Jump to content


Photo

L'occitane


  • Please log in to reply
1766 replies to this topic

#1681 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82943 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 April 2012 - 09:26 PM

:down:
Da jih ni sram.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1682 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 07 July 2012 - 03:11 PM

Loccitane pa sploh nima več nobene kreme za sončenje ne?
  • 0
Viens, reste ici!

#1683 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 July 2012 - 05:07 PM

To sem se tudi jaz spraševala, mislim, da ne, vsaj jaz nisem opazila nobene linije, pa sem bila pred kratkim
v trgovini. Če bi jo imeli namen imeti, bi zagotovo seveda že bila zunaj in oglaševana.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1684 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 July 2012 - 07:31 PM

Ja, res je. Škoda :).
  • 0
Viens, reste ici!

#1685 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22502 posts
  • Gender:Female

Posted 14 August 2012 - 11:34 AM

Prosim za nasvete. Za osebo ženskega spola bi za darilo kupila kaj v L`occitanu, ampak jaz nisem ravno zelo na tekočem, kateri njihovi izdelki so res dobri, must have. Če se prav spomnim, ful hvalite mandljev oljni gel za tuširanje, Verbena gel za tuširanje, mislim, da je bilo govora tudi o medeni maski za obraz?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1686 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 14 August 2012 - 11:45 AM

Koliko imaš budgeta?
  • 0
Viens, reste ici!

#1687 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22502 posts
  • Gender:Female

Posted 14 August 2012 - 11:50 AM

Ne vem še, s fantom bova skupaj kupila, ampak se še nisva nič zmenila, za koliko. Mogoče več izdelkov, mogoče še kaj drugega in samo en L`occitane izdelek zraven. Tako da kar povejte, kateri izdelki so vam všeč.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1688 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 14 August 2012 - 11:59 AM

Kot si že sama ugotovila, Mandljevo olje za prhanje.

Posted Image

Potem so meni zelo všeč izdelki za lase, torej šamponi, maske. Jaz uporabljam to za suhe in poškodovane lase.

Posted Image

Za razvajanje mi je noro dobra meglica, ki je za pošpricat posteljnino. Samo marsikomu je lahko to neuporabno, sama najbolje poznaš obdarovanko, če je za take štose ali ne. :)

Loccitanov must have pa je karitejeva krema za roke.

Posted Image
  • 0
Viens, reste ici!

#1689 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 14 August 2012 - 12:08 PM

Je že Ana naštela veliko kvalitetnih produktov. Meni je tudi zakon karitejeva krema za telo.

Posted Image

Potem imajo pa oni še balzame za ustnice, ki niso švoh, trda mila (najboljši mi je cimet)...
  • 0

#1690 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22502 posts
  • Gender:Female

Posted 14 August 2012 - 12:28 PM

Hvala. Nekako se najbolj nagibam k gelom za tuširanje, losjonom/kremam/mlekom za telo, kremam za roke, tudi balzamom za ustnice. To je najbolj univerzalno in ne moreš kaj veliko zgrešiti.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1691 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 August 2012 - 01:23 PM

http://www.loccitane...,2,6101,639.htm

http://www.loccitane...,2,6101,621.htm

http://www.loccitane...,6091,90494.htm

http://www.loccitane...,2,6091,560.htm

http://www.loccitane...6091,156223.htm

http://www.loccitane...,2,6093,559.htm

http://www.loccitane...6092,186928.htm

http://www.loccitane...6103,256232.htm

http://www.loccitane...7061,200040.htm

http://www.loccitane.si/sproščajoča-meglica,2,2,1693,800.htm
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1692 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22502 posts
  • Gender:Female

Posted 14 August 2012 - 02:39 PM

Hvala, bom upoštevala predloge. :)
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1693 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29034 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 August 2012 - 04:29 PM

Marmelada, js bi najprej izbrala kolekcijo, npr. mandelj ali citronka ali karite, blabla, potem bi pa od tu izhajala z izdelki, po možnosti komplementarnimi. imajo razne sete/darila tudi na spletni strani že sestavljene - ti mogoče pomagajo pri izbiri. če je budget strogo omejen, v poštev pridejo tut potovalne različice, js osebno bi bla tega full vesela, ker pač rada potujem pa mi prav pridejo te stvari.
ideje: citronkin gel za prhanje in hladilni gel, mandljevo olje za prhanje in koncentrirano mleko ali meglica, ki jo je nalepila Fluffy, kompleti za nego in umivanje rok (tekoče milo in losjon/krema), kopel in mleko za telo, poglej tut mal med znižanimi stvarmi, mogoče uspeš sestavit kak fajn komplet.
js sm nazadnje kupila oni mali cekarček, noter pa so bile potovalne velikosti gela za tuširanje, šampona in angelikina meglica za obraz. šampon in gel sem izbrala po lastni želji.
še zmeri ti ostanejo tut boni.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#1694 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2012 - 02:08 PM

Je že katera sprobala te izdelke? Po moje niso nič posebnega - predvsem kao univerzalni kremi -
za telo, roke IN OBRAZ. Hm.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1695 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82943 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 August 2012 - 03:05 PM

Saj to je čisto novo. Mene mika, pomoje ful diši.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1696 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29034 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 August 2012 - 05:48 PM

med meni smrdi, one druge pa potem niti nisem vohala.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#1697 Fatalna

Fatalna

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2012 - 01:46 PM

Jaz sem zadnjič na hitro pogledala, mleko mi zelo diši! Med me je razočaral (še vedno pogrešam njihovo staro medeno kolekcijo). Embalaža je meni čudovita :)
  • 0

#1698 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29034 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 September 2012 - 11:35 AM

samo še preko spleta bom kupovala, ker je poštnina nad 40€ itak zastonj, full hitro uštimajo stvari (naročila sem v četrtek pozno popoldne, v soboto mi je pa poštar že prinesel paketa) pa darilce se dobi ob vsakem nakupu. zdaj sem zapravila 42€ in sem dobila 15 ml univerzalne kreme Bonne Mere z medom in 100 ml sivkine kopeli in 3 testerje po izbiri, zadnjič v trgovini sem pa dala 89€ pa sem dobila sicer več testerjev (enih 6) in 15 ml češnjeve kreme za roke. se pa seveda lahko zgodi, da česa v spletni trgovini ni na zalogi - zato sem šla zadnjič v trgovino.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#1699 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 September 2012 - 06:07 PM

To je res, jaz vedno preko interneta več dobim kot v trgovini. Če me že vprašajo, če bi imela kak tester,
tistega itak nikoli nimajo, kar bi si želela in potem mi podturijo neke bv za nego las. Saj podobno je z
Melvito - sem preko interneta manj zapravila in dobila bistveno več stvari zraven kot zadnjič v trgovini -
neke tri bv testerje rožne vode.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#1700 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29034 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 October 2012 - 04:11 PM

Fluffy, a si ti mogoče probala/imela Verbena Sorbet Body Ice Gel? js mam piling pa mi je božanski in razmišljam o tem, ali bi žrtvovala 22€ in nabavila še tole .... :hmm:
Posted Image
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users