Jump to content


Krema za okrog oči


  • Please log in to reply
406 replies to this topic

#161 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 February 2007 - 06:03 PM

Meni so všeč geli za tuširanje. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#162 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 14 February 2007 - 07:40 PM

ja geli so tud men všeč... pa ena maska za lase tud ni švoh
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#163 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 14 February 2007 - 09:14 PM


Gele pa imam od Fa in Cadea. Sem jih ze posteno navelicana, moram menjat...tako da mogoce dam moznost celo Nivei. unsure.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#164 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 30 December 2007 - 11:05 PM

Tudi sama iščem kremo za okoli oči. Tega do sedaj še nisem uporabljala, a bi bil že čas.
Tako na hitro sem malo prebrala svetujete Alverde - prvič slišim za to znamko, kje se to dobi?

Kaj pa kozmetika A Derma? Nekaj sem gledala na Style.it. Pozna kdo?
IPB Image

Hvala za pomoč.
  • 0

#165 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 31 December 2007 - 01:37 AM


Imas Alverde Augentrost, dobis pa v dm-u. Isto jojobino nekatere imajo za predel okoli oci.

Ostale znamke pa niti ne poznam kaj prevec, bo se katera povedala kaj je dobro. Jaz sem sicer zadovoljna s to izbiro, bi pa vseeno malo preklopila se na katero drugo mogoce.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#166 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30858 posts
  • Location:Primorska

Posted 31 December 2007 - 09:32 AM

Jst mam Artistry, mal dražja, sam men je ful fajn, je pa tud sestavinsko zelo dobra in nimam potrebe po drugi.
Sm si kupla tole Jojobo tudi, iz firbca, pa mi je ful premstna, tako težko mastna je, medtem ko je Artistryjeva ful lažja, pa še vedno fino mazljiva in gosta in se ne vpije v momentu.

  • 0

#167 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 01 January 2008 - 12:38 PM

Kakšna krema okoli oči bi bi bila primerna za občutljivo kožo tam? Trenutno imam Seeing is believing, ki po sestavinah ni slaba (dosti AOK, mastna, malo KO) in se mi pozimi začne delati taka rdeča suha koža okoli.
  • 0
IPB Image

#168 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 01 January 2008 - 04:42 PM


Hm, mogoče kar ta Alverde jojoba, jaz se kar z to packam. Je pa izredno mastna, za pozimi še posebej dobra. Sicer ima pa Alverde še ta Augentrost, ki je prav za okoli oči. Glede te mora pa kera druga povedati, jaz je ne uporabljam.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#169 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 January 2008 - 01:31 PM

Alverde krema za okoli oči je fantastična. Ne premastna, ampak naravna in polna AOK.

  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#170 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 02 January 2008 - 01:38 PM

QUOTE(sonchika @ 2. 1. 2008 - 13:31) View Post

Alverde krema za okoli oči je fantastična. Ne premastna, ampak naravna in polna AOK.


Se kar lepo podpišem smile.gif . Men ful diši pa matira, po jojobi se pa svetim preveč, kar ni ok.
  • 0


#171 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 January 2008 - 04:10 PM

Men je alverde tud zlo všeč ampak se mi zdi da se vseeno kr prehitro vpije in nrdi tak smešno zoprn filing trdote na koži.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#172 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 02 January 2008 - 06:43 PM


No, jaz sem tak ze napisala. Pravzaprav nisem se imela nobene druge kot A.Trost, tako da lahko samo za to povem, da mi je fina. Gotovo so pa se boljse.

Po mojem opazanju se lepo nanasa, super navlazi obcutljivo kozo okrog oci in izboljsa njen videz.

Vem kaj mislis rea, s tem da je meni pa ta obcutek prijeten, kot en lifting. :0)
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#173 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 15 January 2008 - 02:19 PM

alverde je tudi meni zelo všeč in mi ustreza. drugače pa si jaz kdaj okoli oči namažem kar z olivnim ali pa ricinovim oljem. ker imam okoli oči suho, tanko in občutljivo kožo (zlasti pozimi) mi olje kar popije.
  • 0

#174 ZIN

ZIN

    sramežljivec

  • Člani
  • 48 posts

Posted 15 January 2008 - 11:31 PM

IPB Image
Lumessence od Aubrey organics-100% naravno ter dokazano zmanjša gubice okrog oči.

Res enkratna kremca. Potrebuješ ga res zelo malo, samo četrtinko kapljice, saj se res enkratno razmaže.
  • 0
Zakaj uporabljati umetno, če pa je naravno toliko boljše?

#175 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17020 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2008 - 09:07 PM


Vse lepo in prav, samo meni smrdi.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#176 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 18 January 2008 - 10:43 PM


Kaj pa ta A Derma po kateri je ze Felicity povprasevala... a nihce ne ve kaj vec? unsure.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#177 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 January 2008 - 10:47 PM


A mi lahko kdo pove, posledica česa oz. kaj je vzrok rjavih kolobarjev (mislim, da je taki bolj "strokoven" izraz) pod očmi? Nimam podočnjakov, ampak pač tak bolj temno pod očmi.

Nekaj sem sicer našla na Popovih zdravnikih:

hiperpigmantirane lise, ki običajno nastanejo na fotoeksponiranih predelih, največkrat na obrazu. Njihov nastanek je lahko povezan z nekaterimi hormonskimi spremembami, na primer nosečnostjo, jemanjem hormonskih kontracepcijskih sredstev ali nekaterih zdravil. Večkrat prizadene mlade temneje pigmentirane osebe, zlasti ženske. K nastanku pripomore tudi izpostavljanje ultravijoličnim žarkom.

No, pri meni to glih ne bo držalo - noseča nisem, KT sem začela jemat precej kasneje, drugih zdravil trenutno ne jemljem in nisem temneje pigmentirana, UV žarkom pa se tudi ne izpostavljam.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#178 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 January 2008 - 10:59 PM

QUOTE(Matilda @ 18. 1. 2008 - 21:07) View Post

Vse lepo in prav, samo meni smrdi.


Ja. Jaz sem imela testerček in tale zadeva obupno smrdi. Naj je še tako dobra, jaz se s tem ne bi mogla mazat, žal.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#179 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 January 2008 - 11:22 PM




Po čem pa smrdi?

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#180 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17020 posts
  • Gender:Female

Posted 19 January 2008 - 02:25 PM


Kaj pa vem... en tak naraven vonj, ki mi pač smrdi. Sej krema, izvzemši vonja, je prav super; je take ful redke, gelaste konsistence, porabi se je komaj kaj, pa super navlaži. Sam cena je skor 40 € (hudo preveč), pa smrdi! biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users