Jump to content


Photo

Izkazovanje "ljubezni" v javnosti


  • Please log in to reply
197 replies to this topic

#161 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82984 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 May 2012 - 06:38 PM

Midva s fantom se pač drživa za roke, lupčka za živjo in adijo, pa kakšen na hitr vmes in to je to.


Zalizovanje v javnosti pa mi je nekulturno in neokusno.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#162 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 08 May 2012 - 09:04 PM

Midva se pa ne drživa za roke, ko greva, ker naju oba ovira pri hoji :D . Verjetno samo nisva navajena. Lupčeka si včasih dava za adijo, ko se vidiva niti ne.

Me pa moti, tako kot druge, pretirano lizarjenje v družbi. Če koga vidim na cesti (kar se zgodi res redko) ne posvečam pretirane pozornosti.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#163 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 08 May 2012 - 09:08 PM

Jaz ponavadi zasikam (bolj sebi v brado :D ) get a room. :lol:
  • 0

#164 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 08 May 2012 - 11:10 PM

Midva se pa ne drživa za roke, ko greva, ker naju oba ovira pri hoji :D . Verjetno samo nisva navajena. Lupčeka si včasih dava za adijo, ko se vidiva niti ne.

Me pa moti, tako kot druge, pretirano lizarjenje v družbi. Če koga vidim na cesti (kar se zgodi res redko) ne posvečam pretirane pozornosti.


Enako.

Primer iz Londona: en par za mano je v gledališču ves čas sedel en na drugem, ona na njemu, njen sedež je bil prost. :D
In sta se muckala. :AJEBEŠ:
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#165 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23627 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 09 May 2012 - 08:22 AM

Mene pa poljubljanje v javnosti ne moti nic. Ce vidim dva, ki si lizeta mandlje, si mislim super, blagor vama, to je pravi poljub.

enako
jaz tega ne počnem več, mi je pa žal.
Ko vidim kakšen par, se mi malo stoži po tisti začetni zaljubljenosti, ko nisva mogla držat rok stran en od drugega.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#166 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15490 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2012 - 01:17 PM

Zalizovanje v javnosti pa mi je nekulturno in neokusno.


Podpis.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#167 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 May 2012 - 02:22 PM

Glede zalizovanja se povsem strinjam.

Muckanje/lubčkanje para v družbi prijateljev me tudi moti. Ok, poljubček in držanje za roke sta ok, ampak kaj bolj strastnega pa ne. Saj vsi vedo, da sta par, ni tega potrebno še bolj poudarjat z nenehnim poljubljanjem in mečkanjem.

Mi je pa recimo ful lepo, ko npr. na letališču ali železniški postaji vidiš par ki se poljublja - ali se poslavlja ali ko se ponovno snide. Takrat se mi zdi, da se ful lepo vidita ljubezen in naklonjenost.
  • 0

#168 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10781 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 May 2012 - 02:57 PM

Mi je pa recimo ful lepo, ko npr. na letališču ali železniški postaji vidiš par ki se poljublja - ali se poslavlja ali ko se ponovno snide. Takrat se mi zdi, da se ful lepo vidita ljubezen in naklonjenost.


Jaaaaa, to je tako lepo. To je moje najljubse dogajanje na letaliscih.
  • 0

#169 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14840 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 09 May 2012 - 03:22 PM

Mja, meni se vedno naredi vozel v zelodcu. Pa v tistem trenutku sem tako srecna, da je ze vsega konec. :-) Je lepo ampak zalostno.. Tiste dreadful voznje na letalisce.. In res ne vem, ce bi se enkrat samkrat prezivela tako slovo... Bah. :/
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#170 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10781 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 May 2012 - 04:03 PM

Mja, meni se vedno naredi vozel v zelodcu. Pa v tistem trenutku sem tako srecna, da je ze vsega konec. :-) Je lepo ampak zalostno.. Tiste dreadful voznje na letalisce.. In res ne vem, ce bi se enkrat samkrat prezivela tako slovo... Bah. :/



Ja, biti sam v situaciji slovesa je grozno. Jaz sem imela do sedaj kar nekaj izpadov joka, so me vsi bulil, mi je slo pol ze na smeh. Ampak snidenje je pa najboljse juhu! :)
  • 0

#171 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2012 - 04:32 PM

Na splosno me ne moti, me pa zelo moti v (manjsi) zakljuceni druzbi, tako kot me moti tudi drkarjenje po tlf ipd.. Ce smo se zmenili in dobili na pijaci, prosim za pozornost, ce ne se pa lahko zaletis nekam.

Brrr, ogabne volje sem.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#172 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2012 - 04:34 PM

Jst si enkrat želim v javnosti seksat pred tapravim medvedkom pujem, huddddo!!!


Ahahaha :lol1:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#173 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25772 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2012 - 06:56 PM

:lol1:
  • 0

#174 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2012 - 09:34 AM

me pa zelo moti v (manjsi) zakljuceni druzbi, tako kot me moti tudi drkarjenje po tlf ipd.. Ce smo se zmenili in dobili na pijaci, prosim za pozornost, ce ne se pa lahko zaletis nekam.


Ja to jaz sovražim, se dobim s kom na pijači pa non stop na telefonu visi. :verymad:
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#175 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2012 - 09:38 AM

Mene dojenje v javnosti popolnoma nič ne moti. Odkrito, zakrito s kakšno pleničko ali v lokalu za mizo, medtem ko jaz pijem kavo. Res nimam težav s tem. Tud ni mi nerodno ali kaj podobnega. Ne dojemam tega kot nekega razkazovanja. Tud te fore "otrok rabi mir, to je intimen trenutek bla, bla" so mi kr ene, otrok je pač lačen, hoče jest. Jaz hranjenja pa četudi dojenčka ne dojemam kot nekaj intimnega. Najbrž mu je vseeno, če je doma v spalnici, smrdljivi dojilnici (resno, te previjalnice in dojilnice so ogabne) ali v lokalu za mizo, važno mu je da pač dobi svoje- hrano.
  • 0

#176 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2012 - 10:03 AM

Mene tudi ne moti, sama tega ne bi pocela. Kar se pa miru pri hranjenju tice, M ga kar potrebuje, se sedaj. Ne ravno grobne tisine, ampak, da folk ne leze vanj (kot se vcasih zgodi, ce je/mo kje zunaj).
V previjalnice ne zahajam, niti nisem poskusila, tudi mene odbijajo. Ce je potrebno, ga previjem v avtu.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#177 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2012 - 10:04 AM

Jaz še nisem videla, da bi doječega dojenčka kdo motil med dojenjem.

Kako bom jaz, ne vem. Lahko, da bo otrok na flaši. :D Če pa, bi raje opravila na diskreten način a ne, logično. Sej se da tako, da se skoraj ne opazi kaj se dogaja.
  • 0

#178 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2012 - 10:08 AM

Ja, pri dojenju je malo drugace. Govorim za hranjenje po steklenicki ali na zlico.
Me je pa zdravnica, ko je bil M se manjsi opozorila, da naj ga hranim v miru. Ampak, dobro, na nedonosencke je na zacetku tako ali tako potrebno bolj paziti.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#179 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2012 - 10:10 AM

Sej to je verjetno izjemna situacija, da pride do dojenja v javnosti. Ko imaš otroka verjetno ne kofetkaš cele dneve in si po trgovinah (o tem, da je letanje po trgovinah z otroki način preživljanja skupnega prostega časa in pa nacionalni šport pa raje ne bi).
Hranjenje po flaški se mi pa sploh ne zdi problematično, tukaj pa res ne vidim razloga po "skrivanju" in diskretnosti. Mir je pa drugo, eni dojenčki oz. malčki so res taki, da pač rabijo svoj mir. Eni pa ne.
  • 0

#180 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2012 - 10:13 AM

Steklenicka se tudi meni ne zdi problematicna.

(o tem, da je letanje po trgovinah z otroki način preživljanja skupnega prostega časa in pa nacionalni šport pa raje ne bi)


Ja :down:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users