Jump to content


Photo

Obstaja možnost, da sem noseča?


  • Please log in to reply
180 replies to this topic

#141 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 03 June 2008 - 11:23 AM

Mene je ful strah nosečnosti, zato vsaj parkrat na leto opravim test - strah me je zarad tega, ker menstro lahko nekatere še vedno imajo. In vedno je bil negativen.
  • 0

#142 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 03 June 2008 - 05:23 PM

Crna, hvala za tvojo radodarnost, kar obdrži vložke.

danes sem si kupila drug test, tisti, o katerem govorita Dragica in Eli. Baby Check mini. 2 listka al kaj sta not pa samo 2,32€. Je pa res treba vzet jutranje lulanje (kar pri Clearblueju ni nujno). Tako da bo to jutri počakalo.

Danes se mi je za kratek čas nekaj rjavega pocedilo ven, zdaj pa nič ni. Ja, to, kar je apisala Reddish A., da imaš lahko še vedno menstruacijo pa si noseča, to je res ...Ampak za zdaj ne poznam še nobene, ki je kaj ztakega doživela.

Dragica, si bila mogoče v stresnem obdobju, ko ti je zamujala?
Moj fant pravi, da sem se kar pripravila, da sem noseča in mi zato zamuja. rolleyes.gif
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#143 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15476 posts
  • Gender:Female

Posted 03 June 2008 - 08:31 PM



Ne, niti nisem bila v stresnem obdobju. Pa ful je blo čudn, kr sploh nikol nism mela težav.

Mam lih tule listek, ko si pišem kdaj mam, lej, kok mi je zamujala, mela sem:

23. januar

1. marec

15. april

pa 15. maj (to je blo ok)

zdej pa čakam kok bo naprej.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#144 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 04 June 2008 - 07:03 PM

Dragica, samo to je pa res zamujanje. Ampak važno je, da je vse v redu, da to ne pomeni kakega problema.

(Aja, false alarm. Ne bom še mamica.)
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#145 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15476 posts
  • Gender:Female

Posted 04 June 2008 - 07:11 PM



No, sej še mava čas. Jst tut kako leto še ne mislim bit noseča, pol pa bi počas. Tako vsaj planiram, ampak nikol ne veš.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#146 Guest_fishie_*

Guest_fishie_*
  • Guests

Posted 07 October 2008 - 09:39 PM

Pozdravljene!

Imam eno vprašanje.
V soboto zvečer sem imela spolni odnos, naslednji dan pa sem namesto ob sedmih zjutraj kontracepcijsko tableto vzela ob sedmih zvečer. Sem na začetku ploščice s tabletami (se pravi v prvem tednu jemanja).
Zatem spolnih odnosov več nisem imela. Me pa zanima, če je možno, da sem zaradi 12-urne zamude noseča??


Hvala za odgovor!
LP, fishie
  • 0

#147 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 October 2008 - 10:36 PM



Če mu je prišlo vate, bi jaz rahlo zapaničarila ... če pa mu ni, pa ni sile.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#148 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12107 posts
  • Gender:Female

Posted 07 October 2008 - 11:40 PM

Po mojem v nobenem primeru ne bi smelo bit kej hudega.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#149 Guest_fishie_*

Guest_fishie_*
  • Guests

Posted 08 October 2008 - 04:46 AM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 7. 10. 2008 - 23:36) View Post

Če mu je prišlo vate, bi jaz rahlo zapaničarila ... če pa mu ni, pa ni sile.



Je mu.... saj zato pa pišem, ker nimam pojma kakšne so možnosti za zanositev...

aja, in še to: včeraj mi je bilo slabo, bolela me je glava in bila sem totalno utrujena. Zdaj pa ne vem ali je to še maček od nedelje (je pač čas trgatev laugh.gif ) ali je to posledica manj kot štirih ur spanja iz ponedeljka na včeraj...

Ali se znaki nosečnosti lahko začnejo pojavljati tako hitro po zanositvi? ermm.gif ermm.gif ermm.gif
  • 0

#150 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 08 October 2008 - 06:12 AM

Zaščitena si tudi v tistem tednu, ko ne jemlješ tabletk. Jaz ne bi nič paničarila in sem skoraj 99%, da nisi noseča. Znaki nosečnosti pa se ne pokažejo tako hitro in bi tvoje težave pripisala mačku in nespečnosti. Če še vedno nisi prepričana, pojdi kupit test nosečnosti. Takrat boš lahko 100% če si, ali nisi noseča.
  • 0

#151 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 08 October 2008 - 07:58 AM

mislim, da ni panike. zato se ne sekiraj. jaz sem ga letos poleti precej srala z jemanjem tabletk (enkrat sem namesto zjutraj vzela tableto popoldne, potem sem pa naslednje jutro ugotavljala, da je nisem vzela, pa sem kar dve naenkrat; naslednji mesec sem pozabila vzet prvo tabletko, pa sem naslednji večer, ko sem prišla domov vzela dve, itd..) pa sem še vedno nenoseča. mislim, da tistih dvanjast ur ne dela razlike.
  • 0

#152 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 October 2008 - 12:08 PM




Jaz bi vseeno šla po test in ga naredila v tem primeru. Za pomiritev, čeprav sem tudi jaz skoraj sigurna, da nisi noseča (samo, ko se sam znajdeš v tej situaciji, zdaš biti rahlo nerazumno paničen ... zato sem napisala, da bi RAHLO zapaničarila).
Čeprav nisem nek brezvezni paničar (sem dolgo seksala brez zaščite, pa tudi zdaj), bi torej v tem primeru naredila test.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#153 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 08 October 2008 - 02:43 PM

katere teste pa uporabljate tle v Slo?
na katerega se je najbolše zanesti?

razen ClearBlue
  • 0

#154 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 08 October 2008 - 02:56 PM

Gor so punce pohvalile Baby Check.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#155 Guest_fishie_*

Guest_fishie_*
  • Guests

Posted 08 October 2008 - 03:04 PM

Pa tako hitro po sexu testi pokažejo prave rezultate?
  • 0

#156

  • Guests

Posted 08 October 2008 - 04:47 PM

Sigurno ne tako hitro.
  • 0

#157 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6709 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 08 October 2008 - 05:02 PM

Nisem čisto šur, ampak mislim, da 14 dni po nezaščitenem spolnem odnosu.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#158 srnica

srnica

    sramežljivec

  • Člani
  • 75 posts
  • Location:štajerska

Posted 08 October 2008 - 05:44 PM

fishie, po moje nisi zanosla, vseeno naredi test in pa nekaj časa seksaj s kondomom wink.gif
  • 0
Logic will take you from A to B.
Imagination will take you anywhere.

#159 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 10 October 2008 - 05:46 PM

Neumesna, ampak moram. Ta teden sem gledala film Knocked up in je bilo prav simpatično, ko se je Katherine Heigel odločila obdržati otroka.

BTW: res je Clearblue dražji, ampak babycheck je men tako smešen, zanesljiv ja, ampak tako zgleda, kot da mu nekaj manjka. Samo palčka je.

  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#160 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 10 October 2008 - 06:28 PM

Meni se zdi ta plastična zadeva od Clearblue-ja taka nategancija, ker je čist navaden papirnati test (kot pri Baby check) malo bolj fancy v plastiko zapakiran in to je to.
Najhitreje bi naj pokazal po 10 dneh, je pa vedno boljše vzet jutranji urin, al pa da manj piješ preden ga greš delat.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users