Jump to content


Photo

voskanje!?


  • Please log in to reply
180 replies to this topic

#141 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 03 August 2006 - 07:09 PM

Ampak se ti vseeno kaj vraščajo ali ne?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#142 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 03 August 2006 - 09:03 PM

vraščajo? zakaj bi pa se... mislim sej efekt depilacije je isti s trakovi ali s toplim voskom. Zdej če se ti pri enem načinu vraščajo se ti bojo tud pri drugem... men se ne... to je itak od dlak odvisno, če so trde, se rade vraščajo (verjetno je to)
  • 0
Posted Image

#143 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 04 August 2006 - 01:04 PM

no men je ta veet čist zanč..js sm si pol spet depilerala ubistvu mi je ena frendica in me je poleg tega da me je ful bulel mi sploh ni useh dlak spull..pa še kr nekje se mi je koža odluščla stran in zdej prou grdo zgleda..tko da js bom uporablala depilator. je še najbolš mal na začetku buli pol se pa navadš wink.gif
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#144 egika

egika

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts
  • Location:maribor
  • Interests:vse

Posted 20 August 2006 - 05:16 PM

QUOTE(Coco*)
Um .. ja no, preden sem kupla depilator, sem tudi jaz to prakticirala
Je blo neki packarije, ampak je vsaj dlake spullo in je biu 2 teddna mir
Ni me neki bolelo .. Sem si iz sladkorja in citronke nardila neko zmes in voskala


jaz bi sam vprašala za postopek kak se to naredi, ker me res zanima.sem že čula za to, samo mi nikoli niso hoteli povedat postopka kot da je to ne vem kaka skrivnost-se grebejo biggrin.gif
drugač pa ja jaz sem tui uporabila že vosek in je bilo prav fajn, sam je drago pa sem rajši denar vložla v depilator wink.gif
  • 0
Like the painting of a sorrow
a face without a heart (Hamlet)
Shtypjen e zemres do ta perfundoj,
sepse kurr me ty nuk do t'jetoj...

#145 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 August 2006 - 10:33 AM

lepo prosim, da mi kakšna vestna in vešča uporabnica veet trakov z voskom svetuje, katerega uporabit. sem sicer včeraj že nekaj firbcala, pa sem si zapomnila samo to, da jih majo 3 različne vrste: za suho, normalno in občutljivo kožo, na enem je narisana papaja. biggrin.gif ali katera ve, kako in po čem se razlikujejo?

sva se namreč z dečkom menila, da bi kocine na mojih nogah probala ukrotit z voskom - jaz bom samo ležala, on bo pa dirty work naredu, glede na to, da je tega vajen iz prejšnjega razmerja (se je vsaj nečesa pametnega naučil biggrin.gif ).

dilema, ti si v eni temi pisala, da si z nekimi veet trakovi strašno zadovoljna - a lahko prosim še sem napišeš, kateri so to. hvala! IPB Image IPB Image

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#146 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 29 August 2006 - 12:09 PM

Egi, veš da ne vem.

Sem to samo parkrat uporabla.
Vedno mi je delala teta, ki je expert v tem .. Moraš bit ful mojster za to nardit wink.gif
Vsakič ko je pršla, sem jo mučla s tem. Boga biggrin.gif

Ko pa sem si enkrat sama nardila, je bla zmes neka čudna.
Dlake je sicer populila, ampak so po 3 dneh pokukale ven biggrin.gif
Tko da ti reeeeees ne morem pomagat.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#147 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 September 2006 - 06:58 PM

premierno povoskana, ampak nisem niti pol tok navdušena kot moj fant, ki je krvavi pot točil, ko me je voskal. biggrin.gif bolelo me je mogče pri prvih dveh potegih, potem sem si pa pred vsakim zatisnila ušesa in je pomagal. biggrin.gif sem se kar hitro navadla na bolečino, tko, da to ni nič strašnega. vosek mi je segreval sproti s fenom, čist drugače sem si te trakove predstavljala in moram rečt, da sem izredno pozitivno presenečena. kupila sem strep trakove. še posebej sem nad robčkom navdušena, ker pospravi dol ves vosek in neguje kožo, ker je tko fajn masten. z nobeno kremo se mi ni blo potrebno mazatpa mam še zdej (kake 4 ure kasneje) prekrasno mehko kožo. imam manj reakcije kot pri britju: nič ureznin, samo malo pikic se mi pozna, nič ne boli ali kaj takega. dlake, ki niso šle z voskom (očitno prekratke) mi je pa s pinceto ven popipal. da se mu ljubi to delat, svaka čast! biggrin.gif absolutno bom to še kdaj sprakticirala.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#148 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 19 October 2006 - 06:55 PM

Naslednji teden rabim iit na voskanje in bi prosila, če mi lahko priporočite kakšen kozmetičen salon v Ljubljani (po možnosti v centru ali za Bežigradom) kjer to dobro opravijo. Lahko mi pišete na zs, da ne bo kdo rekel, da delamo reklamo.
  • 0

#149 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 November 2006 - 11:16 AM

Klinac! Zgleda ena tistih, ki nimajo sreče z voskom.
Kupila sem Strep trakove in jih hotla probat po vašem preverjenem receptu s fenom. Na desni pajski je bila operacija tam nekje 85% uspešna (torej mi je ostalo nekje 15% celotne populacije dlak), na levi pa mi je uspelo ustvarit pravo voskasto packarijo - vosek sem preveč segrela in se mi je ves zalimal gor! Niti s tistimi kvazi balzam robčki ni šlo dol, ne na eni ne na drugi pajski.
Profesionalno sem stvar preložila "nižje", kjer je spet nastala gromozanska packarija. rolleyes.gif Vosek sem komaj spravila dol z oljem in tušem, kucine pa iz čiste frustracije zabrila.
Sicer bom zopet poskusila jutri (na ponesrečeni levi pajski), ako me ne bo v nasprotno prepričala potplutba, ki sem jo fasala tekom divjega puljenja.
Bedno res.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#150 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 01 November 2006 - 12:17 PM

očitno nekatere "neznamo" blink.gif ravnat z njimi ...majkomi bom šla dele po trakove (jih mam še od pred treh mescih v omar , k so se mi prov zamerl tkrt ) in probala povoskat levo nogo, k se mi jo učer ni lubil zdepilirat smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#151 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 01 November 2006 - 08:34 PM

Jaz sem se tudi parkrat sama mučla, s temi trakovi, pa sama sem vosek grela, mi ni nikoli ratalo. Grem rajši h kozmetičarki, da mi naredi, je en dva tri vsega konec. Čeprav sem bila prvič ful razočarana, sem na neko brezvezno naletela, so mi ful kapilare na nogah popokale, una pa ko je vidla mi je še kar mazala vosek gor in vlekla mad.gif .
  • 0

#152 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 07 November 2006 - 06:37 PM

ojej, jst sm si pa tud mislna povoskat noge pa me je kr mau strah ratal glede na to d mate po večini slabe izkušnje z voskom... cry.gif ah ja no...enkat mora bit prvič ermm.gif

  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#153 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 07 November 2006 - 06:59 PM

veet trakovi s hladnim voskom so za en drek. ostajam pri stiskanju ušes in segretem strep vosku. in pri tem, da mi trakove fant namešča in puli dol s kože. surrender.gif angel1.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#154 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 07 November 2006 - 08:39 PM

Jaz tud prisegam na segret strep vosek s trakovi..... (Tanjči wink.gif ) Je pa res, da si sama seb prekolnem vse sorodnike do 7 kolena nazaj....kaj bo šele zdaj k bom s tem poskusla tud na bolj delikatnih mestih hmm.gif blink.gif
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!

#155 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 07 November 2006 - 09:20 PM

jz sm pa tko veselaaa biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

šla sm si z veet trakovi najprej mal razrečt kocine na podpajskah, potlej pa z depilatorjem prvič !! bolel je svonjsko, pa mal e šlo krvi, ampak se je noro splačal thumbup.gif , koža je k dojenčkova ritka, s tem da je vlikk mn razdražena k po britju pa še dl časa bo mer smile.gif
jupiii, zdej bom skoz tko delala jow jow biggrin.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#156 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13778 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2006 - 11:03 PM

Bravo! Men ni ratal, sem probala z depilatorjem in je res svinjsko bolelo, pa sem probavala še parkrat isti dan v prepričanju da sem ziher pretiravala stem kok me boli. Pa nisem! in se še kar lepo naprej brijem....
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#157 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 08 November 2006 - 06:40 AM

jz sm si pa zadala da to nardim, in sm bla kr hitra pol, pa skoz sm dihala k da bom lihkar rodila laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#158 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 12 November 2006 - 01:42 PM

Joooooooj, jaz sm se pa povoskala na nulo...spodi!!! Kok je to bolelo!!! po moje se lahko čist primerja s porodnimi bolečinami biggrin.gif Ratal mi je neki na 3/4 bolel je pa tko, da se na koncu niti pobrit nisem mogla do konca! Bravo vsem k to delajo z depilatorjem.....voskanje boli k p***** Aja...še dva dni pol sm bla otečena pa nisem se smela dotaknt področja...sm vsa nalubricirana hodla naokol laugh.gif Zdej se je zadeva umirila....in mislim, da bom naslednjič nardila isto!!! Full je gladko zdej vseeeeee!!!!
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!

#159 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 12 November 2006 - 02:04 PM

po neki dnevih depilacija po podpajskah je tko super use, gladkost je taka ko prvi dan pri britju s tem da se je dele koža že čist lepo umirila, rezultat pa še kr traja in traja .. thumbup.gif


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#160 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 26 November 2006 - 08:05 PM

lepo da enim uspeva, ker me ne cry.gif kupila sem od veeta trakove (sensitive) in je blo za en drek. odstranlo mi ni skorej nč dlak, bolelo je pa ko hudič cry.gif
sm se odločila, da se grem rajši povoskat h kozmetičarki, ki bo nardila hitrejš pa bolš smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users