Jump to content


Photo

Regenerator za lase


  • Please log in to reply
474 replies to this topic

#161 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 January 2008 - 12:18 PM

Ja, to sem že imela in mi je bila boljša od te zdaj. Učinkovat jih pustim največ 15 min. Za več se mi ne da in niti nimam časa.
  • 0

#162 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 January 2008 - 12:20 PM

OK, sej 15 minut je dost kul,. sam daj masko gor na res fajn ožete in sfrotirane lase - če bojo fejst mokri, bo pol manj efekta.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#163 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 January 2008 - 12:21 PM

Ok, hvala. Bom naslednjič tako probala smile.gif
  • 0

#164 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 24 January 2008 - 12:24 PM

men je pa ta velik bolš k oil nutritive. bolj je mazljiva pa se mi zdi da mi tut bolj gladke lase naredi
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#165 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17061 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2008 - 04:45 PM



Kateri aubreyev regenerator najlepše diši? Do sedaj sem vohala samo GPB, bi si pa kupila najlepše-dišečega. Naročam tester Honeysucle Rose® vlažilnega balzama. smile.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#166 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 22 March 2008 - 12:21 PM

Keune Reconstructor je balzam ali rekonstruktor ?
  • 0
Memento mori.

#167 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 22 March 2008 - 02:23 PM

Nutella meni se zdi to bolj kot maska,če je pa balzam je pa nadpovprečno hranilen se pravi kot maska.
  • 0

#168 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 22 March 2008 - 03:55 PM

Saj meni nič ne pove ali je maska ali balzam. smile.gif Naprimer eni balzami so neprimerljivo boljši od nekaterih mask. To je samo naziv, ni pa neke razlike med sestavinami. Medtem ko je razlika med maskami/balzami in med rekonstruktorji saj so slednji namenjeni le mesečni uporabi in ne mehčajo ali gladijo las ampak kot da bi dodali izgubljene puzzle. Rezultati so pa dolgoročni.
  • 0
Memento mori.

#169 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2008 - 06:18 PM

Nutella, ti bi morala glede na stanje las rekonstruktor uporabljat vsak teden, vsaj nekaj mesecev, da bi za silo prišli k sebi in pridobili nazaj vsaj nekaj tiste izgubljene prožnosti. Keune rekonstruktor pa ni tapravi rekonstruktor, tle ime malo zavaja ...

Od pravih rekonstruktorjev jaz poznam samo Tigi Chocolate Head in Joico K-PAk, s tem da mi je slednji bolj všeč.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#170 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 22 March 2008 - 06:36 PM

Ja saj zaradi imena sem vprašala, ja. smile.gif

Jaz sem na tem da nabavim ta rekonstruktor od Joico, ampak nimam pojma kje ga naj dobim. sad.gif Jaz ga bom res pogosteje kot mesečno uporabljala ja. tongue.gif

Dilema ti si ga naročila kje? (Prosim da si ga)
  • 0
Memento mori.

#171 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2008 - 06:44 PM

Jaz sem ga dobila preko Baby, ki ga je prodajala tle na forumu (je imela dva in pač ni potrebovala obeh), drugače pa se kupi v frizerskih salonih, kjer držijo Joico.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#172 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 22 March 2008 - 07:13 PM

Okej bom pogledala malo, hvala. tongue.gif
  • 0
Memento mori.

#173 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 22 March 2008 - 07:20 PM

Jaz sem ga imela včasih pa nisem vedela da namen tega ni da bi vlžil in gladil lase in sem ga prodala naprej inb mi je žal.

Zdaj pa malo šparam da bom kupila novega,ker cena,Nutella je pa res zasoljena.Stane tam nekje 20,70-21€
  • 0

#174 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2008 - 07:23 PM

Ja, drag je, ampak se splača (sem glih pred kratkim o njem napisala zeeeelo obsežno oceno). Drugače pa Joico rekonstruktor ni pretirano hranljiv, meni je sicer dovolj, za kakšne zelo izsušene lase pa nikakor ne bo zadosti. Itak pa je namenjeno, da po rekonstruktorju (ko ga spereš dol) uporabiš še kakšen hranljiv regenerator/masko.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#175 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 22 March 2008 - 07:29 PM

Ja no tukaj ko bi morala uporabiti regenerator/masko sem ga jaz zasrala in potem se čudim zakaj ni tiste gladkosti in mehkobe slap.gif

Dilema ti si ga dlje uporabljala,so mogoče opazni učinki?
  • 0

#176 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2008 - 07:57 PM

Sej sem vse napisala v oceni. =)

http://www2.cudovita...showtopic=12872
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#177 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 23 March 2008 - 02:45 PM

Jaz se že dalj časa odločam za nakup in ker mi gre ta Joico rekonstruktor že precej na živce, ga bom že končno kupila enkrat. Sicer ga bom uporabljala samo na spodnji tretjini las, ki je še malo bolj uboga in nima naravnega leska, da malo omilim to razliko med lepimi zgornjimi pa bolj bogimi lasmi spodaj.
  • 0

#178 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18064 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 09 June 2008 - 09:59 AM

Kaj pa od Afrodite je pravi rekonstruktor al tud ne?
  • 0

#179 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 13 June 2008 - 02:20 PM

Glede na to da tudi vsebuje keratin in proteine bi lahko rekli da je malo nežnejša različica Joicovega K- paka.
  • 0

#180 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 19 June 2008 - 11:03 AM

Jaz bi pa rabila en lahek, vlažilen regenerator. Ker imam kar zdrave lase in so mi povečini vsi pretežki oz. imam hitreje mastne lase. Kaj priporočate?
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users