Jump to content


Photo

voskanje!?


  • Please log in to reply
180 replies to this topic

#161 jesica

jesica

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 29 May 2007 - 03:42 PM

QUOTE(rea @ 20. 4. 2005 - 2:49) View Post

Jz mam pa tiste Strep trakove in so za en šit. Jz ne vem,no,ampak sm se hotla potegnt (prebrala navodila in to...) in kaj se je zgodil? sploh mi ni nič dol pobral ampak je vosk se limu po celi kupalnci in po mojih nogah(da ne omenm kok časa sm vosk dol spravlala.....)no in zdj mi stojijo tile trakovi že 2 mesca v kopalnci....

QUOTE(rea @ 20. 4. 2005 - 2:49) View Post

Jz mam pa tiste Strep trakove in so za en šit. Jz ne vem,no,ampak sm se hotla potegnt (prebrala navodila in to...) in kaj se je zgodil? sploh mi ni nič dol pobral ampak je vosk se limu po celi kupalnci in po mojih nogah(da ne omenm kok časa sm vosk dol spravlala.....)no in zdj mi stojijo tile trakovi že 2 mesca v kopalnci....

oj jaz imam tudi strep trakovce pa moram reč da sem zadovoljna z njimi.Noge sem si čist lahko depilirala.

QUOTE(_Sončica_ @ 12. 11. 2006 - 18:42) View Post

Joooooooj, jaz sm se pa povoskala na nulo...spodi!!! Kok je to bolelo!!! po moje se lahko čist primerja s porodnimi bolečinami biggrin.gif Ratal mi je neki na 3/4 bolel je pa tko, da se na koncu niti pobrit nisem mogla do konca! Bravo vsem k to delajo z depilatorjem.....voskanje boli k p***** Aja...še dva dni pol sm bla otečena pa nisem se smela dotaknt področja...sm vsa nalubricirana hodla naokol laugh.gif Zdej se je zadeva umirila....in mislim, da bom naslednjič nardila isto!!! Full je gladko zdej vseeeeee!!!!

pozdravljena jaz sem nova na tem forumu.jaz se imam tudi namen tam spodaj depilirat z voskom in upam sa mi bo ratalo.S čim si se ti depilirala?Jaz se bom probala s strep strakovi.
  • 0

#162 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25373 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 29 May 2007 - 03:47 PM

probej najprej ksno s pinceto, da te ne bo pobral (cist dobrodusen nasvet smile.gif).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#163 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27103 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 29 May 2007 - 04:47 PM

Jst ti proporočam da greš u salon rajši kot pa z voskom pacat doma.. Še posebej bikini, ajoj.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#164 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 29 May 2007 - 05:28 PM

QUOTE(_Sončica_ @ 12. 11. 2006 - 14:42) View Post

Joooooooj, jaz sm se pa povoskala na nulo...spodi!!! Kok je to bolelo!!! po moje se lahko čist primerja s porodnimi bolečinami biggrin.gif Ratal mi je neki na 3/4 bolel je pa tko, da se na koncu niti pobrit nisem mogla do konca! Bravo vsem k to delajo z depilatorjem.....voskanje boli k p***** Aja...še dva dni pol sm bla otečena pa nisem se smela dotaknt področja...sm vsa nalubricirana hodla naokol laugh.gif Zdej se je zadeva umirila....in mislim, da bom naslednjič nardila isto!!! Full je gladko zdej vseeeeee!!!!



Ojoj, čestitam biggrin.gif
Jst sm si probala z voskom tm spodi, pa sm odstranla samo 2 cm na 2 dlak, pol pa odnehala. oops.gif
Drgač pa bejbe za noge in bikini, pa tudi jst priporočam da obiščete kozmetičarko, ki bo nardila kokr je treba.
Aja in še to, če boste noge depilirale, vam ko boste mal starejše ful zredčile, in jih bo ful mal raslo....
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#165 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 29 May 2007 - 08:36 PM

Moje voskanje bikini predela, se je konačlo precej klavrno. V predelu med nogami, sem si nardila take modrice, da je zgledalo, ko da so me brutalno posilili. Ni bolelo, le GROZNO je bilo videt.

Idi rajši h kozmetičarki!!
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#166 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25373 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 29 May 2007 - 08:42 PM

laugh.gif si predstavljam, ja laugh.gif

men je pa to se kr ratal (vsakic se sicer prepricujem, da ni blo tok hudo, kukr mam v spominu, pa zmerej ugotovim, da je se hujs, indeed laugh.gif) - ampak se splaca, res mas mir pol. ceprov ... js se s tem bl polet zafrkavam, morje&kopalke pa to. drugac mam use vnet pa pikast ... no go.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#167 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 June 2007 - 10:04 AM

Pred malce več kot enim tednom sem šla na voskanje nog in mi že rastejo dlake. Ne vse, a me to vseeno na otip zelo moti. Zdaj pa ne vem kaj naj..kar vzamem britvico v roke??
  • 0

#168 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 June 2007 - 12:19 PM

Evo, zdj sm pa tud jz odkrila keri trakci so mi najboljši in to so strep trakovi, res lepo populjkom, tud močni so dost edin kar me res mot pa ne sam pr strep trakcih ampak tud pr drugih, je to, da ko vlečem narazen trakova se kdaj tko čudn strga, da lahko oba vržem stran.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#169 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 17 June 2007 - 01:01 PM

Midve s sestro sva se odločili, da ene 4,3 dni pred morjem obiščeva SPA center lepote za voskanje nog + bikinija. Obe sva nagnjeni k pokanju kapilar po nogah, zato me zanima, če bo voskanje to še poslabšalo ?


pa še nekaj me zanima .. ti kot povoskanje bikini področja povoskajo zadosti velik obseg na koži, da lahko na morju v kopalkah mirno "razteguješ" noge sem ter tja brez zadržkov ? biggrin.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#170 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 17 June 2007 - 01:12 PM

Meni so najboljši Afrodita trakovi. Edino kar me moti, da nimajo oljnatih robčkov zraven. Samo zej itak kupim Lumpi olje in je super...gre vse stran.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#171 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 June 2007 - 02:56 PM

Tole depiliranje je eno samo mučenje. Res je, da se najbolj izplača pri tistih ubogih, ki imajo temne dlake. Ker vedno vseh dlak ne izpulijo in potem si čez 3 dni spet dlakav in ti tako ali tako ne preostane drugega, da se briješ.

Mladoletna, pri kapilarah bi pa res mogoče znal biti problem.

Jaz se ne depiliram več. Samo še brijem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#172 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 17 June 2007 - 02:59 PM

jaz sem sicer tudi z depilirajnem nehala blink.gif

po nogah se magari vsak dan loh pobrijem, imam v minuti fertik in je vse lepo gladko, ne pa z depilatorjem, s katerim sem samo za noge porabila pomoje da celo uro ermm.gif

samo sej če se bom šla voskat le enkrat .. verjetno ne more ful velik kapilar popokat hmm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#173 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 June 2007 - 03:02 PM

Jaz se tudi zgolj brijem, pa magari vsak dan. Sem poskusila z voskanjem spodaj pa sem bila le lepljiva, plavo vijolična, pa dlakasta. Nekoč ko bo dovolj denarcev skočim na brazilko.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#174 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 17 June 2007 - 03:05 PM

joooj jaz bi se pa povoskala ker me strašno vse pika po britju in pol hodim ko da ga mam not smile.gif pa če grem na kolo naslednji dan je totalna groza (kolo uporabljam kot prevozno sredstvo tak da je bolj ko ne nuja) tak da ... sicer dlake niso ful goste in trde ampak bi vseeno probala, je pa res da mi je enkrat kolegica doma bikini linijo pa mi je samo eno stran, drugo ji nisem več dovolila tak je bolelo
  • 0

#175 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 June 2007 - 03:07 PM

Zamenjaj britvico. Ne bi smela bit pikasta (magari se brij zjutraj), jaz sem po britju čist smooth.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#176 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 17 June 2007 - 03:27 PM

ja, saj ne takoj, drugi dan pa ko SATAN!!
  • 0

#177 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 17 June 2007 - 03:37 PM

jaz mam dol z britvico fulll problemov z vraščanjem cry.gif

po dnevu ali dveh rata pri vsaki dlaki malo rdeče, veliko jih je vraščenih .. grozno cry.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#178 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 June 2007 - 03:39 PM

Zaradi britja? Čudno.

Jah jaz sem drugi dan tudi pikasta, strniščasta, pa pač jovo na novo. Vsake toliko jih popipam z pinceto.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#179 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3548 posts
  • Gender:Male

Posted 17 June 2007 - 04:50 PM

Mladoletna 1 uro za depliranje nog? Kaj si celo nogo depiliraš al sam do kolen?

Jaz depilatorja ne dam vstran za noben denar! Po 2 tedna se komot sprehajam v krilu, ker so dlake res redkejše in tanjše. Noge niso čisto gladke, ker so vmes tiste svetle, ki se jih samo čuti, vidi ne in me ne moti. Pod pazduho pa 1x na teden komot. Lahko bi tud dlje, sam so tukaj dlake bolj goste in se od blizu vidi po 7 dneh. Vraščenih dlak mam približno 3-5, če sploh, ker delam redno piling.

Jaz za depilacijo nog porabim max 10 min, za pazduhi pa minutka za vsako.

Vosek je pa bil pri meni prava polomija, ker mi je še koža šla stran in se ga niti ne dotaknem (sem pač štor). Za bikini predel še pa nisem našla prave rešitve...

Aja je že katera poskusla to veet kremo proti vraščenim dlakam, ker mi ni jasno na kakem principu bi to lahko delovalo in če sploh deluje al je nategancija.
  • 0

#180 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 17 June 2007 - 05:27 PM

Jaz si do ene 10 cm na koleni.

Ko sem si pazduhe depilirala, sem morala to ponavljati na vsakih 3 dni, da je blo vse lepo gladko blink.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users