Jump to content


Photo

Sestavine


  • This topic is locked This topic is locked
1671 replies to this topic

#1621 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 December 2005 - 08:57 AM

QUOTE(rea)
m.f. creme puff-puder v kamnu

talc
titanium dioxide
zink stearate
calcium carbonate
paraffinum liquidum
parfum
sorbitan sesqioleate
lanolin
methylparaben
propylparaben
polysorbate60
BHA
amyl cinnamal
benzyl alcohol
benzyl benzoate
benzyl salicylate
cinnamic alcohol
citronellol
coumarin
eugenol
geraniol
hydroxycitronellol
isoeugenol
linalool
evernia prunastri
+/- CI 77007
CI 77491
CI 77492

Puder v kamnu je z UV zaščito, je precej masten - tako kot vsi pudri v kamnu, verjetno zato, ker izsušujejo kožo, je komedogen, prehitro ima parfum in zna dražiti kožo, če je občutljiva, prehitro ima konzervanse... Srednje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#1622 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 December 2005 - 09:03 AM

QUOTE(Blondi)
Krema proti strijam, Amai
Sestavine: Aqua, Glyceryl Stearate Se, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed oil, Cyclopentasiloxane, Mineral Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Chlorella Vulgaris, Glycerin, Butyrospermum Parkii, Stearic Acid, Siloxanetriol Alginate, Butylene Glycol, Caffeine, Imidazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Tryethanolamine, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Krema kot taka je fajn. Kvalitetna, precej mastna, z veliko kvalitetnimi olji. Je komedogena, kar pa pri koži telesa ni take panike. Super kremica, ki pa proti strijam ne vem, kako bi delovala. Verjetno tako, da kožo nahrani in da so strije manj vidne. KOfein bi naj sicer deloval proti celulitu, ampak vprašanje, koliko je to res. Sicer pa fajn krema. Priporočam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#1623 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 December 2005 - 09:05 AM

QUOTE(Blondi)
Pa še to prosim - skinlights face illuminator lotion, Revlon

Sestavine: Aqua, Cyclomethicone, Isohexadecane, Isocetyl Linleoyl Stearate, Glycerin, Titanium Dioxide, Cetyl Dimethicone Copolyol, Polyglyceryl-4, Isostearate, Pentaerythrityl, Tetraisostearate, Butylene Glycol, Polyglyceryl-3, Diisostearate, Mangesium Sulfate, Methoxypropylgluconamidi, Trihydroxystearin, Tocopherol Acetate, Retinyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate, Lauric Acid, Aluminum Hydroxide, Polyethylene, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Dimethiconol, Boron Nitride, Parfum, Methicone, Ginko Biloba, Panax Ginseng, Camelia Sinensis, Centaurea Cyanus, Vitis Vinifera, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces Copper Ferment, Saccharomyces Manganese Ferment, Saccharomyces Iron Ferment, Saccharomyces Silicon Ferment, Saccharomyces Potassium Ferment, Micronized Topaz, Micronized Rose Quartz, Calcium Carbonate, Conchiolin Powder, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea. [+/- May Contain: Mica, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77007, CI 73360, CI 19140.]

Po začetnih sestavinah sodeč bolj slaba stvar (sicer z UV zaščito), ki pa se kasneje izkaže za zelo AOK in super. Fajn stvar.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#1624 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 December 2005 - 09:06 AM

Takole - za zdaj sem ocenila vse izdelke za nazaj. Ker pa je opaziti, da se prepirate glede pisanja imen izdelkov, sem se odločila, da bom od zdaj naprej ocenjevala samo tiste izdelke, ki imajo dopisano celo ime. Potem do prepiranj ne bo več prihajalo. Upam. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#1625 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 26 December 2005 - 09:26 AM

Sonchika, hvala!

:thumright: dobra odločitev!!
  • 0

#1626 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 26 December 2005 - 09:31 AM

Sonchika, še to prosim!

Puder v stiku, m.f.- Panstick

Sestavine: Mineral Oil, Kaolin, Carnauba, Beeswax, Paraffin, Ozokerite, Fragrance, Propylparaben, Sorbic Acid, Methylparaben, Titanium Dioxide, Iron Oxides.*
  • 0

#1627 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 26 December 2005 - 10:11 AM

Jeeeeeeeeeeeee sonchika :wav:
  • 0

#1628 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 December 2005 - 10:18 AM

QUOTE(Blondi)
Sonchika, še to prosim!

Puder v stiku, m.f.- Panstick

Sestavine: Mineral Oil, Kaolin, Carnauba, Beeswax, Paraffin, Ozokerite, Fragrance, Propylparaben, Sorbic Acid, Methylparaben, Titanium Dioxide, Iron Oxides.*

Spet hudo mastna reč. Tistim z mastno in tudi normalno kožo bi znal mašiti pore. Je pa res, da vsebuje glino, ki vpija maščobo. Precej nasprotujoč si izdelek. smile.gif Če ti paše uporabljaj, če ne, pa ne, ker gre za precej mastno stvar.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#1629 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 December 2005 - 10:21 AM

lala IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#1630 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 26 December 2005 - 10:24 AM

Kupit sem ga misla..Ampak glede na moje stanje kože - mozoljčki, ga raje ne bom.Je pa namenjen vsem tipom kože!
Že dolgom pa iščem en tak puder, tak v stiku, nekaj takega kot uporabljajo večinoma profesionalni vižazisti.A ve katera za kaj takega mogoče?
  • 0

#1631 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 December 2005 - 10:26 AM

Kaj pa ta?

MaxFactor PanStick:

Mineral Oil, Kaolin, Carnauba, Beeswax, Paraffin, Ozokerite, Fragrance, Propylparaben, Sorbic Acid, Methylparaben, Titanium Dioxide, Iron Oxides.
  • 0
Viens, reste ici!

#1632 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 26 December 2005 - 10:28 AM

QUOTE(¤PunChkA¤)
lala IPB Image


:laughing6: biggrin.gif

Punchka, tega sem pravkar dala ocenit! biggrin.gif Beri bolj pozorno, prosim rolleyes.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#1633 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 December 2005 - 10:29 AM

Sori. oops.gif Samo pomagat sem htela. oops.gif . Ne berem ocenjenih izdelkov ker me ne zanimajo biggrin.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#1634 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 26 December 2005 - 10:32 AM

QUOTE(¤PunChkA¤)
lala IPB Image


Hahahaha faca biggrin.gif zdaj se pa grem mulit do večera biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#1635 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 26 December 2005 - 10:33 AM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Ne berem ocenjenih izdelkov ker me ne zanimajo biggrin.gif .



biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#1636 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 December 2005 - 10:33 AM

Ok, jih bom v prihodnje. wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#1637 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 December 2005 - 10:53 AM

QUOTE(Blondi)
Kupit sem ga misla..Ampak glede na moje stanje kože - mozoljčki, ga raje ne bom.Je pa namenjen vsem tipom kože!
Že dolgom pa iščem en tak puder, tak v stiku, nekaj takega kot uporabljajo večinoma profesionalni vižazisti.A ve katera za kaj takega mogoče?

Zakaj ga pa hočeš v stiku? Tekoči so precej boljši, ker tisti v stiku so polni maščob - da držijo obliko.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#1638 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 26 December 2005 - 11:07 AM

blink.gif To pa nisem vedla!Parkrat sem bla namzana s takim v stiku, za slikanja in je nenormalno prekriven.Všeč mi je blo.Je pa res, da je bil namenjen profesionalni rabi.Torej taki v stiku vsi mašijo pore? ermm.gif
  • 0

#1639 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 December 2005 - 11:08 AM

Ne, to ni nujno. Je pa res, da so vsi polni maščob in primerni kvečjemu za suho kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#1640 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 26 December 2005 - 01:24 PM

Blondi, jst uporablam ta MF Panstick sicer sam za korektor za prekrivanje mazolckov in sm ful ful zadovolna, se z nobenim korektorjem nism bla tok, ker ful dobr prekrije, in men to čist nč mazolčkov ne dela, še posuši mi jih.-ful čudn k je sonchika rekla da je ful mastn!?no sicer je pa to res ful odvisn, enim sede enim ne.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users