Jump to content


Photo

MAC


  • Please log in to reply
675 replies to this topic

#161 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 January 2008 - 10:25 PM

Sam imj v mislih da držijo večinoma zadnje kolekcije, tisto iz prejšnjih hitro poide, kakšnih ELjev skoraj ni.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#162 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 January 2008 - 11:00 PM

QUOTE(ciara @ 4. 1. 2008 - 22:20) View Post

Jaz tud planiram maja zapravit tam ene 300 do 400 evrov. Odvisno, kolk se bo do takrat nabral, pa kolk bo za rojstni dan padlo.


400€ naenkrat samo za MAC, a ste totalno usekane? laugh.gif laugh.gif Če pomislim, da je 400€ dejansko skoraj 100.000 bivših tolarjev, se mi zdi to čisti škandal. Ciara, kaj boš pol sploh vse kupila, če ti za glosse in šminke sploh ni ... ene 20 senčil?

Ne me narobe razumet, po eni strani te zastopim. Js tud dam kar dosti za kozmetko, pa mi ni težko dat keš za kej res lepega, sploh pa za kakšne zadeve za lase in nego obraza. Ampak 400€ zapravit v enem samem nakupu in samo za eno znamko ličil se mi zdi pa skoraj nemogoče, razen če res kupuješ kr vse po vrsti, kar ti pride pod roke. hmm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#163

  • Guests

Posted 04 January 2008 - 11:19 PM

Eno paletko si bom naredila iz 10 senčk. To je recimo okol 120 evrov. Pol pa še kak čopič za tekoči puder, pa puder v prahu, pa kakega tamalega, pa je spet 100 evrov. Pol pa kak puder, pa maskara, pa paintpot mam namen vzet, pa eyeliner, pa kakšen pigment. V teh 400 evrov sem v bistvu vračunala še bencin (ker me bo najbrž brat pelal), pa cestnino, pa kake stroške za po poti.
V MAC-u je hitar 100 evrov, po moje.
  • 0

#164 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 January 2008 - 12:29 AM

Jst sem nazadnje dala cca 210€ za senčilo, blush, piggy, lipglos in neko senčko v sticku. Pa se je nabral veliko preveč.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#165

  • Guests

Posted 05 January 2008 - 08:38 AM

Jaz bom pač dala toliko, ker vem, da bom šla na Dunaj v MAC enkrat v stotih letih in bom pač takrat izkoristila. Če bi imela priliko hodit v MAC vsaj dvakrat na leto, sigurno ne bi naenkrat toliko zapravila. Ampak, ker vem, da potem nekaj let sigurno ne bom šla sama v MAC, bom pač kupila stvari, ki jih je dobro videti v živo.
Itak bom pa za ta denar šparala od januarja do maja, po maju sigurno še do konca leta ne bom mogla kupit nič od kozmetike ali oblačil (oblačil že sedaj ne kupujem, da imam pač za kozmetiko).
Se pravi 400 evrov v enem letu, za eno znamko. To pa se ne sliši več tako ogromno.

Na Dunaju si lahko narediš paleto, da ne kupuješ senčk v škatlicah, ki so dražje. Ampak to je treba že videt odtenke, ne morem eni punci naložit tega, da mi dela celo paleto. Zato bom pač izkoristila, ko grem sama.

  • 0

#166 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 05 January 2008 - 09:56 AM

Noro, ciara, to se meni zdi full preveč denarja samo za kozmetiko. In jaz bi prej porabila tašno vsoto za oblačila, definitivno. Ampak vsakemu svoje, I guess. Bom pa tudi jaz poleti šla v MAC v Londonu, sem sicer bila že lani, pa si nisem nič kupila, ker sem šparala za cunje. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#167 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 05 January 2008 - 10:06 AM

Jst dam tud raje tolko denarja za nove cunje, kot pa za kozmetko. smile.gif Ampak saj... vsakemu svoje wink.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#168

  • Guests

Posted 05 January 2008 - 10:33 AM

Jaz sem pa zdele trenutno na ličila pač usekana. Itak imam pa za oblečt več kot preveč. Ne vem, no...trenutno so mi ličila prioriteta, dokler me ne mine. In ker bom imela priliko sama kupovat v MAC, bom to izkoristila. Ker vem, da potem še dooolgo ne bom MAC-a od blizu videla. Sej lahko tudi puncam od tukej naročim, ki vedno prinesejo, ampak drugače je, če sam vidiš stvari.

Če računam, da bom v celem letu kupila te stvari v MAC-u, pa mogoče kako nujno zadevščino, se mi ne zdi toook velik denarja to.
  • 0

#169 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 10 January 2008 - 11:28 AM

Heatherette collection
IPB Image

Fafi collection
IPB Image
IPB Image




  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#170 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83032 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 January 2008 - 12:05 PM

Horror. ohmy.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#171 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 January 2008 - 12:26 PM

Agree. Kake grde barve. huh.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#172 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 10 January 2008 - 01:39 PM

Men tud, primerno bolj za maškarado. laugh.gif huh.gif Edino za Heartherette še ne vem kakšne barve bodo, ampak so že embalaže strašljive. laugh.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#173

  • Guests

Posted 10 January 2008 - 03:24 PM

Meni so pa senčke všeč. Tisti set, ko so 4 noter. Jaz imam rada žive barve...ne neke pastelne, pa kožne.
  • 0

#174 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 January 2008 - 05:31 PM

Hehe meni so pa ravno tele senčke obupne, niti ene izmed teh 4 ne bi uporabla. laugh.gif Kako različni so okusi. wink.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#175

  • Guests

Posted 10 January 2008 - 05:35 PM

smile.gif

Ok, meni tud zelena in rumena niso glih...sam roza in modro bi pa z veseljem namazala. Čez gubo tongue.gif
  • 0

#176 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 January 2008 - 06:11 PM

Nazadnje sem ugotovila da je ipak drugače ko produkte vidiš v živo, mene ene reči v katere sem bla simply zaljubljena prek neta, v živo sploh niso pritegnile, so me pa kake druge.
Čeprav te embalaže so pa tudi za petletne punčke, obsedene z barbikami.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#177 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 January 2008 - 09:48 PM



http://www.maccosmetics.com

Na tej strani se da tudi preko neta naročat (ne vem, morda je že staro ko zemla, pa sem komaj zdaj vidla), samo nisem še uspela ugotoviti, če pošiljajo v Slovenijo. Najbrž ne, SEVEDA.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#178 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 19 January 2008 - 09:53 PM

Upam, da pošiljajo v Slovenijo. huh.gif Boga denarnica.
  • 0

#179 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 January 2008 - 10:24 AM

QUOTE(Jenna @ 19. 1. 2008 - 21:48) View Post

http://www.maccosmetics.com

Na tej strani se da tudi preko neta naročat (ne vem, morda je že staro ko zemla, pa sem komaj zdaj vidla), samo nisem še uspela ugotoviti, če pošiljajo v Slovenijo. Najbrž ne, SEVEDA.


We are currently unable to accept orders billed or shipped to destinations outside of the United States or Canada.

down.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#180 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 20 January 2008 - 10:48 AM

So, where's the problem? IPB Image twisted.gif

Mene pa tole sploh ne gane. Preferiram naravno lepoto happy.gif (Hecam se. Samo za kozmetiko pa res ne zapravljam velik, kot že napisano, raje za cote)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users