Jump to content


Photo

Kako bi se opisale s tremi besedami ali vec..


  • Please log in to reply
180 replies to this topic

#161 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 11 March 2008 - 10:26 PM

^^ Ena izmed kvalitet, ki jih pri tebi občudujem je, VSESPLOŠNA DOBRA VOLJA. Malo ljudi je, ki bi se lahko pohvalilo s tem

Prav tako se mi zdi vredno izpostavit, da si zelo diplomatska oseba .
Na splošno nekdo, ki bi ga želel imeti za prijatelja!
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#162 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 11 March 2008 - 10:29 PM

QUOTE(Adriane @ 11. 3. 2008 - 22:26) View Post

^^ Ena izmed kvalitet, ki jih pri tebi občudujem je VSESPLOŠNA DOBRA VOLJA. Malo ljudi je, ki bi se lahko pohvalilo s tem

Prav tako se mi zdi vredno izpostavit, da si zelo diplomatska oseba .
Na splošno nekdo, ki bi ga želel imeti za prijatelja!


Se trudim bit, ja, je pa težko dandanes, ko bi včasih na vsakem koraku nekomu najraje jeb. mat. laugh.gif

Pa hvala, in seveda vračam kompliment. Sicer je na tem forumu polege tebe še nekaj prečudovitih oseb, ki jih tudi sama štejem za prijatelje. sleep.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#163 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 March 2008 - 03:04 PM

Zase bi rekla, da sem trmasta, firbčna (vedno hočm vse vedt, ..če gre fant samo v trgovino ga vprašam ene milijon vprašanj, tko da pol vedno pen...pa ne mislm tko, da hočm vse vedt, ampak da se lažje vživim v situacijo, si predstavljam...), drugače sem prijazna do ljudi, ki so prijazni tudi do mene, ko se srečam s kom, sem prvič sramežljiva, težko se sprostim ob človeku, ki ga ne poznam. Z redkokaterimi se ujamem takoj.Včasih sem lena, kar se študija tiče, včasih imam cilje, včasih pa kr ne. Sem dokaj iskrena, dobra poslušalka za človeka, ki ga imam rada.Včasih sem malo egoistična, ne prenesem, da moje stvari uporablja, se dotika še kdo drug, medtem ko jaz druge stvari brez težav uporabljam biggrin.gif . Sem zelo poštena in res ne prenesem hinavskih, zahrbtnih ljudi.Sem zelo odprta oseba, ne vtikam se v življenje drugih ljudi, razumem drugačnost in se ne zgražam (celo všeč mi je), dopuščam, da vsak živi kot mu paše, zato tudi sama to nekako pričakujem od drugih.

Še to, dostkrat sem ful zmedena, vedno se mi kaj pripeti, da mi je nerodno in se počutim nelagodno. Včasih sem precej nesigurna vase. Znam biti tudi precej tečna in razdražljiva.
Rada imam živali in jih spoštujem, včasih še bolj kot ljudi. Svojih problemov ne govorim okoli, če sem žalostna, vedno zadržim zase, nikoli ne potožim prijateljici in ne pokažem čustev.Jokam samo ko sem sama (redko celo pred fantom). Nimam veliko prijateljic (le eno), imam pa nekaj kolegic. Včasih se mi namenoma ne da navezovati stik, ker enostavno nisem pripravljena za nova spoznanja. Če srečam človeka, s katerim pa se res dobro razumem, pa delujem, veselo, nasmejano...sicer pa zadržano.

Tako na hitro, to sem jaz tongue.gif
  • 0

#164 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6710 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 18 May 2008 - 04:14 PM

Ravno včeraj je moj fant naredil moj opis:
Pravi, da sem popolnoma nasprotje barbike laugh.gif
- ne maram biti nasmejana/prijazna takrat ko mi ni do tega, in ni šans da se bom pretvarjala biti dobre volj
- ne maram kakšnih velikoljudiobsegajočih družinskih srečanj
- glavobolno veliko spreminjam razpoloženje: lačna/žejna/lulat/jezna/nasmejana/jokam/smejim...LOL


Bogi revež laugh.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#165 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 18 May 2008 - 04:47 PM

Kaj si po horoskopu Eli?

Edit: Sem že ugotovila, da si dvojčica smile.gif Ko sem brala tvoj opis (oziroma od tvojega fanta) sem si mislila, da sma si zelo podobni. Potem pa sem še vidla, da si dvojčica, tako kot jaz tongue.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#166 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6710 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 18 May 2008 - 04:53 PM

Ja, dvojčica. Baje čistokrvna laugh.gif Vedno mi v glavi dogaja 100 na uro.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#167 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 18 May 2008 - 05:53 PM

Evo naredla opis mene mami:
trmasta, tečna, razvajena, nepunčkasta, vedno povem naravnost kaj si mislm...

p.s. tut js sm dvojčicaa thumbup.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#168 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 18 May 2008 - 09:29 PM

trmasta, samosvoja, moody, razmišljam s svojo glavo in se ne pustim prepričati v nasprotno, radovedna - zvezdava, realna, čustvena, vztrajna ... Lastnost, zaradi katere ne morem ravno dobiti pokala, je: moja nadpovrečna zmedenost in nadpovrečna zamišljenost - jaz in moja zmedenost se ne moreva ločiti; vsi bližnji mi jo očitajo, a kaj, ne bi bila jaz, če ne bi bila zmedena tongue.gif, do zdaj se mi ni zaradi zmedenosti še nič hujšega zgodilo; znam jo obrniti sebi v prid, da izpade prikupno ne pa da zarad tega izpadem štor. Zatorej je ključna lastnost, ki jo mora moj partner imeti, da ima vselej glavo na pravem mestu, drugače bi bile težave biggrin.gif. Drugače pa se jaz svoje zmedenosti in zamišljenosti ne sramujem - nasprotno, sem nekaj posebnega v množici zarad tega pomojem, mislim da jo premore le malo ljudi v tako veliki meri kot ju imam jaz - zato se ljudje brezveze jezijo, ker jaz bom ostala taka tongue.gif
  • 0

#169

  • Guests

Posted 18 May 2008 - 09:37 PM

Eli, tale tvoj opis pa tudi meni čisto ustreza... še posebno tista druga točka. smile.gif Zaradi spreminjanja razpoloženja pa tudi moj živce izgublja.
Najslabša navada je pa, da se odločim, da bom slabe volje in me ni za obrnit dokler sama nočem. Poleg tega še na dolgo in na široko argumentiram, zakaj MORAM biti slabe volje.
(Pa nisem dvojčica smile.gif )
  • 0

#170 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29030 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 May 2008 - 09:51 PM

ancha, pure poison: js isto, še sploh v zmedenosti sva s fotrom prvaka. res uno v sekundi padeva noter v najin svet in sva čist out - ni variante, da naju kdo ven spravi ... smile.gif vsaj vem, da nisem od poštarja, laugh.gif. zmedena sem pa včasih res tok, da ko recimo opazim, da grem v narobno smer, se kr ustavim, pa si rečem: 'ammm, ej, v kontra smer bo treba, če hočm prit tja pa tja.' laugh.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#171 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6710 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 19 May 2008 - 08:25 AM

Pozabla sem še nekaj dodat.
-Vedno delam več stvari hkrati, ponavadi vse nahitro. Še učim se hitro, da se lahko, prej naučim, da imam pol mir. Ko pa le-to počnem morem obvezno zraven pisat še sms, risat kakj po zvezku, vsake tolko še listam kako revijo, pa jem....fant se sploh ne more zraven mene učit, ker sem preveč aktivna.
- ful težko sprejemam odločitve..

  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#172 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 June 2008 - 02:45 PM

razvajena egoistična lenoba
  • 0

#173 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 03 June 2008 - 02:50 PM

^^ Eh, no! laugh.gif
Po študijskih uspehih mi niti malo ne deluješ lenobna. Za ostali 2 ne morem nič rečt, ker se v teh pogledih še nisi izpostavila.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#174 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 June 2008 - 08:29 PM

Mah v trenutku ko sem to napisala sem se res tak počutla. Saj v nekaterih situacijah sem res preveč egoistična (kaj češ, če nisi, te danes vsi pohodijo), razvajena sem tudi do te mere koliko mi doma dopuščajo. Lena pa sem danes tak, da smrdi od mene.
  • 0

#175 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 04 June 2008 - 12:40 PM

QUOTE(PurePoison @ 18. 5. 2008 - 22:37) View Post

Najslabša navada je pa, da se odločim, da bom slabe volje in me ni za obrnit dokler sama nočem. Poleg tega še na dolgo in na široko argumentiram, zakaj MORAM biti slabe volje.
(Pa nisem dvojčica smile.gif )


Uff..ja, ja. Tud js sm velikrat taka!
Drugač sm pa trmasta, samosvoja, velikrat rinem z glavo skozi zid čisto brezveze, okol sebe imam vedno nekakšen ščit. Za okolico sem (če se le da) nasmejana, dobre volje ipd. Tudi, če se v meni dogajajo veliki orkani. Probleme, ki me tiščiji ne povem rada, jih pa povem osebi, ki ji najbolj zaupam (prijateljici, sedaj pogosteje tudi fant). Drugim se ne izpostavljam rada, saj mislim, da če bodo vedeli moje slabosti bodo to lahko uporabili proti meni. blink.gif
Sem pa tudi zelo miroljubna. V prepiru velikokrat raje nič ne rečem (posebno, če sem tista 3. oseba, ki se more odločit oz. postavit na eno stran) in naredim/rečem karkoli samo, da je mir. Vendar pa to ne pomeni, da ljudem ne povem, kar si mislim o njih. Ne maram obrekovanja tako, da vsako stvar najraje vprašam kar direktno osebo, ki se je to tiče.
Aja...pa hinavščine ne maram. Preziram jo. Resnično...

Ups...malo sem se razpisala... oops.gif
Povzetek: trmasta, dobrovoljček, miroljubna

  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#176 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 04 June 2008 - 01:32 PM

zelo resna (že od 13.leta), domači prav prežijo name, kdaj se bom končno malo sprostila pa začela glasno smejati (no, danes pa se anja smeje) tongue.gif
  • 0

#177 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 September 2008 - 09:15 PM

Kontra-impulzivna (ne spomnim se primerne besede oops.gif), sanjava, odločna.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#178 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 27 September 2008 - 10:48 PM

QUOTE(crna @ 27. 9. 2008 - 22:15) View Post

Kontra-impulzivna (ne spomnim se primerne besede oops.gif), sanjava, odločna.

Refleksivna? Tako se reče učencem, ki premislijo preden odgovarjajo. Ne vem, če je ravno ustrezna beseda.
  • 0

#179 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 September 2008 - 10:50 PM

Ne, bolj imam v mislih "in control of myself". Ja... ermm.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#180 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16258 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 28 September 2008 - 06:10 PM

zvesta
zmedena
optimistična
komunukativna
težko oz. ne maram kazati svojih čustev
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users