Jump to content


Photo

Maske za lase


  • Please log in to reply
559 replies to this topic

#141 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 08 June 2006 - 07:59 PM

Hvala DiLeMa biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#142 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 08 June 2006 - 09:02 PM

Danes sem probala ono ko si 30 minut pred pranjem olivno olje gor pustiš....samo se še mi sušijo tak da om ju3 poročala biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#143 anakonda

anakonda

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 10 June 2006 - 07:14 PM

mene se to zanima: ali masko nanesete v tankem sloju ali debelejsem? Ker ena bivsa sosolka si je enkrat prala lase ko sem bila pri njej, je res ful nanesla te maske, kao da je to dobro in bla bla. Meni pa se ne zdi lih tako??
  • 0
kace so kot zvitorepke

#144 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 June 2006 - 08:05 AM

Jaz ne pretiravam. Malo je tudi dovolj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#145 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 June 2006 - 05:03 PM

.
Jaz si dam maske bolj več na lase kot ne.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#146 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 11 June 2006 - 06:51 PM

Tudi jaz si jo dam kar dosti na lase.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#147 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 11 June 2006 - 09:09 PM

QUOTE(Verja)
Tudi jaz si jo dam kar dosti na lase.


jst tud...

Uporabljam pa masko od Gliss Kura.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#148 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 12 June 2006 - 11:29 AM

Kakšne so pa kej maske od Gliss kurja?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#149 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 12 June 2006 - 11:56 AM

a ima kdo izkušnje z maskami od Dove??
  • 0

#150 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 12 June 2006 - 09:19 PM

QUOTE(Verja)
Kakšne so pa kej maske od Gliss kurja?


Men osebno so uredu, mi nardijo kr lepe lase. Je pa res da nisem še velik drugih sprobala razn od Fructisa.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#151 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 13 June 2006 - 03:19 PM

Masko repair&shine od Fructisa sm si kupla prejšnji teden in sm naravnost navdušena! Men je super! Ne vem pa zakaj piše v navodilih, naj jo pustimo na laseh samo 1 minuto?! Jst sm si že vse maske do zdej pustila na laseh cca.5 minut.
Kolk časa naj bi blo torej potrebno, da pač pride do učinka oz. se v lase vpije kar se ma za vpit biggrin.gif Saj se to ne spreminja od maske do maske!?! ermm.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#152 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 June 2006 - 04:12 PM

QUOTE(inchika)
Masko repair&shine od Fructisa sm si kupla prejšnji teden in sm naravnost navdušena! Men je super! Ne vem pa zakaj piše v navodilih, naj jo pustimo na laseh samo 1 minuto?! Jst sm si že vse maske do zdej pustila na laseh cca.5 minut.  
Kolk časa naj bi blo torej potrebno, da pač pride do učinka oz. se v lase vpije kar se ma za vpit biggrin.gif  Saj se to ne spreminja od maske do maske!?! ermm.gif

se spreminja,ja.sam ni pa nč narobe,če pustiš 5 minut,ene kle jo pustimo tud po pou ure smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#153 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 June 2006 - 04:20 PM

Inchika, dejansko ti ne bi znala povedat, v kakšnem času lasje vsrkajo negovalne snovi iz maske, baje da zelo hitro, torej je iz tega vidika eno-minutno delovanje dovolj. To ne zavisi od maske ... čas vpijanja je po mojem mnenju vedno isti, s tem da so nekatere maske bolj negovalne in druge manj.

Sama pustim masko na laseh po navadi tam nekje do pol ure, predvsem zato, da mi lase dodobra zmehča in, da se lasje navzamejo prijetnega vonja, ki je potem res intenziven in lasje potem omamno dišijo dva do tri dni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#154 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 June 2006 - 04:40 PM

To se strinjam,ja-da je čas ko lasej vpijejo isti,ne glede kero masko maš gor. Sam hotla sm sam rečt,da se spreminja od maske do maske predpisan čas,ko naj bi pustil masko na laseh,
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#155 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 13 June 2006 - 04:47 PM

Do pol ure torej, bom poskusla naslednjič! ...tako da bom v kopalnici samo zaradi las celo uro, če ne še več, ker mi tud na šamponu piše 'pustiti delovat nekaj minut in ponoviti', tko da bo kar dolga biggrin.gif Sam ne vem še kaj bom delala tiste pol ure, ko bom mela masko na laseh, ker na lasišče si je ne dajam, da mi slučajno ne zmasti tko kot balzam...če bom pol ure mela glavo sklonjeno bom pol ko buhtelj biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#156 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 June 2006 - 04:59 PM

QUOTE(inchika)
Sam ne vem še kaj bom delala tiste pol ure, ko bom mela masko na laseh, ker na lasišče si je ne dajam, da mi slučajno ne zmasti tko kot balzam...če bom pol ure mela glavo sklonjeno bom pol ko buhtelj biggrin.gif  :D

Loool!
Ja fejst si jih ožem,tko,da nau kej dol kaplal,pa nanes pol masko,pa spni laske,pa pejt kej delat ta čas,lahko si recimo skuhaš čaj,fejst podrgnš luliko,postrižš nohte,daš masko na obrz... biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#157 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 13 June 2006 - 05:05 PM

QUOTE(rea)
Ja fejst si jih ožem,tko,da nau kej dol kaplal,pa nanes pol masko,pa spni laske,pa pejt kej delat ta čas,lahko si recimo skuhaš čaj,fejst podrgnš luliko,postrižš nohte,daš masko na obrz... biggrin.gif


Zanimivi nasveti, kolk bodo uporabni, pa bom še sprobala biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#158 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19775 posts

Posted 13 June 2006 - 07:39 PM

a je kera maska prov za skodrane lase?
  • 0

#159 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 June 2006 - 12:30 PM

Jaz sem zdej nabavila Gliss Kur Total Repair masko v lončku (ono neki 19 setavin) in je ena redkih mask, kjer piše, da se čas delovanja 15 minut ... ponavadi pri vseh piše tam nekje do 3 minute.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#160 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 June 2006 - 01:22 PM

.
Cena, slika, sestavine? IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users