Jump to content


Photo

Senčila


  • Please log in to reply
652 replies to this topic

#141 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 08 April 2006 - 04:06 PM

O hvala, bom šla najbrž v torek pogledat, pa bom kupila še škatlico in senčko.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#142 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 April 2006 - 09:01 PM

KAKE ŠKATLCE biggrin.gif zakaj jih sploh rabš verja?SJ če kupš senčilo ma vedno zihr kej češ 'prekrit'da vn ne pade.Zakaj pol še škatlo
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#143 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 April 2006 - 09:12 PM

QUOTE(rea)
KAKE ŠKATLCE biggrin.gif zakaj jih sploh rabš verja?SJ če kupš senčilo ma vedno zihr kej češ 'prekrit'da vn ne pade.Zakaj pol še škatlo

To je ista finta, kot pri ArtDeco. Ko maš senčke posebej, take mičkene..... pol pa si kupiš ta vlko škatlico, kamor jih potem zlagaš (pritrdiš z magnetkom ali kako drugače) in si nardiš svojo barvno paleto. Ne vem no, jaz mam zdaj že tri senčke od ArtDeco-ja, škatlice si pa ne mislim kupit, ker je pravzaprav ne rabim.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#144 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 April 2006 - 09:43 PM

QUOTE(Jenna)
To je ista finta, kot pri ArtDeco. Ko maš senčke posebej, take mičkene..... pol pa si kupiš ta vlko škatlico, kamor jih potem zlagaš (pritrdiš z magnetkom ali kako drugače) in si nardiš svojo barvno paleto. Ne vem no, jaz mam zdaj že tri senčke od ArtDeco-ja, škatlice si pa ne mislim kupit, ker je pravzaprav ne rabim.


ma pomoje je to krneki, samo dodatno služijo s temi škatlicami, ..1000sit za škatlico, meni se zdi brezveze, sej jih imaš komot brez, samo posamezne senčke
  • 0

#145 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 April 2006 - 10:18 PM

ja in kake senčke maš ti,verja,da iščeš neko škatlco?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#146 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 April 2006 - 07:46 AM

QUOTE(rea)
ja in kake senčke maš ti,verja,da iščeš neko škatlco?


Je gor že Jenna razložila. Imam pa senčko Sans Socius.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#147 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 April 2006 - 02:49 PM

Govorilo se je o Maybelline penastih senčkah, ki še niso pri nas ... kaj pa L'Oreal Mousse Appeal senčke? Te so že kar nekaj časa tudi pri nas v trgovinah, baje niso slabe, pa tudi barve so lepe ... srebrnkasto modra, roza, shimmrasto bela, vijoličasta, zelena z zlatkastim shimmrom in bakreno rjava.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#148 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22477 posts
  • Gender:Female

Posted 09 April 2006 - 03:15 PM

Pred kratkim sem si kupla Eyeshadow base, pa sem pričakovala več. No, sej senčilo se mi občutno dlje ne nabere v gubo, ampak se sčasoma vseeno malo spacka. A ga je za boljši učinek treba bolj na debelo nanest al je vseeno?
  • 0

#149 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 April 2006 - 03:58 PM

Jst sm si ga tud kupila kak mesec nazaj in ugotovila da mi zlo poprav stanje essence senčil razen zlatega, kjer mi samo podaljša čas ko ne pride u gubice. Zdi de mi da bleščice hitreej pridejo u gubice.
  • 0

#150 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 09 April 2006 - 04:14 PM

QUOTE(Marmelada)
Pred kratkim sem si kupla Eyeshadow base, pa sem pričakovala več. No, sej senčilo se mi občutno dlje ne nabere v gubo, ampak se sčasoma vseeno malo spacka. A ga je za boljši učinek treba bolj na debelo nanest al je vseeno?


a res? Zanimivo. Ma jaz ne nanesem na debelo, pre-natanko pa tudi ne, tako normalno, pa pustim ene par minutk da se fajn posuši. Je pa res, da nimam nekih zanič al pa ful poceni senčil. Zgleda, da je odvisno tudi od kvalitete senčila, nimam pojma, jaz samo vem, da mi je ta base fenomenalen in sem ful zadovoljna z njim. Probaj še s kakim drugim senčilom, od kake druge firme, pa boš vidla.
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#151 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22477 posts
  • Gender:Female

Posted 09 April 2006 - 04:40 PM

Od Manhattana senčilo imam, multi effect. Nekih ful dragih senčil pa ne mislim kupovat. Več kot 1500 sit za senčilo nisem pripravljena dat. No, mogoče 1600 bi še smile.gif
  • 0

#152 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 April 2006 - 05:29 PM

A manhatnova ti grejo u gubico?. K men tud če nimam eyeshadow basa, mi recimo zdržijo tistih 8 ur k sm u šoli.
  • 0

#153 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 09 April 2006 - 08:27 PM

QUOTE(Verja)
Ni panike.

A ja pa še to škatlice za Sans Soucis, je že katera to kupovala posebaj?


Kar se škatlic tiče: ja AD imajo pokrovček niti ne rabiš škatlice (in je tudi sama nimam, pa imam 4 njihove senčke), SS pa nima pokrovčka, je le v eni plastiki, ko jo kupiš, v tistem je nerodno imet, sploh ob nanašanju ti senčka lahko zleti na tla. Vsaj moja je taka, nima pokrovčka, zato rabim škatlico. Ma raje jo kupim, kot, da mi senca pade na tla in se raztrešči, tisto je pa res škoda in sence in denarja.
  • 0

#154 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22477 posts
  • Gender:Female

Posted 10 April 2006 - 03:36 PM

QUOTE(Lindsay)
A manhatnova ti grejo u gubico?. K men tud če nimam eyeshadow basa, mi recimo zdržijo tistih 8 ur k sm u šoli.


Imam samo črno manhattnovo in mi gre v gubo ja. Zdej z eyeshadow basom je bolje. Na živce pa mi gre tudi to, da mi pri nanosu prah senčila pada na lica in si moram potem spucat to, pa še malo se mi spacka,...
  • 0

#155 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 April 2006 - 03:38 PM

QUOTE(Irena*)
QUOTE(Verja)
Ni panike.

A ja pa še to škatlice za Sans Soucis, je že katera to kupovala posebaj?


Kar se škatlic tiče: ja AD imajo pokrovček niti ne rabiš škatlice (in je tudi sama nimam, pa imam 4 njihove senčke), SS pa nima pokrovčka, je le v eni plastiki, ko jo kupiš, v tistem je nerodno imet, sploh ob nanašanju ti senčka lahko zleti na tla. Vsaj moja je taka, nima pokrovčka, zato rabim škatlico. Ma raje jo kupim, kot, da mi senca pade na tla in se raztrešči, tisto je pa res škoda in sence in denarja.


Ja tale SS je res smotana.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#156 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 10 April 2006 - 03:51 PM

Kaj hočeš. Ampak sence so pa kvalitetne, komaj čakam, da grem ene par jih še nabavit, samo, da pridem, do tiste drogerije kjer sem jih gledala.
  • 0

#157 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 April 2006 - 03:52 PM

Ja senca se tudi meni zdi o.k.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#158 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 April 2006 - 03:53 PM

Tut jaz sem mela 3 njihove senčke (zmanjkalo sad.gif ) in škatlico.
Verja,a ta akcija -40% še traja?
  • 0

#159 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 10 April 2006 - 03:55 PM

Jaz sem bila v soboto tam in misli, da še.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#160 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 10 April 2006 - 04:43 PM

Kje to?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users