Jump to content


Photo

kodri???


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#141 JusTice

JusTice

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 28 November 2007 - 04:52 PM

Js mam tut eno uprašanje glede kodrov pa tega. Lase mam ravne ko deska, že ceu lajf. Ampak to tok ravne, da so me use sošolke skos sprašvale če si jih likam, in zdej po 20 letih sm že mal naveličana ravnih, pa sm razmišlala da bi si dala narest tako lahko trajno al pa kej takega. Ker vem da so trajne bol tak tak, pa da naj bi uničle lase, me zanima če je kaj takega za narest pr frizerju da bi ti to kodranje malo dle obstalo? Al bi bla trajna tut uredu? Ker sama pa nism glih ravn ekspert da bi to počela usak dan s kodralnikom :S Mela bi pa nek takiga kot je slikca spodi, lase mam pa kr 1dm čez rame. Mi lahko kdo kaj svetuje? Pa a to ti pol dost se skrajšajo lasje če ti jih nakodrajo?

Hvala in Lp,
Suzana

Attached Files


  • 0

#142 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 28 November 2007 - 05:55 PM

em, mislim da je nekje v tej temi ena napisala, da je ena njena kolegica si šla nardit take kodre za več časa. Tko jih maš pol za dlje časa in se ni treba mučit s kodranjem.
Drugače če maš tko zelo ravne, mogoče pomaga samo kak kodralnik, druge bolj ˝soft˝ stvari ne in še to do naslednjega pranja.
Na tvojem mestu bi se pozanimala za kak res dober salon, ki dela take kodre. smile.gif
  • 0

#143 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 15 January 2008 - 08:55 AM

HeJ!

Men je ful dobre kodre naredila pena od Schwarzkopfa - Got2be Curled-up

Mam naravno mal valovite, če si jih posušim na zraku. Ko pa sem si dala tole gor pa sm bla k da bi mela trajno, res laugh.gif laugh.gif Sam mene je mal motil da so lasje mal trdi po njej če je daš dost gor...

IPB Image

Drugač pa za trajne kodre delat - men jih je frizerka ful odsvetovala, ker baje da uniči lase. Sploh pa če si lase že barvaš. In tudi če delaš trajno na mal uničene lase ti ne bo ful lepo stala, ker ne bodo vsi lasje lepo v kodrih... Tko ona pravi...mord pa se ji ni dalo delat trajne pa me je zeznila, hehe laugh.gif laugh.gif
  • 0
Why so serious?

#144 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 16 January 2008 - 07:07 PM

js sm včasih mela skor čist ravne lase pa sm si jih potem enkrat postrigla (deveti razred) pa sem mela v prvem letniku res proz čist svedrčke... zdej se mi pa zdi da so se mi začel neki ravnat... pa čudn zgleda. a bi ta pena kej pomagala tko da bi definirala pa tko lepše nardila?
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#145 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 16 January 2008 - 07:41 PM

Ej men je ful dobro čupo naredila...zdej sm iskala če mam kako fotko da bi ti gor prlepla, pa nism nč našla oops.gif

Js sm si jo dala na mokre lase, potem pa sem pustila da se na zraku posušijo, da niso bli razmršeni...Men je blo ful v redu. Tko da po moje ti bo držalo thumbup.gif
  • 0
Why so serious?

#146 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2008 - 08:34 PM

jaz imam pa daleč najboljše lase, če si ne dajem nič pen, sprejev in ostalega gor. Tako da mi večina teh izdelkov kar lepo v omari počiva in sploh ne vem zakaj sem jih kupila in the first place ermm.gif
  • 0

#147 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 January 2008 - 08:41 PM

Jaz pa nardim tako : Laske umijem, jih popolnoma posušim in vse skupaj zvijem v eno veliko rolo. Iz te role nardim figo, ki jo pritrdim z lasnicami. S tem spim zjutraj pa se zbudim in razpustim. Imam svedre. smile.gif smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#148 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 16 January 2008 - 09:29 PM

Jaz tudi tako delam biggrin.gif samo da narrdim več majhnih figic, amapk so moji lasje predolgi in mi to drži največ 3 urce potem je pa vse skupaj kot eno gnezdo in izgleda obupno ermm.gif
  • 0
We must let go to live on.

#149 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 17 January 2008 - 08:06 PM

sej js ubistvu mam kodrčke no zmeri manj jih je :/ sam me motjo tisti lasje ki stran štrlijo... pa tko kakšni so velki kakšni mejni... kje jih pa skor ni ... pa bi zato ubistvu probala biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#150 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 17 January 2008 - 08:38 PM

Jaz bi eno peno, ki bi kodre definirala, ne pa zmastila lasišča in strdila las. Da bi bile še vedno približno take, kot če si ne dam nič gor po umivanju (mehki), le da bi bili kodri bolj ločeni oz. ločeni dlje od enega dneva. Je ta zgoraj pravi naslov ? smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#151 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 17 January 2008 - 10:02 PM

evo jaz bi isto kot mladoletna biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#152 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 18 January 2008 - 11:30 AM

tud jz. men gre ful na živce da vse pene pa kreme za definiranje kodrov, naredijo tok trde lase. mam rajš šavje na glavi kukr pa trde lase
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#153 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 18 January 2008 - 08:48 PM

Jaz si zaradi dotičnega razloga na lase do sedaj nisem dajala kaj veliko pen. Če pa bi obstajal kakšen produkt, ki tega ne bi naredil, a svojo prvotno nalogo še vseeno opravil, pa bi to pogosto prakticirala. smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#154 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 18 January 2008 - 11:56 PM

Tko, js sm se posvetovala s kolgico frizerko kako je s Tigijevo kremo za kodre in je rekla da je mega, da ne naredi trdih las in da pridejo vn ful lepi kodri. Rezultat posveta je nova pridobitev na moji polički, ki pa žal še čaka na preizkušnjo wink.gif cool.gif
  • 0
Why so serious?

#155 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14841 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 January 2008 - 11:59 PM

Tigi Curls Rock? Modra embalaža?

Ni trdih laskov? Riiiight. biggrin.gif Men jih je nardilo. Pa take grde, cheap fake kodre. Ne uporabljam ever since. huh.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#156 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 19 January 2008 - 12:35 AM

Ma maš več izdelkov od Tigija Curls Rock, ki so v modri embalaži - ta krema je Amplifier...Drugač pa je še nism probala, tko da ne vem...Mogoč jo probam ju3, pa povem kako je stanje, hehe biggrin.gif
  • 0
Why so serious?

#157 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3545 posts
  • Gender:Male

Posted 19 January 2008 - 08:39 AM

QUOTE(Ana @ 16. 1. 2008 - 20:41) View Post

Jaz pa nardim tako : Laske umijem, jih popolnoma posušim in vse skupaj zvijem v eno veliko rolo. Iz te role nardim figo, ki jo pritrdim z lasnicami. S tem spim zjutraj pa se zbudim in razpustim. Imam svedre. smile.gif smile.gif



Kak pa lahko s to figo spiš? To jo bolj visoko nardiš? Ker jaz spim na hrbtu pa to nebi blo nekak izvedljivo. Drugače pa jaz zadnje čase prakticiram kitke, ko grem spat. Ene 4 po celi glavi in ko se zbudim imam tak rahlo valovite in volumnaste.
  • 0

#158 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 19 January 2008 - 10:10 AM

jaz sem si kodre vedno delala tako da sem oprala lase, posušila, pustila rahlo vlažne, jih razdelila na več pramenov, potem pa vzela robčke in zvila las v te robčke ,zavezala, šla spat, pa so bli zjutraj full kodrasti

zdaj pa jih rahlo kodram oziroma delam volumen z likalnikom
  • 0

#159 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 19 January 2008 - 11:04 AM

Tole z robčki bi pa jaz tudi probala sam nevem koliko časa bi mi držalo.

TiTa, ali imaš ti naravno lase ravne ali že valovite, me zanima koliko časa so ti potem ostali lasje kodrasti smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#160 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 19 January 2008 - 11:39 AM

QUOTE(Cvetka* @ 18. 1. 2008 - 23:59) View Post

Tigi Curls Rock? Modra embalaža?

Ni trdih laskov? Riiiight. biggrin.gif Men jih je nardilo. Pa take grde, cheap fake kodre. Ne uporabljam ever since. huh.gif


To je meni dal gor enkrat frizer. Potem mi je lase sušil z glavo navzdol in prišla sem ven afro belka cry.gif .. z ne preveč mehkimi lasmi cry.gif

Mogoče bi bilo drugače, če bi si dala sama tega bolj malo gor in potem pustila naravno sušiti brez prijemanja (tako, kot to delam običajno). hmm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users