Jump to content


Photo

Geli / kreme za prhanje


  • Please log in to reply
297 replies to this topic

#161 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82999 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 August 2012 - 01:50 PM

Parkrat si nabavi izrazito ženski vonj, po možnosti v roza embalaži, pa se bo navadil uporabljat svojega. :D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#162 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30913 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 August 2012 - 01:53 PM

Moj sploh ne mara gelov, tako da jih kupujem izključno zase in je izbira čisto moja :wink1: , on se pa vedno umiva z milom in kupujeva Alverde žajfe zanj.
  • 0

#163

  • Guests

Posted 17 August 2012 - 01:59 PM

Ja, Jina, to je ena od možnosti, ampak na žalost mi tisti tipični sladkasti ženski vonji niso všeč in takih gelov ne kupujem. Moj sicer ni izbirčen in uporabi, kar pač je, tako da zato vse gre po hitrem postopku. :)
  • 0

#164 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 August 2012 - 02:05 PM

Fluffy, to je ta reč, a ne: http://www.melvita.s...,6449,43868.htm...?

:yes:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#165 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30913 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 August 2012 - 02:09 PM

Res sem v veliki skušnjavi, ker mi je sodelavka to pripravljena it kupit v Melvito, čeprav me zdej bega, zakaj se je Špeli zdela ta krema brezvezna :hmm: ...?
  • 0

#166 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 August 2012 - 02:12 PM

Glede vonja si ne obetaj preveč, ker je res bv, ampak za suho kožo je pa res zelo primeren ... čisto NIČ ne izsuši,
vsaj meni je ni.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#167 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29041 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 August 2012 - 02:16 PM

mah, men je tok stvari brezveznih, da se ne name ozirat, nisem merodajna.
js mam full rada, da se geli za tuširanje lepo penijo, da nastane taka fina, gosta, kompaktna pena, ta krema se pa ne peni, takrat sem jo kupila iz čistega firbca in sem jo na konc ponucala za umivanje obraza. dobra stvar je to, samo pri meni je bila čisti impulzivni nakup (kot še mnogo tega :lol:) in nepotrebna. za suho/občutljivo kožo more bit pa zakon, po moje.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#168 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 August 2012 - 02:18 PM

Meni se pa ta krema peni, je pa res, da uporabljam pri tuširanju masažno rokavico in se avtomatsko
vse bolj zapeni, morda zato.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#169 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30913 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 August 2012 - 08:33 AM

Špela, a pol je teb boljši tisti gel z makom, medom in mandlji?

A je potrebno v tej temi pisat z malo pisavo, sej nismo OT, al ja? -_-
  • 0

#170 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2012 - 10:16 AM

Meni božansko diši LUSH Demon in the Dark, naj bi bil tudi moški vonj. Sem ga kupila za fanta, potem sem ga pa skos jaz uporabljala. :D
  • 0

#171 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29041 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 August 2012 - 04:47 PM

Špela, a pol je teb boljši tisti gel z makom, medom in mandlji?

:yes:
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#172 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30913 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 August 2012 - 12:05 PM

Zdaj sem si umila roke s to Melvitino bogato kremo za tuširanje in mi je bil vonj ful znan, no, ugotovila sem, da sem ta izdelek pred časom že imela, le embalaža je bila takrat drugačna:
Posted Image
  • 0

#173 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 October 2012 - 03:50 PM

Jaz do sedaj še nisem nobenega tuš gela posebej hvalila, ker mi je to potrošni material oz nujno zlo - če se drugače izrazim, vsi so mi enaki, ker imam nezahtevno kožo, tudi če bi se z navadnim milom tuširala

Iz Pariza sem prinesla 3 tušgele trgovske znamke Sephora, v bistvu so Creamy Body Wash, a šele zdaj začela uporabljati prvega. Jaz sem navdušena, kako to diši. Ko si pod tušem se ne zdi nič posebnega, ampak po tuširanju se vohaš še fuul časa, res ful se obdrži vonj na telesu. Jaz sem si vzela Coconut, Pivoine in Cotton Flower. Takoj ko mi jih zmanjka pa si jih vzamem še: Mango, Lemon Verbena, Lagoon, etc. Tudi embalaža je ful šiki, lepa kompaktna tuba.
Cena je za relativno majhno vsebino - 140ml - precej visoka, okrog 7-8€.

Posted ImagePosted Image

Dobi se tudi v mini dozicah:
Posted Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#174 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 October 2012 - 08:16 PM

Videla že katera tega pri nas? Ful ga čakam, češnja, njamsi.

Posted Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#175 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22518 posts
  • Gender:Female

Posted 16 October 2012 - 09:13 PM

Prejšnji teden ga še niso imeli. Jaz bi ga tudi imela. :)

Kateri so kakšni v redu in ne dragi oljni geli za tuširanje? Imam pozimi srbečo kožo in bom letos dala priložnost oljnim gelom, čeprav mi načeloma niso preveč všeč, ker imam občutek, da se ne sperejo dobro.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#176 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 October 2012 - 09:17 PM

Ravno zdaj ima Balea nekaj novega, jaz ga bom tudi poskusila.

Posted Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#177 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22518 posts
  • Gender:Female

Posted 16 October 2012 - 09:21 PM

Aha, ja saj če ne bom od Balee pogledala, mislim da jih imajo nekaj različnih, ali pa Nivea. Pa tisti od Afrodite z grozdjem, ki ful lepo diši.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#178 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30913 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 October 2012 - 07:10 AM

Meni neko olje od Balee, ki sem ga pred časom kupila, ni bilo všeč; od Afrodite se pa spomnim, da je bilo mandljevo super!
  • 0

#179 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2012 - 11:01 AM

Jaz se nisem mogla upret v LUSHu zadnjič, ko sem šla pogledat božično kolekcijo in sem si vzela North Pole milo. Omg, kako dišiii, prav tak moj vonj. :D Noro noro mi je všeč, tak zimski, bonbončkasto-pepermintast. :wub: :wub: Snowglobe mi je tudi dišal (je bolj citrusen). Ful mi je škoda, ker se ta trda mila ne penijo toliko in so malo nerodna za uporabo, ampak mi vonj vse odtehta pa še obdrži se nekaj časa na koži.
Imam še novega od Alverde, kremo za prhanje makadamija-karite, ampak še nisem sprobala. Mi je pa že ta BB ful dober.
Sem se pa tudi jaz navdušila nad Melvitinimi geli (uporabljala sem ga tudi za obraz), zadnjega sem ravno porabila, ampak si bom šla še po kakšnega. Ta mi je najljubši:
Posted Image
  • 0

#180 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30913 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 November 2012 - 07:29 PM

Jaz sem že nekaj časa vzdržna pri nakupovanju gelov za tuširanje in se trudim zgolj porabljati stare, trenutno mi dveh zmanjkuje, potem mi bodo pa ostali še 3 polni menda, takrat si bom spet privoščila kakšnega novega :P
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users