Jump to content


Photo

Pomagajmo!


  • Please log in to reply
191 replies to this topic

#141 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 08 March 2013 - 08:15 AM

Cigoti so sam za na grmado, ker čist nič drugega kot same pizdarije nimamo od njih. oziroma (da ne bom tolk nastrojena proti njim) treba jih je prislit v to, da za njih veljajo enaka pravila kot za vse ostale v Slo, kaka etična manjšina neki!!! Če jim pa ni kej prav nej pa gredo kam drugam, ne pa, da Občine plačujejo za njihove froce, dobivajo zastonj staanovanja, živali maltretirajo izd.. A ta prfuknjen sistem v SLo jih pa za to še nagrajuje. Ne razumem js tega, res ne!


  • 0

#142 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 04 April 2013 - 07:13 AM

http://www.facebook....&type=1

 

 

NUJNO!!!


  • 0

#143 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 04 April 2013 - 07:19 AM

http://www.facebook....&type=1

 

http://www.facebook....&type=1

 

http://www.facebook....&type=1


  • 0

#144 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 11 April 2013 - 01:48 PM

548465_2936020415079_863621105_n.jpg

 

Don nujno išče dom! 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#145 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2013 - 10:39 PM

NUJNO!! --> http://www.bolha.com...1287069686.html


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#146 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2013 - 11:02 PM

Zaradi prihoda novega kužka in ker ima poškodovano tačko ga bodo zavrgli kot staro igračo? :cry: :cry:


  • 0

#147 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 12 May 2013 - 07:15 AM

Pa dobro no, kdaj bo ljudem postalo jasno, da pes ni predmet, in da ga preprosto ne moreš dati stran, ko kupiš nekaj novega.

 

Grozni, grozni ljudje brez duše, kjer imajo srce????? Nimam lepih besed za take nizkotneže?? In še če ne najdejo novega lastnika,

ga bodo PRIMORANI uspavati??? Oh ...


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#148 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10796 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 May 2013 - 08:19 AM

Mislim, da je to samo bolana šala... sem brala na enem drugem forumu, da sploh ni cifre zraven in da so jih že prijavili...

Upam, da je to res.


  • 0

#149 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 12 May 2013 - 08:33 AM

Šala? Nekateri imajo potemtakem res neokusen smisel za humor ... ne vem komu je to smešno.

 

No, kljub vsemu, raje da je šala, kot da je res. :)


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#150 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10796 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 May 2013 - 08:40 AM

Ja seveda, to je potem druga štorija za debatirat... bom še malo spremljala naprej.


  • 0

#151 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 26 May 2013 - 06:13 PM

 Lepo vas prosim, bodite tako dobri in najdite po hiši, stanovanju kako zdravilo s pretečenim rokom, povoj, mogoče celo rabite zamenjati prvo pomoč v avtu, imate odveč kako posodico, odejo, itd.. Prosim pomagajte štirinožnim kosmatincem in s tem naredite nekaj dobrega, naredite nekaj humanega za druge, za sebe, svojo dušo..

 

 

Se opravičujem, ker sem pozabila napisati, akcija še poteka, zbirališča so pa v trgovinah ZOOTIC po vsej SLO!!!


Hvala!!!

 

964402558190444231119181.jpg


  • 1

#152 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 26 May 2013 - 06:17 PM

Pa še to punce, 8 junija se pred trgovskim centrom na Viču zbira star papir za kastracijo in steralizacijo prostoživečih mačk v SLO. Prosim, da pomagate zbirat papir:)


  • 0

#153 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 26 May 2013 - 08:52 PM

Nočem težit, ampak res srčno upam, da se boste kaj odzvale na akcije in pripomogle k lepšemu življenju štirinožnih kosmatincev:)

BTW a katera od vas slučajno deluje v okviru kakega društva, če ja naj mi prosim javi:)


  • 0

#154 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 June 2013 - 09:52 AM

971842_464391363643591_116926517_n.jpg


  • 1

#155 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13824 posts
  • Gender:Female

Posted 06 June 2013 - 07:24 PM

http://www.bolha.com...clct=1370542653

 

Attached File  IMG_2202.JPG   66.67KB   30 downloads

 

Pisala sem že o tej muciki. Našla sem jo med tekom in je zaenkrat na varnem pri kmetu. Rada bi ji našla dober dom. Če bi jo lahko kateri od vas vzel ali poznate koga, ki bi imel izredno prijazno muciko, ki se izjemno rada crklja in skozi prede, naj mi javi.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#156 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 06 June 2013 - 07:32 PM

Omg jst bi jo takoj mela! :cry: Mami mi verjetno odbije glavo. OMG KAKŠEN CUKER!


  • 0

After all this time?

Always.


#157 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 June 2013 - 07:51 PM

Kak je lepa! :wub: Mislim, da bo hitro našla svojega "cimra" in ne dvomim, da boš poskrbela, da bo prišla v dober dom.


  • 0

#158 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13824 posts
  • Gender:Female

Posted 06 June 2013 - 08:52 PM

Je že našla dom! Ljudje so se zagrebli, dobesedno!


  • 1

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#159 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 07 June 2013 - 09:44 PM

Za take mucke se vedno zagrebejo za črne mucke, tigrčke ali tako kot bi nekateri rekli, da niso nič posebnega pa ne :( V glavnem ful dobro si tole izpeljala. Super, da je mucka našla dom:)

 

tole želim še enkrat objavit:

Jutri se pred Center Spar Vič zbira star papir za kastracijo itd. prostoživečih mačk. Pomagajte, če lahko:)


  • 0

#160 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 18 July 2013 - 12:41 PM

Muc Max.

 

O njem sem že pisala, da se je pritepel pred časom k nam. Preko MH smo ga čipirali, kastrirali, testirali in cepili nato pa je bil vrnjen v okolje. Pri meni notri ni želel ostati, če sem ga spustila ven, se pa ni pustil ujeti, da bi bil vsaj ponoči v hiši. Ves ta čas (od lanskega leta) se je hranil občasno pri nas, večinoma pa pri sosedih, redno pa sem ga jaz oskrbovala z ampulami itd tako, da lahko rečem, da je negovan muc. Tehta dobrih 4, 80 kg, je pa zelo samosvoj, mislim da se boji kužkov. Našega Diega ima zelo rad, ostalih mačk pa niti ne, ker renčijo vanj in se jih boji. Zato mislim, da tudi ni želel biti pri meni v hiši. pred dobrim tednom dni pa se je zgodilo ravno to česar sem se bala, povozil ga je avto. Moji preljubi sosedi sta isti dan videli kako je z njim pa nobene ni bila toliko, da bi prišla do nas, da bi mi ukrepali. Jaz žal nisem nič vedela, do naslednjega dne, ko sta me v službo klicala mami in ati ter mi povedala kaj se je zgodilo in da je soseda prišla prosit, če si lahko izposodi boks, da bo Maxa peljala k veterinarju, takoj ko se VRNE OD FRIZERJA! V glavnem muc je šel isti hip do veterinarja, peljal ga je pa moj ati.

Po vseh pregledih, slikanju sem se jaz odločila, da ne glede na to, da ni moj plačam stroške za njegovo zdravljenje. Zato vas lepo prosim, če mi pomagate najti primeren dom zanj. primeren pomeni to, da bo imel na razplogao mačje stranišče, prostor za spanje, kvalitetno hrano, po potrebi oskrbo veterinarja in da bo lahko bil tako v hiši (stanovanju) kot tudi zunja, vendar zunaj. Na žalost pri meni po vsej verjetnosti ne bo maral ostati ravno zaradi tega ker želi biti tudi zunaj, mi pa smo preblizu ceste. zato se išče nov lastnik, ki bi mu omogočil življenje pod naštetimi pogoji, s tem, da ne živi blizu ceste.

 

In še slike prelepega Maxa

pred poškodbo

 

sam2102.jpg

 

sedanje :(

 

sam2186.jpgsam2187.jpgsam2190.jpgsam2192.jpgsam2191.jpg

 

 Da ne bo kake pomote, jaz ga ne bi dala stran. Po pravici povedano si želim, da bi lahko ostal pri meni, samo se pa bojim, da ko bo okrevanje končano, da ne bo hotel ostati več v hiši. trenutno nima sploh izbire in tudi zaradi vseh protibolečinskih zdravil je preveč zakomiran, da bi težil za ven itd.

 

Da vam opišem še poškodbo. kot sem rekla je čezenj zapeljal avto, ker je imel glavo stegnjenice ven zbito iz medenice, vse raztrgano oz zdrobljeno. Tako, da so mu z operacijo to odstranili, vse mišice zašili in postavili nogco v prvotni položaj. baje, da potem delo naredi samo od sebe kot neko umetno ne vem kaj, v glavnem se tako zaraste, da muc lahko normalno hodi, brez posledic. Se opravičujem za ta čuden opis, ampak ne  poznam točnih izrazov.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users