Jump to content


Photo

Sladoledi


  • Please log in to reply
1812 replies to this topic

#1721 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17991 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 May 2022 - 08:09 AM

What :o


  • 0

#1722 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27078 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 16 May 2022 - 08:21 AM

Mene je zadnjič kap, ko sem videla ceno kepice v Lj. 2 vzameta 2 kepici in je to že 12€, meni je to absurdno.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1723 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16556 posts
  • Gender:Male

Posted 16 May 2022 - 09:34 AM

Kava je ze 2,5 nekje :lol:
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1724 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82886 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 May 2022 - 09:35 AM

Moz je zadnjic za espresso dal 2,5, bela je pa itak cez 3. Mi cisto prevec zagonimo v lokalih, ampak jbg.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1725 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27078 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 16 May 2022 - 09:36 AM

Še dobro, da je ne pijem. :D Komaj čakam, da skočim kaj v Trst na sladoled, upam, da so cene še vedno normalne.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1726 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17991 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 May 2022 - 09:40 AM

 Mi cisto prevec zagonimo v lokalih, ampak jbg.

Nekje moraš, denar je zato, da kroži ;) 


  • 0

#1727 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 16 May 2022 - 10:12 AM

Barbarina, moja mami tudi vedno pravi, da denar mora krožit 😁

Glede Feticha ne vem kako je sedaj, nisem bila že vsaj leto, če ne celo dve tam... Mi je pa včasih bil res dober, sploh mango in veganska čokolada. Cene so pa v nebo tudi pri nas na periferiji 😁 pri Albancih je kepica 1,40€. Tudi pijača je draga. Pa ne samo kava, tudi sokovi, limonada... Cene v lj, ki jih navaja Jina so pa prav grozne.

Kakšen je pa Vigo? Včasih mi je bil sladoled tam všeč.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#1728 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25334 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 16 May 2022 - 10:22 AM

Mi smo letos po dolgem času na hrvaškem šli ven na sladoled. Kako je pa to zanič Ko bi imeli vsaj v supermarketu kak sorbet za kupit, ma nic. Res žalostno vse skupaj.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1729 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82886 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 May 2022 - 10:38 AM

Ja, recimo da pomagamo gostinstvu, da si opomore od C krize. :D Bolj to, da se nekaterim stvarem nocemo odpovedati kljub cenam.
V Vigoju nas pa ne vidijo ze najmanj eno leto, zaradi odnosa in postrezbe. Pa tudi sicer mi sladoled tam ni nic posebnega.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1730 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17991 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 May 2022 - 10:41 AM

Mi smo letos po dolgem času na hrvaškem šli ven na sladoled. Kako je pa to zanič Ko bi imeli vsaj v supermarketu kak sorbet za kupit, ma nic. Res žalostno vse skupaj.

V Baški imajo eni še kar dobrega, 100% malino, mango in jagodo. Ostalo pa tudi bolj bogo, brez okusa in vse istih barv.


  • 0

#1731 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25334 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 16 May 2022 - 10:47 AM

Bova na vezi poleti, da poveš, kje točno to najdemo :D ;)
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1732 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17991 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 May 2022 - 10:59 AM

Zmenjeno. :)


  • 0

#1733 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16556 posts
  • Gender:Male

Posted 16 May 2022 - 11:06 AM

Mi smo tudi imeli sreco s sladoledom na morju, ker je bila tam menda edina hrvaska sladoledarna. Jaz Hrvatov in gostinske ponudbe sploh ne jemljem resno. En sam pleskavica joint in siptarski sladoled.

Nekaj casa smo bili sokirani nad podrazitvami, ampak smo rekli, da pac to moramo sprejeti, ce radi hodimo v Ljubljano na kavo&slatkis.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1734 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82886 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 May 2022 - 11:19 AM

Se Emazing Creations bo zdaj v Lj, Trubarjeva. 25. se odpre.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1735 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16556 posts
  • Gender:Male

Posted 02 June 2022 - 01:15 PM

V Leclercu smo za 2€ kupili njihov mangov sorbet (Eskiss) in je zelo v redu. Brez mleka in 25% je manga (v Movenpicku ga je npr. 9%).
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1736 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82886 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 August 2022 - 06:00 PM

To poletje gremo veckrat na sladoled v lokal Pilea pri Koseskem bajerju (njihov bistro je tudi v Cityparku), dobrega imajo. Sploh pasijonka in mango. Je pa vedno skoraj prazno, za razliko od Lokusa zraven, ki je nabit (sladoled pa tak, da ga zastonj ne bi vzela). V Lokusu so edino torte dobre, samo premajhni kosi za tak denar.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1737 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16556 posts
  • Gender:Male

Posted 27 October 2022 - 03:42 PM

Ne vem kaj mi je bilo, da sem sla v Vigo po dveh letih. Narocila sem pol pol, dobila pa dva popolnoma bela mlecna sladoleda brez nastetih okusov. Za 2,9.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1738 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29010 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 October 2022 - 04:16 PM

Midva jemljeva kepice v Supernovi na Rudniku, B. orgazmira, ker imajo malago, lol. Za kolikor sladoleda jaz pojem, mi je pa tista kepica manga dvakrat na leto v redu. Men se zdi, da je 8 kepic 13,60 €.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#1739 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82886 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 July 2023 - 09:36 PM

https://www.slovensk...da-v-ljubljani/

Meni je pa najboljsi v gelaterii DiMatteo, kepica je 2,8 oz. pol/pol je 3,2. So pa majhne.
Pa pri Zabarju mi je bil od nekdaj dober. Letos se mi zdi, da se je v Lokusu izboljsal.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1740 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82886 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 July 2023 - 01:15 PM

Evo, danes smo bili pri Žabarju, kepica za 2 € je enkrat večja kot pri DiMatteo npr. Letos sem že parkrat dobila tako majhno, da sem mislila, da se norca delajo. Ne samo v Slo.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users