Jump to content


Photo

likalnik za lase


  • Please log in to reply
576 replies to this topic

#141 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 December 2005 - 01:40 PM

QUOTE(DiLeMa)
miss*sixty tvoj tip ti je likal lase? Ohh lord ... upam, da ti je kej na glavi ostalo. biggrin.gif


Sej sem napisala, da se je ful trudu biggrin.gif
Glede na to, da so najboljši frizerji tipi, nikol ne veš...mogoče ima pa kakšne skrite talente :bom: Je treba prevert biggrin.gif
  • 0

#142 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 December 2005 - 03:55 PM

QUOTE(miss*sixty)
Jst mam pa ful probleme pri likanju las. Sama si jih ful ne morem lepo zlikat, pol se pa gledam v špegu in sem taka kot da bi bla pjana. Komej zadanem kej  :twisted:  :D Pa kako nej si jih pol še odzadi zlikam?? Jojj... Kako to ve delate?

pa sj tiste laske od zadi jih mal na stran daš pa si jih od strani polikaš!sj ni nujno da od zadi čist likaš ...pač potegneš ttist šopek las od uzadi na stran in to je to.men je čist u izi,zdj porabm sam še 20 minut biggrin.gif

aja,pa men jih je fant supr polial ko mi jih je!!!full lepo&nežno
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#143 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 December 2005 - 03:59 PM

Če mam pa prekratke laske in jih ne morm kar na stran dat, ker pol bi lahko samo koničke zlikala :crybaby:
  • 0

#144 senea

senea

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts
  • Location:velenje

Posted 12 December 2005 - 03:12 PM

jst sm pa od petka naprej novopecena lastnica remingtonovga likalnika! aja hvala za nasvete - sm vprasala se sosolke, pa prodajalko big bangu pa so vsi rekl remington! in ja ful sm zadovolna biggrin.gif sm si sama kr poskusla zlikat lase pa mi je kr fajn uspelo!! 8) tk da sm res zadovolna nad to stvarco... tongue.gif aja me pa se neki zanima...a se vsem dolgolaskam zacnejo konice ful hitr kodrat (vn al pa notr navijat mad.gif ) al to sam men? prav nocjo ostat ravne niti za urco.. rolleyes.gif mislim sej to me niti ne moti tolk k vcasih prav uredu pride..sam vseeen kak nasvet? wink.gif
  • 0

#145 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 December 2005 - 03:15 PM

Konice moraš posebej fejst 'zapečt' ... sej vem da se kruto sliši samo tako je ... jaz po konicah ene 5X počasi potegnem.

Pomagajo pa tudi preparati za ravnanje, ker lasje dlje obdržijo obliko, pa še zaščiteni so.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#146 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 December 2005 - 02:22 AM

QUOTE(DiLeMa)
Konice moraš posebej fejst 'zapečt' ... sej vem da se kruto sliši samo tako je ... jaz po konicah ene 5X počasi potegnem.

Pomagajo pa tudi preparati za ravnanje, ker lasje dlje obdržijo obliko, pa še zaščiteni so.

ujej-tok velikrat? jz grem normalno čez njih-ubistvu nardim tko,da grem čez en pramen las ene 2krat tko,da grem avtomatično tud čez konice tokrat-jih pa ne pečm še posebi
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#147 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2005 - 09:43 AM

Jaz grem čez vse pramene ene dvakrat, pol pa še čez konice posebaj ene trikrat ... itak dam prej gor poln silikona, da zaščiti ... ne vem no, sej vem da ni dobro za lase, sam men se konice ful skor nič ne cepijo ... res minimalno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#148 senea

senea

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts
  • Location:velenje

Posted 18 December 2005 - 07:01 PM

QUOTE(DiLeMa)
Jaz grem čez vse pramene ene dvakrat, pol pa še čez konice posebaj ene trikrat ... itak dam prej gor poln silikona, da zaščiti ... ne vem no, sej vem da ni dobro za lase, sam men se konice ful skor nič ne cepijo ... res minimalno.


ja sj jst mam pa tist l'oreal hott&glatt za pred likanjem, sam ne pomaga kej dost...kje se pa kupijo ti spreji na osnovi silikona? mislim kk se rece kermu..? a ce bi si js naprimer to nanesla na lase po likanju, mi ne bi nazaj skodralo las? kr to se mi nardi pri vecini navadnih gelov in tega za lase cry.gif pa se fuuuuuuul mi reagirajo na vlago rolleyes.gif
  • 0

#149 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 December 2005 - 07:06 PM

senea, midve mava pa isti problem wink.gif cry.gif js sm si kupla en serum od afrodite, pa ful pomaga wink.gif pac deluje tko, da lase zasciti pred vlago in se ti pol ne kodrajo
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#150 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 03 March 2006 - 06:01 PM

Jaz pa imam naslednji problem!
Imam srednje skodrane lase ampak vseeno bolj kot valovite če se potrudim imaam celo svedrčke...no u glavnem prejšni teden sem naredila 2 največjo napako v zvezi mojih las. Postrigla sem se na frufru (spredaj kratko)Kdaj bodo zrasli nazaj?????
HELP!!!!!! Ne vem kaj naj naredim lasje se mi spredaj kodrajo tako da nisem za nikamor tako da si jih spenjam nazaj. No moja 1 največja napaka pa je bila ko sem se lani za novo leto postrigla v dolžini ušes...saj je še šlo ko sem si jih VSAKO jutro likala z likalnikom samo naenkrat se mi ni več dalo vsako jutro pol ure prej vstajat da sem jih komot zlikala pa tolko lakov pa želejov sem porabla da baay zadaj pa so se mi še vedno kodrali...od takrat naprej nosim čop in ne pravim vam tega za hec! 24 ur na dan, 7 dni v tednu sem lase nosila samo v čopu v glavi pa lasnic toliko da jih na prste nisi mogel prešteti.Zdaj je dobro leto mimo in tudi najhujše je mimo...samo slabo mi je že ko si moram vsaki dan delati čop pa zdaj še sprednje lasi rihtat da nazaj jih vredi naredim da nena lasnica popusti...glede las preživljam nočno moro.So še vedno tako kratki da mi kitke ne držijo več kot 2 uri kar razpadejo. Tako da res sem popolnoma O.B.U.P.A.N.A. !!!
kdorkoli...na pomoč...
  • 0
Memento mori.

#151 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19776 posts

Posted 09 April 2006 - 06:46 PM

Jz mam likalnik od philipsa s keramičnimi ploščicami ,sam mi lase ful unič ermm.gif
Tko da si jih zej raj ne likam ,ker maš dva tedna od frizerja že cepke na laskih evil.gif
Pa še tok mam goste lase ,da bi si jih mogla 5 ur likat, če bi hotla met saj prbližn ravne cry.gif
  • 0

#152 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 09 April 2006 - 07:17 PM

http://gama.studioma.si/

tisti ki se na to bolj spoznate...bi mi lahko povedli kateri izmed teh treh likalnikov bi bil najbolj primeren za mene...gosti,skodrani,pri konicah suhi,pri lasišču mastni lasje...
ker jas v bistvo ne vidim bistvene razlike...
pa hvala za pomoč!
  • 0
Memento mori.

#153 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 April 2006 - 09:59 PM

QUOTE(Claudija)
http://gama.studioma.si/

tisti ki se na to bolj spoznate...bi mi lahko povedli kateri izmed teh treh likalnikov bi bil najbolj primeren za mene...gosti,skodrani,pri konicah suhi,pri lasišču mastni lasje...
ker jas v bistvo ne vidim bistvene razlike...
pa hvala za pomoč!

jz mam ta pruga in mam iste lase kot ti-skodrani,dokaj mastni,gsoti,sam sj glede tega a maš mastne al suhe lase-ni važn...pa likalnik je res uredu,se je splačal dat mal več keša
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#154 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 April 2006 - 12:24 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(Claudija)
http://gama.studioma.si/

tisti ki se na to bolj spoznate...bi mi lahko povedli kateri izmed teh treh likalnikov bi bil najbolj primeren za mene...gosti,skodrani,pri konicah suhi,pri lasišču mastni lasje...
ker jas v bistvo ne vidim bistvene razlike...
pa hvala za pomoč!

jz mam ta pruga in mam iste lase kot ti-skodrani,dokaj mastni,gsoti,sam sj glede tega a maš mastne al suhe lase-ni važn...pa likalnik je res uredu,se je splačal dat mal več keša


Aja...s PRUGA misliš te prvega če se ne motim ane tongue.gif
Onega IONSKEGA...mam praw?
  • 0
Memento mori.

#155 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 April 2006 - 12:50 PM

QUOTE(LPgirl)
Jzt bi pa še enkrat prašala če kera pozna Rowentin fen z nekakšno krtačo ki ti last tudi zrawna???


Js ga mam doma...pa me je pustil ravnodušno..
No saj je kar vredu...tak kot da bi si z fenom in krtačo pa mi lepo stojijo...glede na to da ma fejst skodrane lase zj če pa maš sam malo valovite lase pa bi ti še lepše vrjetn ven prišlo...
sam ni pa tisto vun z reklame "zravnajte vaše lase do popolnosti"
te bi rabu likalnik še zravn
no pa reklame taq vedno pretiravajo smile.gif
  • 0
Memento mori.

#156 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 April 2006 - 07:59 PM

Claudija-ja ta prvega,ja oops.gif
ionski,je,ja!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#157 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 11 April 2006 - 07:53 AM

QUOTE(rea)
Claudija-ja ta prvega,ja oops.gif
ionski,je,ja!


jas tud študiram da bi si tega vzela...če si že kupujem bi blo fajn da bi najbolšega vzela...bolje da zdaj dam malo več pa potem dolgo nič kot pa da ga morem vsako leto menjat ker je zanič...
pa ti vredu zlika...?ker jas mam res,res skodrane smile.gif
kaj pa lase ti uniči kaj? ermm.gif
pa kak dolgo se sergreva..pa če se fajn segreje? ermm.gif
pa tak malo nasplošno... biggrin.gif vem da mam veliko vprašanj samo me malo zanima prej ko si ga kupim a veš oops.gif
  • 0
Memento mori.

#158 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 April 2006 - 10:53 AM

Segreje se v milisekundi-priklopiš v elektriko,premakneš gumbek in začne svetit rdeča lučka.In takoj postane vroč in primeren za likanje-kle ni tistega čakanja po 10 minut.
Če želiš mi lahko pošleš sliko skodranih lask pa jz tud tebi potem,da vidš prbližno,pa ti bom poslala še moje zlikane.Men full dobr polika-nč niso drug dan skodrani-ostanejo mi ravni do naslednjega pranja.
Glede uničenja-jz mislm,da pač to kok mam uničene na konicah je zarad tega k ne grem tokrat k frizerju(k mam špičke suhe...)Drgač tko uzgori pa to,pa mi jih ne unič.Je pa res,da mam full enih pizzdarij na glavi,heh(masko,k se spere,pa pol po pranju balza k se ne spere,pa silkon za konice.
Aja pa po tem likalniku se ti lasje svetjo,ker nekak tko deluje,blabla:)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#159 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 12 April 2006 - 08:27 PM

sm vidla da majo v europarku tud en likalnik z ionskim delovanjem ki pa za razliko od GaMa inega stane 15 000 !
Kaj mislite...ga kupim...kr sm zdej mal v dilemi...ermm.gif
  • 0
Memento mori.

#160 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 April 2006 - 10:30 PM

QUOTE(Claudija)
sm vidla da majo v europarku tud en likalnik z ionskim delovanjem ki pa za razliko od GaMa inega stane 15 000 !
Kaj mislite...ga kupim...kr sm zdej mal v dilemi...ermm.gif

Ja jz mislm,da je kul-sam da je ionski.Pa poglej mal na kok stopinj se segreje in v kolkem času se segreje potem pa vrž na tehtnco pa se odloč.
Skodrane slike,dobiš danes/jutri (četrtk)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users