Jump to content


Photo

(Prihajajoče) Novosti


  • Please log in to reply
1978 replies to this topic

#141 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 18 April 2007 - 05:28 PM

men so pa najbl všeč 3 pa 5 pa črna vrjetn tud ni švoh ;)
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#142 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 April 2007 - 06:37 PM

GUERLAIN

IPB Image

Four new glosses are included in the collection. Two of them feature Pucci�s swirling prints, in shades of pink or orange. The other two glosses, filled with sparkles, give a summery, Riviera feel to the lips. Finally, the soft and fluffy consistency of the blush mousse is meant to be dabbed on the cheeks for a radiant, lightly sparkled finish!


IPB Image

When Météorites, Guerlain�s famous product, is redesigned in the Pucci spirit, the result is irresistible: the colours reflect the fresh shades of fuchsia, turquoise, apricot, gold, pink and white, for a face magnificently highlighted, adding brightness and a special glow to the skin. It is accompanied by a Météorites brush, also reviewed by Pucci, which is stored in a printed tube pouch... the little pouch itself can be reused for other occasions.

IPB Image

In its charming zip pouch, the eye set is the star product of the range. It includes an elegant four eye shadow colours, two eye pencils and a lengthening and curving mascara. Fresh and light, thanks to a summer time twist, the colours of the eye shadow are perfect shades of the Pucci scarf print, that adorn this exceptional set.

LOREAL

[attachmentid=1730]

Attached Files


  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#143 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 April 2007 - 06:41 PM

OMG, oni modri od Guerlain!!!!!!! wacko.gif wub.gif A to pride k nam?! ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#144 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84002 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 April 2007 - 06:59 PM

Pakunge glossov so took lepe. wub.gif Pa tista L`orealova paleta senčk z dvema zelenima je cool.gif .
O tisti Revlonovi Limited Edition pa ne duha ne sluha pri nas. verymad.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#145 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 April 2007 - 07:01 PM

dilema, pomoje ne biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#146 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 30 April 2007 - 09:47 AM

Pucci za Guerlain, omg omg, melaaaaaaa. cry.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#147 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 April 2007 - 09:50 AM

QUOTE(DiLeMa @ 26. 4. 2007 - 19:41) View Post
OMG, oni modri od Guerlain!!!!!!! wacko.gif wub.gif A to pride k nam?! ermm.gif

Eh, po moje je navdušenje žal odveč, najbrž itak gre za prozorni gloss, ki ima minimalno modrega odbleska, pa še to moraš gledat točno pod določenim kotom. Da ne omenjam visoke cene. Bv. Jaz sem že obupala.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#148 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 03 May 2007 - 07:18 PM

Točno to.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#149 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 04 May 2007 - 10:50 AM

QUOTE(piko*biko @ 9. 4. 2007 - 19:15) View Post

na voljo v 15 odtenkih, zelo bogata paleta barv, od nude do oranznih, roza, vijolcnih

IPB Image
http://www.maybellin...hine_elixir.htm

Danes sem jih vidla v Bipi (Avstrija). So dokaj intenzivni, prekrivni. Cena, mislim da je 9.90. Zelo všečen mi je "Ivory star" in pa "Red seduction". Dilema, so take vrste kot tvoj polnoprekriven Revlonov glos.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#150 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 May 2007 - 10:53 AM

A res? Njamzi ... bo treba mal pogledat.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#151 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 04 May 2007 - 10:55 AM

Jaz sem bla čisto vzhičena, ko sem si jih mazala po roki!! w00t2.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#152 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 May 2007 - 10:56 AM

Sej bom jaz tudi verjetno. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#153 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6738 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 04 May 2007 - 11:28 AM

jaz sem jih tudi zadnjič gledla...pa me noben odtenek ni posebaj navdušil (...uhh, sem čudna)...oziroma, tale empalaš, ko se ven po luknjicah iztiska me je mal odvrnila
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#154 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 04 May 2007 - 11:34 AM

Uh meni je pa ravno to všeč - ker se tko po luknjicah stiska ven in ta gobica mi je taka prijetna...
  • 0

#155 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 04 May 2007 - 11:40 AM

Na tem ni gobice, kot je npr. pri kerih drugih. Skozi prosojno plastiko z luknjicami prihaja ven. Meni je super, no. Še posebej, če mam kako dolgoobstojno šminko spodaj, vsaj ve, da mi je ob nanosu gobica ne bo zbrusila dol.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#156 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 May 2007 - 11:53 AM

ma kaj ni gobice???? grozn ej
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#157 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 May 2007 - 11:59 AM

Meni je pa všeč, da je ni. Gobica se mi zdi odveč in ob enem pravo leglo za bakterije.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#158 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 04 May 2007 - 01:31 PM

Škoda, ko ni že pri nas. Avstrija je zame kar daleč.
  • 0

#159 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 May 2007 - 01:34 PM

Podpisujem se pod Dilemo.

Pri nas tega torej še ni?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#160 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6738 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 06 May 2007 - 09:45 AM

Ne ni...še wink.gif

Sam je pa ful presenetlo, ko sem pogledala v Avstriji police z kozmetiko (npr.Loreal), polovico (če ne več) stvari, ki jih pri nas ni (in verjetno nebo)...kot da smo manj vredni evil.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users