Jump to content


Photo

hujšaj z mano:)


  • Please log in to reply
2378 replies to this topic

#161 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2007 - 11:27 AM

No, to pa je beseda. Hvala smile.gif Poročam o rezultatih čez malo dlje časa smile.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#162 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 20 May 2007 - 01:16 PM

A na tešče se maščobe bolj kurijo? Al je čist vseeno? Kater šport je priporočljiv (tek odpade zarad kolen, kolesarjenje pa tudi bolj kot ne).
  • 0
IPB Image

#163 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25333 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 May 2007 - 01:26 PM

na tesce se bolj kurijo. aerobnih aktivnosti je kar nekaj, ce mas moznost plavanje/veslanje/mogoce rolanje ...
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#164 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 20 May 2007 - 01:29 PM

Hvala. Ja rolanje, hoja v hrib pač s hitrim tempom, plavanje, jahanje, aeorobika, orbitrek to pride v poštev.
  • 0
IPB Image

#165 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25333 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 May 2007 - 01:31 PM

glede jahanja nism zihr, kok je kej fajn - za hrbtenico :/ bi mogla mal preverit, bom enkrat drugic.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#166 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 20 May 2007 - 01:57 PM

Nič se ne kurijo "bolj", samo prej.
  • 0

#167 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 20 May 2007 - 03:40 PM

Jahanje je za hrbtenico super-ker tam se ravno držim hehe... Ma glavno da se maščobe prej skurijo thats the point
  • 0
IPB Image

#168 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25333 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 May 2007 - 03:47 PM

ze, ze, pokoncna drza, ampak ti vretenca skupej tolce (tko k pr teku, recimo). no, pa sej ce nimas problemov, pol ni panike smile.gif.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#169 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 20 May 2007 - 05:18 PM

Problema mam s krivo držo, pa če ne pazim, kak tak gib me zna prav fajn bolet dolgo časa. Pa recimo ko ležem v posteljo me križ boli, če dolgo sedim me hrbtenica boli... Ampak vseeno mislim da hod in (lahek, kjer se dviguješ in nežno sedaš v sedlo) kass kar blagodejno vplivata. Galopa si itak ne upam kaj preveč.
  • 0
IPB Image

#170 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 20 May 2007 - 09:53 PM

Jst mam tut mal problemov s križem zadnje čase, tko da kr pazm na držo pri telovadbi...
Aja pa naj omenim, da je moj brat si zgradil neko utico, v stilu ko neka mini telovadnica, pa še mal je odmaknjena in se če imam le čas spravim tja, zvlečem s sabo zvočnike in šopam musko pa telovadim. Res dober filing.
Pa še to sem pozabila oment-neki časa nazaj, ko sem si zadala cilj da izgubim 5 kg - res muka je bla na začetku, ampk je bil tko doober filing že po kakem tednu telovadbe in prave prehrane, ko sem čutila da sem mal prečistla telo pa nardila neki zase- prov na psiho ti udar in se maš finoo faajn, kr neki dobre volje, kr razganja te- skratka, suuper thumbup.gif biggrin.gif oops.gif

No in zarad tega dobrga filinga sem tut začela z redno telovadbo-in to z užitkom! Tko da, če se je pr men naredu čudež da folk klicarm pa iščem kje je kdo k bi šel z mano na kako dolgo bicikel turo, al pa mal laufat, potem ne dvomim da se lahko zgodi vsaki od vas.
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#171 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 May 2007 - 09:59 PM

A se da v enem mescu in pol, kokr tok zdravo, shujšat 5kg? ph34r.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#172 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 24 May 2007 - 10:04 PM

Pri tvojih kilah ne smile.gif
  • 0

#173 rock_chick

rock_chick

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 24 May 2007 - 10:22 PM

Sej se da, jst sm jih od lani spravla stran 31, sam jih morm še ene 10-13, počas pač... Sam to pač pomeni, da spremeniš način lajfa, če ne itaq use nazaj pride. Zdej jih mam 63 pr 164 cm, in ene moje kolegice pr nekak isti kilaži zgledajo prou fajn, jst sm pa še vedno mal krofka, ampak če smo jih 31 jih bom pa še 10... aja pa brez raznih tabletk se razume smile.gif
  • 0

#174 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82878 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 May 2007 - 08:10 AM

TASH, don`t! ohmy.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#175 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15467 posts
  • Gender:Female

Posted 25 May 2007 - 10:08 AM

Waw rock_chick čestitam!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#176 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14827 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 25 May 2007 - 11:20 AM

QUOTE(*simoncy* @ 20. 5. 2007 - 22:53) View Post


No in zarad tega dobrga filinga sem tut začela z redno telovadbo-in to z užitkom! Tko da, če se je pr men naredu čudež da folk klicarm pa iščem kje je kdo k bi šel z mano na kako dolgo bicikel turo, al pa mal laufat, potem ne dvomim da se lahko zgodi vsaki od vas.


Jst tud klicarm pa tečnarim, pa se nobenmu ne da. mad.gif Pol grem pa sama, samo mi je dolgcajt. laugh.gif Pa še strah me je kje, ko majo take zmešane cucke kje pr bajtah, ko se kr zalaufa za mano. Lejga ščene, spiz* biggrin.gif
, samo včasih sem se jih pa ful ful fuul bala .
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#177 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12106 posts
  • Gender:Female

Posted 25 May 2007 - 11:28 AM

Wow, rock_chick, to pa je nekaj ohmy.gif Ti more bit zdej lepo ko si se tolko teže znebila smile.gif Upam, da ti bo uspelo obdržat zadevo!
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#178 rock_chick

rock_chick

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 25 May 2007 - 12:08 PM

Ja u bistvu je bilo težko spremenit navade, to je blo res zoprno. Drgač je blo pa tko, se zaposliš in pol pozabiš na to, je pa res da sm ful migala, hodila 12 km vsak dan pol orbitrek , rolerji... In pr tem morš pol vztrajat, se zavedam, da če ne bom pazla bo šlo vse nazaj...itak me pa ta glavno še čaka, to zdej proti koncu ne gre več tko u izi in use do konca izoblikovat ... je pestro ja smile.gif
  • 0

#179 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 May 2007 - 12:25 PM

rock_chick, BRAVO, jst te ful razumem. se že cel lajf ubadam s prekomerno težo.
samo sem ugotovila, da morm v glavi mal pospravt in bo šlo. in res gre. nism lačna, prekipevam od zadovoljstva in ful športam. pa gre dol smile.gif

kok časa pa že hujšaš?

držim pesti zate.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#180 rock_chick

rock_chick

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 26 May 2007 - 01:48 PM

V bistvu je blo pr meni tko, da nism skoz intenzivno hujšala, rečmo ko je šlo dol 15 kil sm to pol neki časa vzdrževala, ker najprej sm nehala jest sladkarije pa velik pila (4-5 l) vode na dan, in hodila 3 krat na dan po rečmo 4 al 5 km. Mela sem 94 kil in je blo ful težko najprej... V glavnem tko v roku enega leta rečmo s temi presledki sm shujšala in mi ne gre nazaj. Zdaj bi rada še teh 10-13 kil, tolk mi je tud zdravnica rekla, da bi bila zame otpimalna teža. Zgledam še kr okrogla, nism debela, pa vseen morm še shujšat. Sam bom šla počas, ne mislm se stradat al pa kakih drastičnih zadev počet, že tako mi je telo zamerilo, pač tolk kil ima nek davek, men se pozna na laseh...zdej sem na ločevalni dieti in gre počas no, pa telovadt je treba in pit velik vode smile.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users