Jump to content


Photo

katere dišave uporabljate?


  • Please log in to reply
249 replies to this topic

#161 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 05 September 2005 - 12:04 PM

Trenutno seveda najbolj uporabljam ta novega od Pume. wink.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#162 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29031 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 September 2005 - 01:47 PM

od danes naprej uporabljam tudi medeno vodico za odišavljanje brez alkota od l'occitane (sicer dobila mini flaško s 15 ml vsebine, pa vendar ... bolje kot nič. ).
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#163 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 September 2005 - 06:36 PM

Jaz sem si pa ubodla moški pafum in sicer pred leti Azzaro. Tok mi je fenomenalno dišav. Pa še vsak je pohvalil in me vprašal kaj imam za en parfum. Sicer pa: kdo pa ve biggrin.gif Na vsaki koži naj bi vsak parfum drugače dišav tko da mislim, da so ta ločevanja na moške in ženske bolj prodajna fora.
  • 0

#164 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 September 2005 - 03:30 PM

.
Še vedno čakam na obljubljen širokogrudni moment od tipsona - da skešira parfum Vanilija od L'occitane. Postajam nemirna. IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#165 malena3

malena3

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 18 September 2005 - 09:55 PM

[quote=Jenna].
Še vedno čakam na obljubljen širokogrudni moment od tipsona - da skešira parfum Vanilija od L'occitane. Postajam nemirna. IPB Image


.

Jaz pa prisegam na Naomi...(rjavi) parfum..
sm pa dobila v dar en parfum ancestry..ki ga vsi pohvalijo...
  • 0

#166 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29031 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 September 2005 - 10:39 AM

ker je pred vrati mrzlina, poslej uporabljam tut l'occitanov neroli, ker mi je za tople dni pretežak, zdaj pa ravno pravšnji.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#167 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 September 2005 - 03:13 PM

.

Jaz pa se ne morem odločit za ta Neroli (imam 2 testerja, uau), mi diši ali mi ne. Smrdi mi vsekakor ne. biggrin.gif Mi pa sliči že skoraj kot en moški parfum. No, bolj unisex. Tu pa tam se bom pa tudi jaz našpricala..... si me spomnila, Špela.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#168 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 19 September 2005 - 10:01 PM

Jadore, se mi zdi taka prijetna prehodna zadeva. 8)
  • 0

#169 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 September 2005 - 12:30 AM

.
Sem malo brskala za dišavami po internetu in naletela na tega..... zaljubila sem se v to metuljčkasto stekleničko. Pozna katera? Jaz prvič slišim (in vidim).

Anna Sui Sui Love Eau De Toilette Spray
IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#170 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 23 September 2005 - 01:00 PM

Ne poznam, samo embalaža je res zelo lepa,pomojem je bl sladk...
  • 0

#171 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 09 October 2005 - 11:16 AM

evo pravjo da slika pove več kot 1000 besed biggrin.gif

Bvlgari - BLV

IPB Image

Jean-paul-gaultier

IPB Image
  • 0

#172 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3526 posts
  • Gender:Male

Posted 09 October 2005 - 12:02 PM

Trenutno uporabljam Escado Magnetism

IPB Image

Za nasledni parfum pa sem se odločila za Miss Dior Cherie- vsak dan snifam testerje biggrin.gif

IPB Image
  • 0

#173 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 09 October 2005 - 12:18 PM

trenutno uporabljam Morgan Love in Cavalli Her, naslednji pa bo od Sare Connor od LR kozmetike! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#174 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 October 2005 - 12:41 PM

TBS - White Musk. Njam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#175 bitchy

bitchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 09 October 2005 - 12:44 PM

uporabljam: escada
  • 0

#176 Jen

Jen

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 18 October 2005 - 03:20 PM

Jaz sem rahlo zasvojena s Cubo Jungle. Mmmm. Skoda, da je samo 'toaletna vodica' in ne pravi parfum, ker se hitro razdisavi, potem pa takoj izpraznem steklenicko. But I can't help myself. :dontknow:
  • 0

#177 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 October 2005 - 04:17 PM

Jaz pa imam na spisku:

Hugo Boss - Deep Red
Chanel - Chance
  • 0

#178 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 19 October 2005 - 07:16 AM

jaz imam trenutno na polički: Cavalli Her, Morgan Love in od Oriflame Indulgence ter Fire wink.gif
danes pa dobim še Avonov Extraordinary :headbang:
  • 0

#179 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 October 2005 - 11:16 AM

QUOTE(Anie)
danes pa dobim še Avonov Extraordinary :headbang:


Tale parfum meni noro diši ... no ja, sicer sem ga preizkusila samo v katalogu, ker je bila odišavljena stran, ampak mi je bil takoj ful všeč.

Se pa ne morem odločit če bi ga kupila, ker so baje Avonovi parfumi katastrofalno neobstojni, kar je zame ogromen minus.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#180 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 October 2005 - 12:55 PM

Jaz si preko katalogov parfumov ne naročam, ker so zeloo neobstojni. Drugače pa rada uporabljam parfum na oljni osnovi Moschus.

Omamno mi pa diši tut Kenzo by Jungle. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users