Jump to content


Photo

Obdarovanje


  • Please log in to reply
1769 replies to this topic

#1701 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16477 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 09 November 2023 - 10:23 AM

Po moje se da tudi vrednostni bon za določen znesek dobit, pa si potem sma izbere kaj bi šla ozioma doplača po potrebi. 

Nisem zasledila za kak budget iščete. Sestra je bila ful navdšena na zipline v Bovcu. Ali pa kak SelectBox imajo tudi malo večje stvari. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1702 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 09 November 2023 - 10:49 AM

Bellini, kaj pa da bi ji placali fotoshooting, bi bila za to? Pa ima(te/jo) en trajen spomin s fotkami..

Tole ni slaba ideja, bom malo pobrskala. Je ona za to. Vem, da sta enkrat z mamo šli in imata res lepe črno bele fotografije. Z družino tudi hodi.


  • 0

#1703 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26580 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2023 - 06:53 PM

Sam to nima zveze z boni samimi kot pa nesrečnim izborom vsebine za koriščenje. Mi2 sva v zadnjem letu dobila precej bonov, predvsem za koriščenje trgovin in pa masažo, vse bo prišlo prav. Tudi mi kar podarjamo bone, jasno pa je treba obdarovanca bolje poznati. Se mi zdi pa kar greh, da se bon za 500€ pusti propasti (podariš nekomu ki bi pa z veseljem pokoristil?), drugo je če je vezano na točno določeno ime, ampak običajno ni.


Podpis. : ) Jaz imam tudi rada bone in rada jih podarjam, dosedaj ni še nikomur nič ostalo. : ) S staršema smo npr. kar zmenjeni, da za razne priložnosti dobim splošni bon za Olimje, ker hodim rada tja. Z veseljem izkoristim vsakič znova. : D Je blizu in ne potrebujem posebnih priprav ter organizacije. Po potrebi si pač sama doplačam, če si zaželim dodatnih storitev (masaža, dodatni obrok ipd.).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1704 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45609 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 November 2023 - 07:39 PM

Jaz sem ena tistih, ki prav tako ne mara bonov.
Vcasih sva dobivala bone za kopanje in masaze v slovenskih termah, ki sva jih potem podarila naprej, ker jih preprosto nisva uspela unovciti. Pol so nama jih na sreco nehali podarjat.
Zdaj pa dobivava bone za Europark, ki so sicer ok, ampak sva jih zadnje parkrat porabila za nakup v Sparu, ker si konec dneva vseeno omejen v katerih trgovinah jih lahko porabis.
  • 0

#1705 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23872 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 14 November 2023 - 02:41 PM

Tole mi je dalo dobro idejo za novoletna darila: SET - Bonsai, gojenje 4 vrst rastlin+2 vrsti gratis semen – Gardenshop.si

Le da sem našla na Amazonu za 16 eur in če vzamem 4, je brez poštnine :)


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1706 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26733 posts

Posted 20 November 2023 - 01:47 PM

Na Brodi pisem za copate za S 🤣 ene njihove usnjene ima ze 5let 🤣. Ampak problem je ker ima ful siroko nogo in je podplat pocil. Zdaj jih masiram za izdelavo sirsih 🙈. Ta clovek ima abnormalne mere stopala,pa to so edini copati,ki jih lahko nosi za po stanovanju in da gre z njimi bp kaj podelat v shrambo.
  • 0

#1707 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17188 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2023 - 02:37 PM

Moj prisega pa na copate Jazbec, XD jaz temu pravim fotrovi copati ker jih moj foter kupuje od nekdaj.

M. sem pa kupila tele gate, ki so hit na IG, no v moj zagovor sem imela bone za pokoristit :D
https://tiala.si/izd...ke-boksarice-2/
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1708 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83959 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 November 2023 - 02:43 PM

O, sveta pomagalka, so nagravžne. :lol:

 

Moj mož pa vso obutev zgoni v roku nekaj mesecev, vključno s hišnimi copati (tudi usnjenimi). Kako mu to rata, ne vem.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1709 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17188 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2023 - 02:44 PM

Tud meni je potisk grd, sam mojemu pa sploh ni važn kaj da na rit dokler je udobno.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1710 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15760 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 20 November 2023 - 03:59 PM

Pri nas nihce ne uporablja copat...najbolj nepotreben del garderobe zame (imamo talno gretje).
  • 0
 

#1711 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16762 posts
  • Gender:Male

Posted 20 November 2023 - 04:45 PM

Hja, pri talnen jih res ne rabis. Ce grem pa k nasim ali njegovim, dam pa volnene stumfe gor, tako je mrzlo. Vcasih morava pod tus, ker sva tako premrazena. Pa kurijo, ampak je drugacna toplota in tla so ledena.
Mogoce nam bom kaksne pizame privoscila, ker imamo vedno naluknjane, haha.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1712 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83959 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 November 2023 - 04:54 PM

Jaz pa ne bi bila bosa niti če bi imeli talno, mi ne gre samo za toploto ... Pa O. stalno opozarjava, naj ne hodi po stopnicah v samih nogavicah, je že večkrat odletel. 

Pozimi nosim take copate:

 

516XTz5fiHL._AC_SX500_.jpg

 

Mi pa nikoli ne bo jasno, kako ne morejo naredit normalnih otroških copat pod 20, 25 €. Za svoje ne dam toliko pa jih nosim leta.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1713 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25486 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 November 2023 - 05:52 PM

Res so dragi, ja. Za V. sem letos kupila "thuissokken", kao nogavice za doma. So malo debelejše, jih daš čez svoje, pa stopperje imajo spodaj. Se mi je zdelo idealno zanjo. Jaz sem raje samo v nogavicah, imamo talno gretje in sem pa tja kakšno veliko preprogo, mi je dovolj. Na mrzlih ploščicah je pa seveda drugače.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1714 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 20 November 2023 - 05:56 PM

Vučko nima kaj cenejših? Imam ene njihove usnjene, krasni so, pa že drugo ali tretje leto jih imam. Pa so bili mislim da 25 eur. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1715 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83959 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 November 2023 - 06:03 PM

Vucko so 24, pa tisti zoprn sirok rob imajo, to vem da je O. motilo, ko jih je probal.
Ze od 1. leta nosi copate Alenka. Naslednji bodo pa verjetno lahko tisti solski telovadni, moram preverit.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1716 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16762 posts
  • Gender:Male

Posted 20 November 2023 - 06:15 PM

I. nosi Sparove Sparky (semis), ampak ima pa res ozko stopalo in tudi copati najbrz niso za sirso nogo. Pomojem so okoli 10€.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1717 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26733 posts

Posted 20 November 2023 - 06:55 PM

Jaz sem zdaj za bf Sugi dvoje za 46€ s postnino dobila. Veliko je vseeno.
  • 0

#1718 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83959 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 November 2023 - 07:11 PM

I. nosi Sparove Sparky (semis), ampak ima pa res ozko stopalo in tudi copati najbrz niso za sirso nogo. Pomojem so okoli 10€.


Moram pogledat, semis je zakon za otroske copate. O. ima tudi precej ozko/drobno stopalo, pa komaj 28 st.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1719 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18368 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 21 November 2023 - 10:07 AM

Jina, ene fantovske Geox čevlje imam, nimam kam z njimi, 29 številka, usnjeni, novi, nikoli nošeni, ker so J. preozki. Bi jih imeli mogoče, jih dam zastonj, ker jih bom sicer dala v Humano oz. pač nekam... Ti pošljem slike, če te zanima. 


  • 0

#1720 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45609 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 November 2023 - 10:30 AM

Barbarina, ce jih noben ne vzame, jih decembra z veseljem vzamem jaz.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users