Jump to content


Photo

UGG


  • Please log in to reply
216 replies to this topic

#161 šMinka*

šMinka*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 10 January 2010 - 04:20 PM

za mene so fake uggice tiste, ki niso iz pravega ovčjega usnja in volne (npr. tiste ki kupiš v massu za 20€). down.gif
če pa primerjaš med Snug australia in UGG@Australia, katera "firma" je začela prej izdelovati takšen model, in katera je potem ponavjala za njo? hmm.gif
  • 0
"Life changes with the right pair of shoes." Cinderella ♡

#162 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 January 2010 - 04:22 PM

Ma ja, saj zdaj če bi šli gledat zgodovino, imaš v teoriji najbrž prav. Ampak v praksi in v naših glavah je pa pač drugače...
  • 0
Viens, reste ici!

#163 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 10 January 2010 - 04:24 PM

UGG Avstralia je pač bolj skomercializirana, ker so jim razni "zvezdniki" ala Pamela Anderson začeli delat reklamo, in potem so Američani čist ponorel za tem. Ampak kokr poslušam, je to v Ameriki že čist "out", h nam je pa to šele zdej prišlo in vse čist obnorel...
  • 0

After all this time?

Always.


#164 šMinka*

šMinka*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 10 January 2010 - 04:41 PM

ja sej tudi meni so lepši, bolši UGG Avstralia biggrin.gif
pa dolgo je trajalo da je to v slovenijo prišl. v italiji je blo pouno tega že. sam po eni strani mi pa ni fajn da jih v sloveniji ima že tulk folka. laugh.gif
  • 0
"Life changes with the right pair of shoes." Cinderella ♡

#165 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 January 2010 - 04:53 PM

QUOTE(Ana @ 10. 1. 2010 - 15:51) View Post

Ampak Nike in Adidas imata drugačne modele. Fake uggice in UGG@Australia pa sta na pogled enaka čevlja.

Obstaja en osnovni model, torej tisti škorenj, ker so pač take vedno delali v Avstraliji. Tako kot obstaja en osnovni model športnih copat, česar ne moreš zanikat, ker se teniske niti ne razlikujejo tak strašno med sabo. Pač malo po barvah, debelini podplata, tako kot tudi ti škornji - Emujke imajo malo debejši podplat kot Uggice, recimo. Sej so si tudi različne firme koles ful podobne, pa niso fejk vse, razen recimo Scott. Pač je druga firma, ki izdeluje podobne stvari, ni pa to ponaredek.

Zame je ponaredek tisto, kar izgleda enako IN ima enake napise, zaščitne znake kot original, samo da je vse to ponarejeno. Torej ponarejanje zato, da ti misliš, da imaš original Ugg, pa nimaš. Emujke pa tega ne skušajo dosežt, ker gor na škornju piše Emu, ne pa Ugg. Recimo v tem filmčku so fejk Uggice:



Samo TO so ponaredki, ostalo pa niso.

Drgač pa meni je vseeno, kolk folka jih ima, ker jih ne nosim zaradi želje po izstopanju, ampak zato, ker so mi super udobne in tople.
Če bi hotla izstopat, bi si raje fluorescentno zeleno kahlo naveznila na glavo, bi blo ceneje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#166 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15476 posts
  • Gender:Female

Posted 10 January 2010 - 10:02 PM


Men je pa tale barva tko všeč

IPB Image

Pa teli naušniki wub.gif

IPB Image
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#167 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 11 January 2010 - 09:54 PM

evo me. ko sem mami naročila naj mi kupi uggice v tujini, mi je prinesla tole:
http://www.ellashoes.../tilly-p-3.html

ampak, ker mi gre predvsem za to, da me ne zebe v noge in tudi, da nisem ukalupljena sem zadovoljna. ful so mi všeč, ful so mehki. pa še cela ljubljana ne hodi v takšnih!
  • 0

#168 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 January 2010 - 10:09 PM




Dragica,
te imaš lahko itak samo za gledati, to si takoj umažeš in izgleda zelo grdo.
Naušniki so mi dobri, ker so taki kvalitetni za videti, ampak barva je grozna.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#169 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 January 2010 - 10:11 PM



Supergirl, ti so taki tr00 sibirski. biggrin.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#170 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 11 January 2010 - 10:18 PM

meni so ful všeč. itak jih bom nosila za prosti čas in za v službo, kjer se tako ali tako preobujem v salonarje, da izgledam urejeno.
ful lepo pridejo na nogo.
(bodimo pošteni: za original ugice ne dam toliko denarja, vsi massovi in podobni približki so bruhalni, tej so pa nekaj posebnega!)
  • 0

#171 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 11 January 2010 - 10:21 PM

Če bi že mela kej ne-ugg, bi mela take od juicy couturja, ker so neki posebnega smile.gif


IPB Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#172 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13793 posts
  • Gender:Female

Posted 11 January 2010 - 10:23 PM

Od Supergirl so prav lepi, tak kompromis med toplim pa da lepo zgleda. Bi mela yes.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#173 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2010 - 10:25 PM

Princeska, te tvoje so meni lep model (brez pisarije), ampak meni sploh ne sličijo več na Uggice, so pač obični semiš škornji z debelejšim podplatom in podlogo, precej bolj cart model kot Uggice.


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#174 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 January 2010 - 10:25 PM

QUOTE(Jinadaze @ 11. 1. 2010 - 22:11) View Post

Supergirl, ti so taki tr00 sibirski. biggrin.gif

yes.gif

Danes sva se glih danes s sošolko pogovarjali, da bi MORDA Uggice in podobna obutev pasali zgolj na kakšni visoki, zelo suhi ženski. Mi, ki smo bolj med manjšimi (ona je še eno dobro glavo manjša o mene), izpademo kak eni pingvini. cry.gif Ampak to je bilo zgolj najino mnenje. laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#175 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 11 January 2010 - 10:29 PM

se strinjam
pašejo na bolj suhe,predvsem pa dolge noge biggrin.gif
  • 0

#176 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 January 2010 - 10:30 PM

QUOTE(Lo-Fi @ 11. 1. 2010 - 22:29) View Post

se strinjam
pašejo na bolj suhe,predvsem pa dolge noge biggrin.gif

Aham. Jaz imam ene take škornje, niso valda Uggs itd., ampak eni taki bolj zimski, brez pete, buckasti.
Pa sem kot neki čevap v njih, sploh jih ne morem nositi. Sploh ne vem, zakaj sem jih kupila.
Raje sem v škornjih s peto, pa 3x padem na poti, kot pa da sem v tistem. laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#177 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2010 - 10:30 PM

Jaz sem ful mala, pa suha tudi nisem, but I don't give a damn. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#178 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 11 January 2010 - 10:32 PM

Ja, mogoče so sam model podoben, ker tele so mi pa tudi lepe, sam je spet drugačen material:

IPB Image

So pa manj kot uggice.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#179 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 11 January 2010 - 10:37 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 11. 1. 2010 - 22:33) View Post


Uau, te, ki jih je nalimala Prineska, bi pa jaz skorajda imela, ne morem verjet![/font]



Opa opa laugh.gif

Ej Dilema, a ti si misliš nabavit še cardy? A si jih probala?

Jst sm dans tudi videla zelo močno bejbo in je mela čist pošvedrane total oprijete uggice in ni bilo lepo...
sej tudi meni ne vem, če bi pasale, ker nisem glih suha in mam bl j.lo rit ermm.gif laugh.gif

  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#180 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2010 - 03:30 PM

evo...da povežem... biggrin.gif IPB Image
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users