarna Grosuplje.
Sicer pa je tudi na njihovi spletni strani napisano z veliko, če si še vedno v dilemi. ;)

Podobno je tudi z Gledališčem Koper.
Ime gostilne pa je lahko oboje, odvisno od uradnega poimenovanja. Večinoma, mislim da, gostilne nosijo zgolj ime svojega lastnika, torej v tem primeru se piše gostilna z malo.
  • 0
Salvia officinalis

#18519 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 July 2010 - 03:00 PM

Kolk je po angleških merah 75B? Please. huh.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#18520 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 July 2010 - 03:02 PM

http://www.85b.org/bra_conv.php

34B biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users