Jump to content


Photo

gelirani nohti


  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#141 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 June 2008 - 07:28 PM



reddish ancha,
good for you.
Eni ste pač srečneži, da vam te razne dopolnilne tabletke pomagajo. Eni še zaradi drugih stvari pač nismo te sreče, jebiga. Je pa res šokantno, da so zgolj s tabletkami tvoji nohti prišli iz takorekoč ene skrajnosti v drugo. Vsekakor čestitam!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#142 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 04 June 2008 - 07:40 PM

Hja ... vsak ma nekaj dobrega ... Meni se pa recimo lasje zelo počasi regenerirajo kljub temu da delam vse kar je v moji moči, spet drugim pa barvanje vsaka 2 tredna in likanje vsak dan nič ne uniči.
  • 0

#143 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2008 - 11:41 AM

Fluffy, eno vprašanje glede odstranjevalca laka:

Men je M. zanč rekla, da morš met za gelirane nohte odstranjevalec laka na oljni osnovi in ne acetonu. Pa sej to ga mam, sam mam unega od Afrodite, pa ne vem a je odvolj dober.

  • 0

#144 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 June 2008 - 11:54 AM


Ej, po moje so kar vsi, ki nimajo acetona notri, dobri!
Jaz uporabljam od MYB brez acetona in z avokadovim oljem (relativno poceni in učinkovit), pa je ok. Je pa res, da sčasoma gel izgubi sijaj, ampak to me tak ne moti, ker imam temne lake vedno (ti pa tudi).


Tako izgleda:
IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#145 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2008 - 12:02 PM

thank you very much:)
  • 0

#146 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 June 2008 - 12:06 PM


Np!

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#147 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 22 June 2008 - 08:01 AM

Mogoče pozna kdo koga, ki dela tečaje za geliranje nohtov za mlade (16. let) smile.gif

Ful me to zanima in bi si zlo rada znala sama narest. Sama si ne bi kupla kompleta ker ga ne bi znala uporabljat so pa zlo dragi.
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#148 tinča

tinča

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 02 October 2008 - 01:17 PM

evo punce, se eno mnenje o geliranih nohtkih smile.gif
jst jih mam že eno leto in sm fuul zadovoljna, jih ne dam dol! smile.gif res pa je, da so bli ene pol leta bolj švoj ker se mi je moj noht mastil in so pol mal odstopal sam useen ne tolk da bi blo vidt... zdej se je pa noht že navadu na gel in zgledajo fenomenalno! nimaš nobenga dela, lepi so... jst si jih sicer najmanj 1x na teden kej porišem lih tko za zabavo... smile.gif in če se boste odločle za gel. se pozanimajte s kakšnimi geli delajo... naprimer alessandro je fuuul slab. zgleda ful dobr prvi dan ampak hitr odpadejo. jst mam iz magnetica in zadnič sm se neakm udarla in se je MOJ noht ODLEPU (delno) od prsta! sicer bi blo bolš da bi se odlomu k je bolel k... ampak vam hočem povedat kako močni so smile.gif
tko da kr pogumno, meni ni žau! sam ne u salon hodt je predrago... itak jih ful punc to doma dela za enkrat manj! smile.gif
lp
  • 0

#149 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 11 November 2008 - 08:30 PM

Koker sem bila na začetku navdušena nad geliranimi nohti, sem sedaj zelo razočarana. Skoroj prepričana sem, da je posledica katastrofalnih nohtov, ki jih imam sedaj ravno gel, možno pa da je do tega prišlo tudi po moji krivdi. Ne mislim nobenga krivit, samo rada bi z vami to delila.

Zadeva je pa takale. Vse veste, da sem imela kar nekaj časa dolge nohte, katere sem potem s časoma krajšala. Na zadnje sem se pa odločila, da si ne bom čez nohte dajala več gela in se čakala, da mi tisti del nohta, na katerem je gel gor preraste. Zgodila se je pa sledeča stvar: gel je sam od sebe odpadel dol in s seboj potegnil povrhnjico nohta. Gela sama nisem nič rofkala stran, ker vem da to poškoduje noht!
Nohte imam trenutno postižene v živo, mehki so tako zelo, da se to sploh ne da opisat. Drugače imam po naravi zelo močne in trde nohte. Žalostno je pa to, da na določenih prstih ni nohta, ampak samo malo roževine.

Punce, ko se boste odločile, da si pustite svoje nohte, se prej raje posvetujte s kozmetičarko, da ne bo pri kateri prišlo do istega problema, kot pri meni.
  • 0

#150 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 November 2008 - 09:33 PM


Hm. Kaj pa M. pravi na to? Al ji nisi nič rekla... no, saj tudi ne vem, kaj ji bi.
Jaz sem enkrat imela obdobje, ko sem spustila medmes eno kuro in tako nisem mela več gela gor (na ene par nohtih sem ga malo postrgala - nisem si mogla pomagat, ob gledanju tv je to tako krasna zaposlitev), nekaj pa mi je pač šel z rastjo nohtov dol. In sem imela čisto normalne nohte. Po moje je bla ključna napaka ta, da ti je gel sam popadal dol - in ti valda poškodoval noht - razumljivo, da so bili nohti čisto mehki in tanki, saj so pod gelom popiljeni. Zdaj, ko bodo ti pa lepo novi začeli poganjat, pa upam, da boš mela spet normalne - kar bi mi tudi blo logično.




QUOTE(luci @ 11. 11. 2008 - 20:30) View Post
Žalostno je pa to, da na določenih prstih ni nohta, ampak samo malo roževine.

To se pa kar grozljivo sliši. Si ne predstavljam glih, kako je to možno.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#151 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 11 November 2008 - 10:20 PM

Ne nje nisem nič rekla, ker itak kaj pa nej ji rečem. Ona itak ni nič kriva. Sliši se grozljivo, ker tud zgleda podn od podna, ne hecam se. Za lažjo predstavo zgleda tako, ni noht tak kot bi moral bit. Ampak je izrazito tenek in mehek. No sej mejbi js mal pretiravam kaj pa vem, sam dejansko, ko je gel padu dol, mi je stran padu tud noht. S piljenjem sem sicer stanje mal izboljšala, sam ne pa kej dosti. Zgledajo grdi, so ful občutljivi. Bom vidla, če se mi čez čas kej popravijo.

Sem pa s sestrično govorila, kako je ona zadovljna in je rekla da ful. Imata s teto obe ful lepe nohte in nobenih problemov.

Mogoče je pri meni razlog za tako stanje, zdravje, ker imam spet ful slabo kri, trenutno pa še probleme z ledvici. Tako, da res ne mislim nobenga krivit, še najmanj pa kozmetičarke.

  • 0

#152 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 November 2008 - 10:26 PM




Jaz si to tak predstavljam, da ko ti je gel odpadel dol (bi bilo najbrž boljše, če bi takrat, ko si vidla, da je "goden" za odlet, ga zalepila nazaj na noht), ti je še šlo malo nohta, kateri je pa itak spodaj že popiljen. Tak da zdaj so valda občutljivi in nikakvi - ker to so popiljeni nohti in še z gelom prizadeti - ker zdaj si kdo najbrž predstavlja (tisti paranoični nasprotniki geliranih nohtov), da bodo ti pa kar novi taki zrastli - torej isto tanki in nikakvi - to mi je totalno nelogično, ampak ogromno ljudi pa tako misli. Če bi ti pa lepo rastli, gel pa normalno rasel z nohti in ti sčasoma čisto z rastjo odšel dol, pa bi bila drugačna zgodba. No, upam, da se bodo zadeve čimbolj neboleče porihtale.
Kak pa to, da si se odločila končati z gelom? smile.gif



QUOTE(luci @ 11. 11. 2008 - 22:20) View Post
Mogoče je pri meni razlog za tako stanje, zdravje, ker imam spet ful slabo kri, trenutno pa še probleme z ledvici. Tako, da res ne mislim nobenga krivit, še najmanj pa kozmetičarke.

Morda tudi to ja. V največji meri pa po moje to, ker je gel z nohtov bil odstranjen na tak način.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#153 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 11 November 2008 - 10:38 PM

Pozor, pozor paranojiki, nohti bodo naprej rastli normalni, predvsem pa zdravi. Pač to je isko kot pri laseh, če se konica razcepi jo odstrižemo, kar pa še ne pomeni, da bo pa sedaj las pri korenini postal takoj razcepljen in uničen.
Js resnično upam, da se ne bo kdo zdej zaradi tega ustrašil in na široko širl novice, da ti gel uniči nohte tako, da ostaneš brez njih, ker to ni res!!!!!!!!!

Fluffy, js sem se zato odločila iz službenih razlogov. Nohti so me namreč zelo ovirali pri delu. Največji problem so pa predstavljali pri vstavljanju leč.

Mejbi bom potem kasnej spet dala kej, zaenkrat bom pa pustila, da se mi malo popravijo in" odpočijejo" smile.gif
  • 0

#154 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 November 2008 - 01:00 PM

Luci pa a se nisi navadla devat v uč leče z nohti? Jaz (še ko sem jih nosila, zdej sem že kako leto samo na špeglih) sem se ful hitro navadla in mi je bilo kasneje pravzaprav čudno vztavljat s kratkimi nohti, ko sem si jih pač popilila. smile.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#155 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 12 November 2008 - 01:42 PM

Nope, ker js itak ne nosim leč. To sem morala samo neki zarad službe se naučit jih uporabljat, da lahko strankam pokažem kako se to dela. Pa tista dolžina je bila res predolga za vstavljanje leč, če bi bli kraši, pol ok, bi še šlo. Sam vseeno je nevarno, da uničiš lečo ali si poškoduješ oko.

To je en razlog zakaj sem jih odstranila, drugi razlog je pa ta, da sem si želela imet čist svoje. No sej zdej jih mam, sam kaki so,...
  • 0

#156 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 12 November 2008 - 09:41 PM

jz mam tut zj gelirane nohte (umetno konico) pa sm jih delala pr eni gospe na tečaju (sm bla model), pa sm ful zadovoljna, mam jih že 5 tednov, vmes sm jih šla 1x popravt ker sta mi 2 odletela, pa še to zarad prevelike obremenitve oops.gif v soboto pa dobim nove tongue.gif ful sm se navadla, ne morm več s kratkimi. pa tok je fajn ker lak ful dolgo zdrži!!!
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#157 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15496 posts
  • Gender:Female

Posted 12 November 2008 - 09:55 PM



Slikovnega gradiva pa ne boš predložila? biggrin.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#158 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 12 November 2008 - 10:03 PM

ja zj niso glih več za razkazovat. bom pol ko dobim nove biggrin.gif
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#159 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 17 November 2008 - 09:08 PM

Jst sm mela pa do zdej 2x gelirane nohte, in obakrat mi jih je po 10h dneh že pol odpadl. Pa sem bila obakrat v različnih salonih, in res ni problem v slabi izdelavi, ampak v tem da jst nikol nisem mela dolgih nohtov in jih nisem navajena. In jih NIČ ne čuvam. PRi VSEH nohtih se mi je konica zlomila (pač odletela je stran), eden je poču celo navpično ohmy.gif kako mi je to ratal tut nevem biggrin.gif Gel k je ostal sem pa s pilco dol luščla. Uno, železno. Sem jo tiščala pod gel, da je zraka mal pršl spodi biggrin.gif Ful pametno, vem. Posledično se mi del čiist na koncu nohta (na nasprotni strani od konice) ni odlušču, ker je preveč tanek pa lepo pobrušen in "zlit" skupi z mojim nohtom. Tko da mam zdej na nohtih se en tak milimetrski pas tega gela ki negre dol biggrin.gif nohte mam tut skrajšane u nulo. Pa grdo je ful biggrin.gif In fuuul bi si jih dala spet, res tok so mi lepi, tok se bolš počutm če jih mam, sam po drugi strani je škoda 40€ če mi držijo 10 dni ermm.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#160 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2008 - 10:37 PM

luci, tebi bi znal zdej pomagat LCN Nail Power. smile.gif (Če misliš ostat na naravnih)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users