Jump to content


Photo

Korektorji


  • Please log in to reply
253 replies to this topic

#161 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 12 September 2011 - 08:42 PM

QUOTE(tasika @ 12. 9. 2011 - 15:43) View Post

kako dolgo pa ti traja? Meni se zdi, kot da ga je ful malo noter. hmm.gif



Ful je nateg, ker ga moraš do polovice odvit, da sploh kaj začne tečt ven!! Ampak mi vseeno traja par mesecev, kakšne tri ali štiri. Če bi bila pa doza polna bi pa še enkrat več. rolleyes.gif Sam ok, ni glih neki ful drag, pa fajn je, tko da preživim tut to. biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#162 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16274 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 12 September 2011 - 09:34 PM

Sej je pri vseh na taki princip nateg. Jaz nujno rabim nekaj fajnega za podočnjake. Bom si tega malo pobliže pogledala smile.gif hvala
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#163 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13824 posts
  • Gender:Female

Posted 13 September 2011 - 06:28 AM

Ana, a ni ta camouflage cream ful mastna? Se kaj svetiš? Za podočnjake bi bila pa njabrž pretežak?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#164 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 September 2011 - 09:55 PM

Ja, ful je mastna in težka ta krema. Jaz nanašam res samo na mozolje, za podočnjake sploh ne priporočam. Sploh si ne predstavljam da bi si to po večji površini mazala res. Mi pa ful posuši mozolj. Svetim pa se ne, ker itak nanašam na res male površine.
  • 0
Viens, reste ici!

#165 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83008 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 September 2011 - 10:42 PM


Jaz sem ga pred leti uporabljala, in mi sploh ni bil všeč. Potegnil je na sivo-zeleno in sploh se ni zblendal, prav videli so se fleki.
Sem pa uporabljala YSL, Lancome in Dior korektorje, pa so absolutno predragi glede na količino (čez 30 € za 4 ml, LOL), zdaj uporabim samo svetlejši in bolj prekriven puder, kjer je treba.
Itak je večina korektorjev bolj kot ne nateg, ker niso nič gostejši in prekrivnejši od večine pudrov.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#166 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 February 2012 - 10:56 PM

Rabim: en res gost in prekriven korektor za podočnjake. Imela sem razne tekoče različice ampak mi niso bili ok, tako da tekoči odpadejo.
Katerega priporočate? Slišala sem da so Artdeco Camouflage cream zelo gosti. Še kak predlog?

IPB Image

EDIT: Videla, da je zgoraj tekla debata o Artdeco, hmm.. pravite da ni ok za podočnjake. Jaz sem pa ravno prebrala nekaj reviewov kjer priporočajo ravno za podočnjake, hm.
Alverde je katera probala, so (zelo) svetli odtenki?
IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#167 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22524 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2012 - 12:00 AM

QUOTE(Asja87 @ 12. 9. 2011 - 7:32) View Post

Mi lahko katera priporoča enega da lepo prekrije mozoljčke? Jaz sem mislila, da bi si kupila od Art Decoja, moram pa še ceno pogledat in provat tester...

Jaz sem imela ArtDeco Perfect teint concealer, ki je bil zelo pohvaljen, ampak meni je bil brezvezen. Sploh mi nič prekril mozoljev.

QUOTE(Ana @ 12. 9. 2011 - 12:16) View Post

Jaz imam že kaki dve leti ArtDeco Camouflage cream. Najboljši korektor kar sem jih imela in najbrž ga ne bom porabila nikoli v življenju..
Bi pa rekla da je manj primeren za kakšne podočnjake, je res skoraj izključno za mozolje, ker je ekstremno gost in če bi ga mazala na večje površine bi vse skupaj izpadlo preveč maskasto.

Camouflage cream je pa komedogen, tako da tistim, ki imate probleme z mašenjem por, ne priporočam. Sama si ga ravno zaradi tega nikoli nisem kupila.

QUOTE(Jinadaze @ 13. 9. 2011 - 22:42) View Post


zdaj uporabim samo svetlejši in bolj prekriven puder, kjer je treba.
Itak je večina korektorjev bolj kot ne nateg, ker niso nič gostejši in prekrivnejši od večine pudrov.


Jaz tudi zdaj kar tako naredim, da čez mozolj/flek še čez puder natapkam še kak drugi prekriven puder. Ponavadi ponucam kar kakšne testerje, ki jih imam doma. Recimo Nivea Ideal finish mi je bil super za popravke.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#168 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 07 February 2012 - 12:07 AM


Meni Camouflage cream lepo posuši vse mozoljčke na katere si ga nanesem. Nič ne maši.
  • 0
Viens, reste ici!

#169 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22524 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2012 - 12:18 AM

Kolikor se spomnim, ima že na 2. mestu lanolin ali parafin in si ga zato ne upam sploh probat. biggrin.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#170 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13824 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2012 - 07:31 AM

Keromask Camouflage cream!
Ne vem pa kako je z mozolji, je še na probi smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#171 Asja87

Asja87

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 342 posts
  • Location:Sečovlje

Posted 07 February 2012 - 11:11 AM

Jaz bi potrebovala tudi en dober korektor, za flekce od aken. Trenutno imam od ArtDeco sej ni tako slab, bi bil boljši če bi malo lepše pokrival.
Imela sem korektor od YSL super res, ampak nič ga ni. Mi ne zdrži niti 1 mesec pa je več kot 20€. Od ArtDeco-ja cena je dobra 8€. Katerega mi priporočate ve punce?
  • 0
♥ Face To Face...Like I Am Imagining...That You're The One I'M Waiting For...Will You Be...Unmistakable ♥

#172 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2012 - 05:47 PM

Meni je zakon Bourjois Healthy Mix. :worthy1:
Posted Image
Tako za podočnjake kot za mozolje. Si moram po novega. Uporabljam pa tudi YSL Touche Eclat, ampak je bolj za podočnjake in osvetljevanje.
  • 0

#173 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22524 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2012 - 05:52 PM

Jaz si ga ne upam kupiti, ker ima na 4. mestu komedogeno sestavino.

Prej sem imela ArtDeco Perfect Teint Concealer, ampak mi ni bil všeč. Zdaj namesto korektorja čez puder uporabim kar testerje kakšnih drugih pudrov. Dolgo časa sem npr. v ta namen uporabljala ostanke Niveinega Ideal finish pudra, ki je res fajn prekril.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#174 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27103 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 24 April 2012 - 08:18 PM

Če katero mogoče zanima - tisti korektor v stiku od Green Line (belo-modra embalaža s prozornim pokrovčkom) gre iz prodaje.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#175 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 25 April 2012 - 12:52 PM

Meni je HM tudi fajn, ampak mi je pretemen :(
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#176 Asja87

Asja87

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 342 posts
  • Location:Sečovlje

Posted 25 April 2012 - 01:07 PM

Meni je zakon Bourjois Healthy Mix. :worthy1:
Posted Image
Tako za podočnjake kot za mozolje. Si moram po novega. Uporabljam pa tudi YSL Touche Eclat, ampak je bolj za podočnjake in osvetljevanje.


Jaz korektor uporabljam tudi samega, npr. ko grem v trgovino si dam korektor tam ki rabi in konec. Ne da se mi pudrat. Misliš, da bi bil ta tvoj ok?
  • 0
♥ Face To Face...Like I Am Imagining...That You're The One I'M Waiting For...Will You Be...Unmistakable ♥

#177 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 25 April 2012 - 01:30 PM

Ja, najbrž.
Hevea, a 51 ti je pretemen? Skoraj ne morem verjet! :o Jaz sem imela do zdaj 51, zdaj si bom pa vzela 52.
  • 0

#178 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22524 posts
  • Gender:Female

Posted 25 April 2012 - 03:39 PM

Vama ne maši por, ali že tako ali tako nimata problemov s tem?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#179 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 25 April 2012 - 06:09 PM

Jaz nimam (več) težav s tem, se sicer malo izogibam izdelkom, ki so K, pa ne za vsako ceno. Moj prejšnji puder je bil tudi K pa mi ni delal nikakršnih problemov.
  • 0

#180 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16274 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 April 2012 - 07:56 AM

Meni so pa ti Healthy Mix prerumeni.

Trenutno imam kr od Essence stay all day, pa je ok.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users