Jump to content


Photo

Čopiči


  • Please log in to reply
292 replies to this topic

#161 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2012 - 09:19 PM

Ne :D točno tega hočem od E.L.F :lol:
ploščatega imam v bistvu za nanos korektorja.
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#162 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22767 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2012 - 09:26 PM

Aja, ok, samo vprašam. :D
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#163 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2012 - 09:33 PM

Sem pa en čas prakticirala za tekočega. Ampak so se mi poznale lise. :down:
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#164 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 19 March 2012 - 05:29 PM

Meni Essence ful nekvaliteten izgleda.

Neee, ta čopič je ful dober! Ful je mehek, pa pomojem mu tud še ena ščetina ni odpadla pa ga mam že kar nekaj časa. Jaz imam sicer tega:
Posted Image
in mi je res dober. Ga uporabljam za blush (čeprav je kao powder brush, ampak ko sem ga jaz kupila tega za blush še ni bilo zunaj), imam pa še enega od Ecotools, mi je tud dober. Za tekoči puder imam pa MAC 190. Ampak ga praktično ne uporabljam.
Posted Image
  • 0

#165 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6571 posts
  • Gender:Female

Posted 19 March 2012 - 05:37 PM

Tudi jaz imam tega zgornjega od Essence in mi je dober, nobena dlaka mu ni izpadla, mehek je in na sploh kar ok kvaliteta glede na ceno.

Tukaj so trenutno čopiči v akciji, če bo kateri prišlo prav http://www.bbnatura....&search_cat=324
  • 0

#166

  • Guests

Posted 19 March 2012 - 06:30 PM

Js mam dva taka (od Essence) in tud moram pohvalit. Ena dlakca ni izpadla, mehek je, kompakten....super, res. Uporabljam za puder enega...drugega mam za rezervo. Od Ecotools imam tudi kar nekaj čopičev. Vzela sem enkrat set, kjer je bil eden večji (za puder, blush, bronzer), pa neki manjši (korektor, senčke). Potem sem pa vzela še set za oči, ki je fenomenalen. Vsi čopiči pridejo zelo prav, kvalitetni so pa tudi nadpovprečno. Sploh glede na ceno.
Za tekoči puder imam tega "klasičnega" od TBS, ampak ga redko uporabljam. Imam še potovalni set od TBS in rajši s tistim malim (ki je za puder, blush itd. ) nanašam tekoči puder (čeprav še vedno najraje kar s prsti nanesem).
Ne vem na pamet številke, koliko čopičev sem nabrala že. Pa še vedno sem prepričana, da kakšnega "jako nujno potrebujem" . Odvisnost....
Tega linka od Christianne sploh raje ne odprem, hehehe. :)
  • 0

#167 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22767 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2012 - 12:45 AM

Sem danes v DM-u na hitro pogledala ta Essence čopič in res ni tako debel, kot mi je deloval na slikah.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#168

  • Guests

Posted 20 March 2012 - 06:31 PM

Se mi je zdel, da na sliki zgleda, kot da je iz vseh kotov tak "košat", v resnici se pa iz dveh smeri bolj splošči. Če veš, kaj mislim. Sem ti že prej hotela razlagat o tem, sam nisem imela pojma, kako naj razumljivo opišem. Sej mogoče niti sedaj nisem, heheh. (bi pomanjšala, ker je bolj OT, pa mi noče...)
  • 0

#169 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2012 - 03:56 PM

Posted Image

Ravnokar kupila! EcoTools Blush Brush!
Našla sem ga v Intersparu - imeli so samo tega, kar se mi zdi čudno. Stane malo manj kot €8.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#170 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22767 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 10:55 AM

Eco Tools so dobri čopiči? Ne poznam jih. Tudi v Intersparih nisem nikoli dovolj pozorno gledala in jih nisem opazila. Kje točno si ga našla? V Intersarih se namreč nikoli ne ve. :D
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#171 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25486 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 24 May 2012 - 11:02 AM

Jaz sem totalen n00b kar se čopičev tiče - mi lahko katera pojasni, kako je z izvorom ščetin oz. njihovim navajanjem? Konkretno me zanima za krzno.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#172 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 11:03 AM

Ponavadi so iz sintetičnih vlaken.

Nisem vedla, da se EcoTools dobi pri nas. :woot: Jaz sem svojega dobila iz Amerike.
  • 0

#173 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16762 posts
  • Gender:Male

Posted 24 May 2012 - 11:04 AM

Tudi v Tušu jih imajo.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#174 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22767 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 11:16 AM

Jaz sem totalen n00b kar se čopičev tiče - mi lahko katera pojasni, kako je z izvorom ščetin oz. njihovim navajanjem? Konkretno me zanima za krzno.


Jaz vem konkretno samo za E.L.F. studio in mineral čopiče, da so iz sintetičnega materiala - taklona.

Mi zna katera primerjat Eco Tools čopiče z E.L.F. studio? Kako je z mehkobo? Eco tools nasploh spadajo med kvalitetnejše čopiče ali kako?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#175

  • Guests

Posted 24 May 2012 - 11:27 AM

Ja, dokaj kvalitetni so glede na ceno. Če jih primerjam z ELF so Eco Tools mehkejši. Jaz sem svoje vse kupila v Tuš drogeriji.

Čopiči iz sintetičnih vlaken so meni boljši, ker se lažje perejo, manj so občutljivi pa še kremaste zadeve se manj prijemljejo nanje (oz. manj produkta vsrkajo vase).
  • 0

#176 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22767 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 12:19 PM

Aha, hvala. So pa malo dražji od ELFovih, ne? No, ampak saj zaenkrat niti ne potrebujem nobenega. :D
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#177

  • Guests

Posted 24 May 2012 - 12:29 PM

Mislim, da so, ja. Ampak jaz nisem nikoli posameznih kupovala. Imajo dobre komplete. Po 5 komadov jih je noter in stanejo okoli 20 evrov. Meni je tisti komplet za oči res dober. V njem je en čopič, ki mi je dejansko boljši za blendanje v kotičku očesa kot MAC-ov 224. Vsi v tem kompletu so dobri no.

Pa sej lahk slikam zdej :w00t2: (sam nisem še probala kabla vtaknit pa prenašat slik na komp....ker mi sprednji USB vhodi ne delajo....don't ask why....in moram zadaj previdno brskat)


Marmelada....vedno rabiš več čopičev. Nikoli ni dovolj. -_-



Zajbavam se. Js sm usekana na čopiče...don't mind me.
  • 0

#178 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 12:35 PM

Meni je ta od EcoTools fenomenalen!
Pa imam čopiče znamk Clinique, MAC, ELF, Bare Minerals, Essence... tako, da lahko primerjam.
Ful je mehak in nežen! Pa super se nanaša tako blush, kot tudi puder v prahu ali bronzer/highlighter. ^_^

Priporočam! :)

Nisem vedela, da jih imajo tudi v Tušu! :woot:
A imajo komplete tudi?!

Marmelada....vedno rabiš več čopičev. Nikoli ni dovolj. -_-


Podpis. :ninja:
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#179

  • Guests

Posted 24 May 2012 - 12:58 PM

Ja, komplete tudi. Sam je odvisno, kako naletiš. Jaz sem nekoč naletela v Trbovljah, ko so imeli res na izbiro par kompletkov. Še dobro, da je fant vztrajal, da kupim...ker pozneje jih ni bilo več.

Pa totalno se strinjam s tvojo oceno. Res so mehki pa kvalitetni. (za primerjavo imam MAC, TBS, Isadora, ELF, ArtDeco, CoastalScents, Essence...pa še kake druge manj znane)


Sem "pošinla" digitalca. Lahko slikam te komplete (oziroma čopiče, ki so bili v njih, pa torbico), pa ostale čopiče tudi, če katera želi.
  • 0

#180 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22767 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2012 - 12:59 PM

:D No, jaz pa nisem tako mahnjena na čopiče. Vsakič, ko me prime, si rečem, da saj jih imam dovolj za to, kar uporabljam. Nabavila bi enkrat mogoče samo čopč za blusher, ker mi je ta iz standardne ELF linije premalo mehek in ni kvalitetno izdelan. Se lahko skrije pred čopiči iz studio linije. Nagledala sem si ELF čopič za blush iz njihove mineralne linije (tisti z bambusovim ročajem). Bom pa pogledala še tega od Eco Tools in primerjale cene.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users