Jump to content


Photo

Najbolj obupen Make-up


  • Please log in to reply
433 replies to this topic

#141 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2009 - 09:23 AM

Najhuj je to, da verjetno mislijo kok so hude. laugh.gif
  • 0

#142 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 04 August 2009 - 10:56 AM

QUOTE(LiL`curLy_girL @ 3. 8. 2009 - 20:03) View Post

Lepo narejeno, a mi rumeni zaključek zdi ne pride lepo. Ne vem sicer, kako bi lahko drugače izpeljalala, da bi ga kljub temu imela. hmm.gif Verjetno bi zaklučla kar s tisto kombinacijo modro-sivo-srebrnih barv in imela rumen trak v laseh.
QUOTE
Lepo kot celota!

QUOTE
Tudi ti2 Japonki sta mi privblačni laugh.gif Sploh desna. Zgleda sta enkrat vpreveč gledali Batmana in Krog.
QUOTE
Desna ima zelo lep obraz in nasplošno je dobro skupaj skombinirano (za karkoli bi pač to že naj bilo)

Nič od tega ne bi nosila, a mi je všeč oz. zanimivo narejeno. O ostalih ne bom zgubljala besed. Te ghetto bichezzz (ali kak se imenujejo), so pa itak unterhund!
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#143 šMinka*

šMinka*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 12 August 2009 - 08:46 PM

IPB ImageIPB Image
  • 0
"Life changes with the right pair of shoes." Cinderella ♡

#144 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 August 2009 - 08:56 PM

Joj, to je iz te slovenske spletne strani, kjer prodajajo cote, ki so povečini namenjene kurbam brez okusa. Ta ženska je res ... no comment. Ne bi bila grda, če bi bila normalno namazana in ne bi preživela vsake proste sekunde v solariju. Tak je pa cela umetna in zapečena, s tono mejkapa in skurjeno čupo. Žnable ima vedno tak bele, ko da je z glavo pikirala v vrečo moke. Res mljask, se mi kr sline cedijo, LOL. Da ne omenjam, da tako očitnega retuširanja še svoj živi dan nisem videla, na nekaterih fotkah izgleda, ko da je narisana.

Njeno postavo bi pa takoj mela. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#145 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 12 August 2009 - 09:00 PM

QUOTE(DiLeMa @ 12. 8. 2009 - 21:56) View Post


. Žnable ima vedno tak bele, ko da je z glavo pikirala v vrečo moke.


umiram thumbup.gif

katera stran pa je to?bi rada te cote vidla

  • 0

#146 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 August 2009 - 09:09 PM

Meni je link na Facebooku ven vrglo, zdej pa ni več nikjer, shranla pa si tud nisem linka.

Mogoče ve Šminka, jaz se res ne spomnim. ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#147 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 12 August 2009 - 10:14 PM

trgovina z oblačili za zapeljivke laugh.gif
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#148 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 12 August 2009 - 10:29 PM

Bruham!
  • 0

#149 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27220 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 August 2009 - 10:35 PM

Hahahahahahaha. thumbup.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#150 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18401 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 13 August 2009 - 08:47 AM

Men so pa čist hude kkšne oblekce. Pa nism kurba smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#151 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 August 2009 - 10:51 AM

Meni ni sicer nič všeč (povečini preveč načičkano), pa tudi nimam postave, da bi dajala nase tako kratke kiklce, priznam pa, da so nekatere stvari nosljive.
Vse pa vsekakor ne, meni so določene zadeve prav za kurbe, ne morem druga rečt. Če bi vidla tole plastično zadevo na kaki punci, bi pač misla, da nima vse v glavi pošlihtan:

http://www.zapeljivk...eka-fiesta.html

Pa pri tej majci ni dost, da se vidita popek in cel hrbet, mora bit še tak rezana, da pol modrca ven gleda:

http://www.zapeljivk...-star-girl.html

So pa nekatere zadeve tudi nosljive, recimo tale je čist lepa, samo malenkost daljša bi lahko bla:

http://www.zapeljivk...hite-spots.html

Drugače pa jaz že v osnovi ne maram oblačil 'na prvo žogo', torej flashy, pisano, svetlikajoče, fejst rezano/odprto, pa še ime trgovine mi je debilno, ko da lahko ženska zapeljuje samo ko se ji pol riti ven vidi.
To je kvečjemu poanta cheaperskega zapeljevanja nedoraslih majmunov, ne pa sofisticirano zapeljevanje z neko mero dobrega okusa.

Sej kiklce pa ozke majčke and stuff, to je vse fajn in sexy, nisem zdej neka stara mama, ki hoče da so vse ženske ovite v rjuhe od nog do glave, samo tle v tej trgovini pa mi je praktično vse over the top.
Če je kroj zanimiv in izzivalen, naj bo vsaj barva bolj umirjena (kar bo še bolj poudarilo sam kroj), ne pa da si povrh vsega še dobesedno prekrit z bleščicami.

Pa dobro, to je samo moj okus ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#152 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 13 August 2009 - 11:05 AM

lol1.gif (režim se, ker...)
QUOTE(DiLeMa @ 13. 8. 2009 - 11:51) View Post

Meni ni sicer nič všeč (povečini preveč načičkano), pa tudi nimam postave, da bi dajala nase tako kratke kiklce, priznam pa, da so nekatere stvari nosljive.
Vse pa vsekakor ne, meni so določene zadeve prav za kurbe, ne morem druga rečt. Če bi vidla tole plastično zadevo na kaki punci, bi pač misla, da nima vse v glavi pošlihtan:

http://www.zapeljivk...eka-fiesta.html
...Morala bi jo v živo videt in sprobat. Zna biti dobra. Sicer posegam v 98% po naravnih materijalih, a se zna vmes najt kakšen kos, ki gre skozi.
QUOTE
Pa pri tej majci ni dost, da se vidita popek in cel hrbet, mora bit še tak rezana, da pol modrca ven gleda:

http://www.zapeljivk...-star-girl.html
...če bi bla drugih barv (bolj naravnih, da bi lahko kombinirala z lesom, školjkami, kamenčki...), bi si jo naročla lol1.gif Gledala že pred dvema mescema. Na meni take cote niti malo ne zgledajo prostaško, ker jih znam nosit closedeyes.gif Vse je v karakterju, gibanju ter kombinaciji še ostalih kosov garderobe, nakita, MU-ja, frizure. Ene ženske bodo pa žal zmeraj izpadle ceneno.

QUOTE
So pa nekatere zadeve tudi nosljive, recimo tale je čist lepa, samo malenkost daljša bi lahko bla:

http://www.zapeljivk...hite-spots.html
Lepa, da.



  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#153 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 August 2009 - 11:11 AM

Ah ja, sej vem da na nekaterih tudi praktično nenosljive zadeve izpadejo dobro, ampak tle nima smisla pisat o tem. Jaz sem pač gledaja cunje kot take, pa mi izgledajo over the top. Samo recimo pri prvi oblekci mi izgleda material katastrofalno cenen in bi mi izgledal cenen zihr na komerkoli. Mi ima pa recimo spodnja majca sexy kroj, lepo poudari dekolte in pas, ampak mi je v kombinaciji s temi bleščicami preveč brutalna. Če bi bila cela črna ali bela in nesvetleča, bi prišel kroj še bolj do izraza in bi mi bilo krasno.

http://www.zapeljivk...a-glow-red.html

Podobno velja za tole:

http://www.zapeljivk...ra-roznata.html

Sem bolj za enobarvna oblačila, ker jih lahko bolje kombiniraš, popestriš pa izgled s kakšnimi dodatki.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#154 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 August 2009 - 11:18 AM

men fant večkrat reče, da nism punca za dodatke al pa d anism punca z dodatki!
hahahaa
sam je res, ne maram dodatkov, ne razmišljam o njih, ne pogrešam jih
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#155 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 August 2009 - 11:22 AM

Jaz tudi ne, nakita sploh ne mosim, nobenega, ne zapestnic, ne ogrlic, ničesar.

To sem napisala zato, ker vem da marsikatera punca pa jih, pa mi je vseen boljše to, kot pa taka oblačila, da se dol kar usuvajo kraguljčki, ko hodi. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#156 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 13 August 2009 - 11:44 AM

QUOTE(DiLeMa @ 13. 8. 2009 - 12:11) View Post

Mi ima pa recimo spodnja majca sexy kroj, lepo poudari dekolte in pas, ampak mi je v kombinaciji s temi bleščicami preveč brutalna. Če bi bila cela črna ali bela in nesvetleča, bi prišel kroj še bolj do izraza in bi mi bilo krasno.

http://www.zapeljivk...a-glow-red.html

Podobno velja za tole:

http://www.zapeljivk...ra-roznata.html

Sem bolj za enobarvna oblačila, ker jih lahko bolje kombiniraš, popestriš pa izgled s kakšnimi dodatki.


  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#157 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 August 2009 - 11:50 AM

QUOTE(DiLeMa @ 13. 8. 2009 - 11:22) View Post

Jaz tudi ne, nakita sploh ne mosim, nobenega, ne zapestnic, ne ogrlic, ničesar.

To sem napisala zato, ker vem da marsikatera punca pa jih, pa mi je vseen boljše to, kot pa taka oblačila, da se dol kar usuvajo kraguljčki, ko hodi. laugh.gif

a ne!
mene ful mot, oz niti ne razmišljam kej o dodatkih, tud psov, ogrlic, prstanov, če že dam, dam prstan pa še to enga pa še to 1x na let.
sm pa včasih več nosila

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#158 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 13 August 2009 - 12:02 PM

Poleg groznega MUja in oblek, so tudi poze naravnost katastrofalne. Ene poze mi zgledajo, kot da jih napenja, pa nekak skušajo prdnit. laugh.gif
  • 0

#159 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 13 August 2009 - 06:11 PM

Joj kako neverjetno nazgravžno mi je tole kot celota.Če bi bilo vse posamezno bi bilo vredu.Ali pa če vsaj nebi bla tok ZAŽGANA.Omg jaz nemorem povedat kako je meni nagnusno ko ima ženska tako svetle lase in ožo temnejšo od las. bruh.gif
Če bi bilo posamezno(oči, usta, lasje) bi zgledlo lepo.Kot celota je pa prenasičeno vse skupaj.
IPB Image
  • 0

#160 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 13 August 2009 - 06:20 PM

^^se strinjam

tiste zapeljivke so grozne, make-upi so za kozlat, una bejba je men tok grda da ne znam povedat, ne glede na postavo se je ne bi niti pipnla bruh.gif cune mi zgledajo čist cenene, neb dala niti 5eur za njih
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users