Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2086 replies to this topic

#141 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19776 posts

Posted 12 October 2015 - 03:12 PM

Jaz imam suho kožo, pa sem zveler samo gel nanesla, brez kreme čez ;).


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#142 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16568 posts
  • Gender:Male

Posted 12 October 2015 - 03:16 PM

Ora, ja. Aktivne sestavine vedno direktno na kožo, ne glede na to v kakšni obliki so. Čez pa kar hočeš.

 

Jina, res upam, da ji bo všeč  :thumbup:  Jaz ga imam tudi na WL.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#143 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17028 posts
  • Gender:Female

Posted 12 October 2015 - 03:59 PM

Fuul lepa embalaža od tega Missha seruma. 


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#144 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19776 posts

Posted 13 October 2015 - 09:07 AM

Matilda; potem prosim poročaj o cosrxu, ker bi ga morda za fanta naročila ;). Mi je fino, ker je gel in ga ne bi preveč motila konsistenca.

 

Ima kar precej težav s kožo, pa sploh ne vem, kaj bi uporabljal. BHA ali AHA. Ima tako ogrce kot manjše mozolje.

 

Morda kar glikolno (AHA)?

 

Je možno, da je meni PC AGA 8% gel povzročil počeno kapilaro na nosnem grebenu? :/


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#145 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 October 2015 - 10:17 AM

BHA je za mozolje in ogrce, AHA je bolj za obnavljanje koze.
  • 1

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#146 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22492 posts
  • Gender:Female

Posted 14 October 2015 - 04:33 PM

Frcica, a si že preverila za kremo?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#147 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 14 October 2015 - 07:21 PM

Ja, sem ja. Je ta.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#148 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16568 posts
  • Gender:Male

Posted 29 October 2015 - 06:32 PM

KONČNO sem našla full poceni vitamin C serum z zakon sestavinami. 20%!

 

Sem že naročila  :whistling:


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#149 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 October 2015 - 06:47 PM

Ta serum je ful dober:

 

pix019_pixi_overnightglowserum_1_780x980

 

Water, Glycerin, Glycolic Acid, Polysorbate 20, Hydroxyethylcellulose, Ammonium Hydroxide, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin,

Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Arginine, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate,

Lecithin, Sucrose, Hydrogenated Lecithin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, BHT, Cyclohexasiloxane, Xanthan Gum, Ascorbic Acid.

 

Par tednov uporabljam Derma E kremo in Belakne (vsak dan, ker mi v kombinaciji ne izsuši) in je najboljša nega, kar sem jih imela do zdaj. Kožo imam mehko kot dojenček, čisto. 

Edino ful me moti, ker okrog oči nimam nobenih vidnih gubic, čim si dam gor korektor, mi jih pa ful poudari, ker se vse nabira noter. Mislim, da je s kremo spodaj še slabše, ampak brez pa tudi ne morem biti. Kakšen nasvet?

Korektor bom itak menjala v kratkem, prijateljica ne more prehvaliti Clarinsovega Instant Light, pravi da se nič ne nabira v gubah.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#150 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16568 posts
  • Gender:Male

Posted 29 October 2015 - 07:03 PM

Ta PIXI je kar drag, a ni? Sploh ne vem kje se dobi. Je pa tonik iz te linije (Glow tonik) njihova najbolj slavna zadeva. Tudi z glikolno kislino.

 

Mogoče je korektor problem. Ali pa če imaš bolj mastno kremo, ki se ne vpije čisto spodaj, bi se tudi mogoče lahko nabiralo. 

 

Še nekaj podobnega temu zgoraj, ampak z mandelično kislino (sestavine). Ebay.

 

 

naruko-ampm-total-brightening-renewal-tr


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#151 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 October 2015 - 07:07 PM

klik

Ja, tonik imam tudi že nekaj časa na WL, ampak ga tako redko uporabim, da se mi ga zdi škoda kupovati. 

 

To se mi drugače naredi pri vseh korektorjih, ki sem jih uporabljala.  :verymad: Mogoče se preveč smejem.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#152 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16568 posts
  • Gender:Male

Posted 29 October 2015 - 07:11 PM

Nimaš kaj, ni ti usojeno. Kaj pa če bi korektor s kremo zmešala? Jaz imam tudi gube od smejanja, si kar s prsti vsake toliko malo pomencam pod očmi, da se ne nabira. 

Fajn sestavine ima tale PIXI. Počasi bomo tule res impresiven seznam nabrale :D


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#153 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 October 2015 - 07:21 PM

Tudi jaz, pa na spodnji veki sploh redko kdaj še EL uporabim.

Bom probala, čeprav rabim polno prekrivnost, ker imam podočnjake neodvisno od spanja (FML). :D 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#154 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17028 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2015 - 10:51 PM

KONČNO sem našla full poceni vitamin C serum z zakon sestavinami. 20%!

 

Sem že naročila  :whistling:

 

:thumbup: Zanima me, a je recimo tak serum dovoljšna anti-age nega (za zakasnitev pojava prvih gubic)? A bi bilo boljše, da bi imel še kakšno antioksidantno sestavino? 

Kako pa taka koncentracija gre skupaj z AHA/BHA kislinami? 


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#155 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16568 posts
  • Gender:Male

Posted 29 October 2015 - 11:06 PM

Po tem, kar vem do sedaj, bi rekla, da dovolj. Med antioksidanti je vitamin C definitivno zvezda :) Imaš pa v tisti BHA tekočini niacinamide, ki je tudi kar močan aok. Vitamin C tudi deluje kot zaščita pred UV sevanjem. Za pozimi, ko ni sonca, seveda.

 

Tako da je smotrno uporabljati vitamin C zjutraj in BHA/AHA zvečer. Če mešaš preveč aktivnih sestavin, lahko povzročijo reakcijo (tudi mozolje).

 

Aja, drugače so raziskave, da mu še nekoliko povečata delovanje E vitamin in ferulična kislina, ampak za to ceno je tole bomba. Taki so namreč skoraj vedno fino dragi. Tale je recimo tak in poceni, ampak je komedogen.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#156 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16258 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 29 October 2015 - 11:09 PM

Kako je pa z oksidacijo pri takih serumih?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#157 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 29 October 2015 - 11:13 PM

Tole se mi zdi dober članek o anti-aging negi http://eyedetoxx.blo...-proizvode.html


  • 1

#158 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16568 posts
  • Gender:Male

Posted 29 October 2015 - 11:14 PM

Ja, to je full problem, ker je askorbinska kislina čist nestabilna. Jaz mislim, da je to v ene 4ih mesecih treba porabit. Tako da je že zaradi tega smotrno kupovati samo, če mislite bolj pogosto uporabljati :) Drugače je treba kakšno bolj stabilno obliko poiskat.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#159 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16568 posts
  • Gender:Male

Posted 02 November 2015 - 12:08 PM

Tale strokovni članek je obvezno branje za vse, ki vas zanima AA. Ni dolg pa vse sestavine, ki dokazano delujejo, so vključene vanj (retinoidi, vitamin C, niacinamide, AHA, BHA, zeleni čaj itd.). V bistvu ni kaj dodati. To je vse, kar rabite.

 

Tako, da boste videle, da nič od tega ni na mojem zeljniku zrastlo  :D


  • 2

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#160 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10753 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 November 2015 - 12:18 PM

Ni dolg :D

Hvala :)


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users