Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
220 replies to this topic

#161 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 24 September 2008 - 03:04 PM

Jst ga že 3x nisem dobila hmm.gif sad.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#162 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26064 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2008 - 11:17 PM

Tudi jaz sem ga ze parkrat zastonj iskala v raznih DM v Lj pa so mi vsakokrat zagotovili, da z naslednjo posiljko pride. Sem ga pa nasla pri nas (Idrija) v Tusevi drogeriji (Lepota in zdravje), ampak je v malo drugacni embalazi - 200 ml tuba zapakirana v kartonasto skatlico; podobno temu:


[attachmentid=5174]


Po izgledu ni rumena, ampak belo-roznato-zelena - tako kot tista klasicna plastenka, ki smo je bile vajene dosedaj:


[attachmentid=5173]




Tukaj pa se debata o lotionu, embalazi in sestavinah.


Drugace pa razmisljam, da sta razlicni embalazi najbrz posledica razlicnih trgov, ki jim je lotion namenjen (nemski, italijanski, ...).

Sestavine sem preverila in so enake pri obeh razlicicah.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#163 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 September 2008 - 01:09 AM



Ne gre za isti izdelek.

Tole je lotion v tubi: KLIK
Kot vidimo, so sestavine sledeče:
Aqua, Prunus Dulcis, Pentylene Glycol, Glycerin , Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis, Glyceryl Stearate, Persea Gratissima, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopherol, Carbomer, Parfum.

Tale ta drugi pa ima sledeče sestavine:
Sestavine: Aqua (Water), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Pentylene Glycol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil Unsaponifiables, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Medica Limonum Peel Oil, Lavandula Hybrida Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Guajacum Officinale Wood Oil, Pogostemon Cablin Oil, Limonene, Linalool, Coumarin, Citral, Geraniol, Citronellol, Parfum (Fragrance), Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Glyceryl Stearate, Carbomer, Tocopherol.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#164 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26064 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2008 - 10:35 AM

Ja, v primerjavi s tem rumenim se sestavine razlikujejo, ampak jaz sem primerjala mojo belo-roznato-zeleno tubo s plastenko in so vse sestavine enake. Nisem hotela kupiti tube dokler se nisem prepricala, da je vsebina enaka. smile.gif
Me pa na splosno moti, da se pri nas (ne vem ali je tudi v tujini taksna praksa?) kar naprej menja ponudba. Pa ne samo na podrocju kozmetike. Ravno najdes nekaj ustreznega in ze zamenjajo. :|
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#165 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 26 September 2008 - 06:44 PM

Se mi zdi, da sem ga danes videla. Če je bil pravi, se ni spremenila le embalaža, temveč tudi cena down.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#166 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26064 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2008 - 02:37 PM

Prej sem bila v DM v Sparu na Vicu pa se vedno nimajo ne enega ne drugega. Je pa cisto mogoce ja, da so z novo zalogo tudi cene nove. rolleyes.gif Ne spomnim, se koliko sem dala zanj v Tusevi drogeriji. Bom naslednjic pozorna na ceno.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#167 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 27 September 2008 - 03:47 PM

Zdaj je cena nekaj centov pod 10€.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#168 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26064 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2008 - 04:57 PM

Preverila, enaka cena tudi tu.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#169 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 January 2009 - 02:13 PM




Ana,
tema o L'Occitane koncentriranem mandljevem mleku že obstaja tukaj- seveda pod originalnim imenom, kot to mora biti.
Poleg tega treba v novih temah sliko izdelka nalimat, sem vidla, da nisi.

smile.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#170 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16549 posts
  • Gender:Male

Posted 19 May 2009 - 04:38 PM

Najprej sem kupila Kneippovo kopel (tisto oljno zadevo) mandljev svet in mi diši božansko, toplo. Nato sem kupila še gel za tuširanje, ki ima IMHO drugačen vonj. Ne tako toplega, ampak potegne bolj na kislo. Skratka niti pol tako prijetno kot pri kopeli.
Zanima pa me, katera zadeva iz mandljeve linije ima podoben vonj kot kopel pa da je obstojen. Losjon mogoče? Krema za roke? Pristanem na vse, ker mi je vonj res njam.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#171 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26064 posts
  • Gender:Female

Posted 29 May 2009 - 07:48 PM

DiLeMa, tu ---> klik si v zadnjem postu pisala o enem naravnem in tebi vsecnem Sante tekocem milu za roke. Rada bi ga imela, a gre za tole:


[attachmentid=5748]

Attached Files


  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#172 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 May 2009 - 08:10 PM

Sem imela že veliko natur mil za roke, tako da ne vem natančno na katerega se je nanašalo, ampak lahko da je bil tale - vem, da mi je bil všeč.
Najboljši všeč od vseh pa mi je bil zagotovo mandljev od Lavere, sem ga kupila večkrat zaporedoma, ker prečudovito mandljasto diši in je izredno nežen do rok:

http://www.tm-shop.s...dlji-i570.shtml
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#173 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26064 posts
  • Gender:Female

Posted 29 May 2009 - 08:39 PM

Aha super, bom pa tega od Lavere vzela! Proizvajalec mi ni pomemben, iscem dobre sestavine in zadovoljiv ucinek (da ne izsusuje). Glede na to, da pravis, da je nezen, bo kar pravsnji. Hvala!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#174 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 14 October 2009 - 08:56 AM

slučajno katera ve ali če je zasledila, če imajo v kakšnem DM-ju še Balea body peeling Bath Spa Hamam. ne najdem ga več nikjer, prodajalke pa ne vedo nič... to je neki najboljšega in mnajmi kar sem kdajkoli probala, tko da drugi pilingi zame sploh ne pridejo več v poštev... ok, razen v primeru, če ga ne bo več smile.gif

IPB Image
  • 0

#175 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 19 October 2009 - 07:21 PM

Jst sm ga vidla danes v Dm-ju v Šparu na Viču. Je bil samo še eden.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#176 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 October 2009 - 07:42 PM

Ta piling je res super, ampak kolikor vem, je bil limited edition, tako da v kolikor ga še kje najdeš, ti priporočam, da si narediš zalogo.

Če ga ne boš našla, pa bi bil dobro nadomestilo tudi tale piling: http://www2.cudovita...mp;hl=murnauers

Zdej je sicer nova pakunga: http://www.murnauers...flege.html#1044
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#177 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 22 October 2009 - 08:55 AM

hvala punce!!!
  • 0

#178 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26064 posts
  • Gender:Female

Posted 23 October 2009 - 12:20 AM

QUOTE(DiLeMa @ 19. 10. 2009 - 20:42) View Post

Če ga ne boš našla, pa bi bil dobro nadomestilo tudi tale piling: http://www2.cudovita...mp;hl=murnauers

Zdej je sicer nova pakunga: http://www.murnauers...flege.html#1044



woot.gif Navdusila me je tvoja ocena, kje ga dobim?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#179 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 October 2009 - 10:25 PM

Murnauers zadeve imajo v Sanolaborju, nekaj pa imajo tudi v Mullerju, samo tega pilinga tam še nisem videla.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#180 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26064 posts
  • Gender:Female

Posted 23 October 2009 - 10:29 PM

Hvala, bom preverila!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users